Autor Wątek: Kirgistan 2013 - Jacuna i wiewiórki  (Przeczytany 3915 razy)

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
Dzisiaj napisał do mnie właśnie pewien osobnik, który stwierdził że pojedzie naszym śladem (te wycieczki w Górach Ałajskich - jedna z tych dróg jest zresztą też po śladzie Przemka Biernata)

Bede musiała dopisać (i dopiszę) czym ja się inspirowałam i wspierałam na czyich relacjach wymyslając trase.
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline Kobieta Janus

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 3598
  • Miasto: Goteborg
  • Na forum od: 20.06.2010
Też tam pojadę i też Waszym śladem, jak tylko będę miała tyle czasu w wakacje :)

Offline Mężczyzna Robb

  • "Ojciec Założyciel"
  • Wiadomości: 15
  • Miasto: Kraina Wygasłych Wulkanów
  • Na forum od: 04.06.2006
    • Robb Maciąg
Ja już widzę jak Skolioza pomyka Waszym śladem z dwoma tarczami z przodu.Miodzio Marcin miodzio  :D
nie zapomnij o przyczepce z 2ką dzieci ;)
… why so serious ?

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11151
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Też tam pojadę i też Waszym śladem, jak tylko będę miała tyle czasu w wakacje :)

i ja! i ja!

To co, kolejna wyprawka do Kirgistanu? ;)
Póki co kolejna za kolejną są w złych dla mnie terminach... :/
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
W razie czego służę informacjami, mi bardzo pomogły informacje atlochowskiego i Elwooda, więc trzeba się "zrewanżować" i pomóc innym, jeśli będzie taka potrzeba.

Cytat: średni w Dzisiaj o 18:18

    Ja już widzę jak Skolioza pomyka Waszym śladem z dwoma tarczami z przodu.Miodzio Marcin miodzio  :D

nie zapomnij o przyczepce z 2ką dzieci ;)


Nasz Rosjanin Andriey był pod wielkim wrażeniem Francuzów z przyczepkami, co najmniej dwójka dzieci (chyba trójka, ale nie chcę koloryzować, nie pamiętam). Bynajmniej nie cieli po głównej drodze. Spotkani w Kirgistanie oczywiście.
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
My pojedziemy za  6 lat i w kirgiskich górach wyprawimy Marysi 15 urodziny.
Wspaniała wyprawa, Martwa i Jacun. Szacun :)
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Mężczyzna Robb

  • "Ojciec Założyciel"
  • Wiadomości: 15
  • Miasto: Kraina Wygasłych Wulkanów
  • Na forum od: 04.06.2006
    • Robb Maciąg
… why so serious ?

Offline Mężczyzna chmurat

  • Wiadomości: 317
  • Miasto: Czechowice-Dziedzice
  • Na forum od: 26.10.2011
Poziom Waszych zdjęć jest tak wysoki, że tego nie ogarniam i nie mówię tu tylko o zawrotnych wysokościach na jakich były robione! :) Piekielnie dużo trudu i potu musiało was to kosztować, tym bardziej wielkie dzięki, że mogłem na chwilę przenieść się z Wami w tamten kawałek Świata :) I trochę ostudziliście też mój zapał jeśli chodzi o taką egzotykę, przynajmniej na najbliższe 2-3 lata... ja narzekałem na litewskie szutry ;P  Bardzo niecierpliwie czekałem na te zdjęcia.. opłaciło się :P Szacunek i zazdrość :D
Daleko jeszcze?

Offline Ma_rysia

  • eko groszek
  • Wiadomości: 1078
  • Miasto: Golina
  • Na forum od: 05.04.2009
Oj rozbudziła się we mnie tęsknota powrotu. No i mam zazdrość, że byliście tam tak długo  :)

Offline Mężczyzna jacun

  • Wiadomości: 27
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.11.2012
Nie ma co tego trudu demonizować - każdemu wedle potrzeb. My pojechaliśmy się tam troche pomęczyć, co też nam się udało ;)

Tak serio, to na wakacje jeździ się głównie dla różnie rozumianej przyjemności...

Dzięki za dobre słowa ;)

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
Dzięki za dobre słowa ;)

ja sie dołączam i tez dziękuję,

chmurat - umeczylismy sie miejscami (jednak bez przesady, nie róbta z nas hardkorów) ale takie było załozenie (no, może nie przewidziałam stopnia trudności, nie wszędzie przynajmniej, ale jakies tam pojęcie miałam - z relacji rosyjskich). Jednak Twój zapał nie musi być taki ostudzony - tam da się pojeździć i bez dźwigania po dwa dni, serio, da się wytyczyć ładne i ciekawe trasy bez tego typu atrakcji, jakie mysmy sobie zafundowali.

hindi- dzieki i zachęcam, jedźcie!

Ma_rysia - bylismy długo i było to świetne, jesczez nam było za mało, ale wszystko ma swoja cenę :)

robb - co do filmów, oczywiscie mnóstwo Kirgizów znało naszą aktorkę Barbare Brylską (z radzieckiej komedii Ironya sudby z 1975 - u nas tytuł Szczęśliwego Nowego Roku), no i chyba wszyscy bez wyjątku znali Czterech pancernych i psa:)
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline m+k

  • Wiadomości: 847
  • Miasto: Zielona Góra
  • Na forum od: 06.09.2011
    • www.wyprawyrowerowe.zgora.pl
Gratulujemy wyprawy. Przepiękna galeria. Te kolory skał, dzikie tereny ... cudne. Szczerze podziwiam kondycji. Po zdjęciach widać, jak trudny to był teren. Z pewnością te piękne fotki będą inspiracją dla innych podróżników. Pozdrawiamy :)

Offline Mężczyzna wojtek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 5153
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
1. Zapomniałaś o kredce w kolorze amarantowym ;)
(bo to poniżej, to chyba amarant, co nie?)

2. Szkoda, że nie spotkaliśmy się na lotnisku, zabrakło niewiele... Ale zabrakło, przez co zostało nam 1200 somów i chyba będzie trzeba tam wrócić i je jakoś wydać.
3. (najważniejsze) Dziękuję za wszelkie informacje, które przekazałaś nam przed wyjazdem.

A poza tym: fotki imba, do tego zazdrość, że mieliście tyle czasu i tyle widoków. I mam nadzieję, że Czesi, którzy przejęli mapę, się odezwą. A jeśli nie, to życzę im ostrego przeszukania ;)

Offline Mężczyzna Waski

  • Kapituła MP
  • Wiadomości: 2874
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 23.02.2013
a co to za fan Zagłebia tam był ?
"Wąski. My nie możemy jechać tam bez rowerów. Jak zwierzęta. :)"
"Kolarsko jesteś taki sobie, [...]" yurek55


Offline Mężczyzna szy

  • Wiadomości: 3146
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 29.04.2009
Może to był fan z Sosnowca, tylko skończyła mu się kredka.

"Zagłębie lubi... Legię".

;]

Szy.

Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie

Tagi: kirgistan azja 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum