Autor Wątek: Kinderwyprawka po okolicach Kołobrzegu czerwiec 2014  (Przeczytany 23808 razy)

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Macieju nie rób jaj, nie daj się prosić. My też się deklarujemy na ognisko.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Mężczyzna milominder

  • Wiadomości: 140
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 09.03.2014
Nie możemy się zrzucić na miejscu bo jest Boże Ciało i nikt nam w czwartek drewna nie przywiezie. W piątek pewnie też nie.

Słuchaj, najprościej to podaj nr konta. Jedzie dwadzieścia kilka rodzin, to każdy (rodzina) Ci przeleje np. po 15zł i się uzbiera. Jeśli będzie jakaś różnica +/- to albo wydasz ku pożytkowi wspólnemu, albo dozbieramy w czapkę.
pozdrawiam,
Paweł

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
Macieju nie rób jaj, nie daj się prosić.

 wlaśnie, nie fikaj bo pożałuję że zrobiłam obrazek.  ;D

Co prawda mnie na kinderspędzie nie będzie, ale jak byłam szczeniarą to każde ognicho to było swięto, więc bez jaj!
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline PABLO

  • Wiadomości: 3696
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
post usunięty
« Ostatnia zmiana: 4 Lut 2017, 18:41 PABLO »

Offline Mężczyzna chesteroni

  • Wiadomości: 673
  • Miasto: Toruń
  • Na forum od: 14.07.2012
Tak dla jasności: my też na pewno się dorzucimy tyle, ile będzie trzeba,
Przy dwudziestu rodzinach na pewno "jaj" nie będzie i nawet jak coś nie wyjdzie i ktoś nie przyjedzie, to brakująca kwota będzie tak śmiesznie mała, że się zrzucimy i już. To będzie pierwsze ognisko Karolci więc nie wyobrażam sobie, by go nie było.
Będzie, prawda?  :lol:  :lol:


Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
My jednak nie możemy być na kinderwyprawce. Udanej zabawy.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
W sprawie ogniska, żeby było najprościej proponuję co następuję. Jutro jadę do Gościna zobaczyć jak obiekt się przygotowuje do waszego przyjazdu i zdam wam relację. Wtedy też podjadę do leśnika i wyłożę 300 zł na opał. Zgodnie ze wskazówkami  Martwej Wiewiórki proszę milomindera i chesteroni, żeby zebrali od uczestników opłatę ogniskową i przekazali mi zwrot kasy w dogodnym momencie na kinderwyprawce. Czy milominder i chesteroni (lub ktoś inny) zgadzają się na takie rozwiązanie? Muszę zapytać bo w razie jak to ktoś nazwał "jaj" będę od was oczekiwał uregulowania rachunku. W przypadku braku zgody, temat ogniska w Goścnie zostaje usunięty z planu kinderwyprawki. Darmowe ognisko w lesie będzie na 100% na wyciecze nad jezioro Popiel. Plan wycieczek z godzinami wrzucę jutro wieczorem.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna chesteroni

  • Wiadomości: 673
  • Miasto: Toruń
  • Na forum od: 14.07.2012
Mogę się na miejscu podjąć zbiórki i wtedy, po zbiórce, przekazać Ci kasę - dogodny moment pewnie nastąpi dość szybko - wezmę listę ludzi i się przejdę z "kapeluszem". Póki co napiszę priv do uczestników, czy są zainteresowani, bo jak się okaże, że nie są to będzie słabo ;-)

EDIT
Chciałem napisać pm, ale widzę, że większość uczestników jest bez ksywek forumowych - czy masz w związku z tym rozeznanie w kwestii ogólnego zainteresowania ogniskiem i partycypacją w kosztach?
Byłbym zdziwiony, gdyby ludzie nie chcieli, ale 150zł za ognisko też nie mam ochoty wykładać ;-)

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Nie wiem kto jest kto, a poza tym na liście uczestników są osoby spoza forum, na przykład grupa z FB Tomzoo. Co więcej, kilka osób przyjedzie w piątek wieczorem, a niektórzy nawet w sobotę rano. Może po prostu odpuśćmy temat kupna drewna. w zamian przywiozę rzutnik i zrobimy pokazy zdjęć z podróży rowerowych. Tomzoo i Marcin Kujawiński zadeklarowali chęć pokazania swoich zdjęć. Poza tym Sparky pewnie coś zaprezentuje i ja mogę pokazać kilka zdjęć i film z mojej rocznej wyprawy z dziećmi po Europie.

Na ognisko i pieczenie kiełbasek możemy się umówić na sobotę, kiedy to będziemy w lesie nad jeziorem Popiel. Tam jest kilka kręgów na ognisko i las. Nie trzeba nikomu płacić i organizować.

Mam też inny pomysł. W poniedziałek jak będę w GSC poproszę o zorganizowanie drewna przez sam ośrodek. W końcu kidnerwyprawka zarezerwowała cały obiekt. Zaproponuję żeby to była forma rabatu za pobyt. Dam znać co z tego wyszło. Ja jutro nie wyłożę 300 zł z własnej kieszeni na temat, który jak się okazuje interesuje 3 osoby.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna chesteroni

  • Wiadomości: 673
  • Miasto: Toruń
  • Na forum od: 14.07.2012
OK, to mamy jasność :) Drewnorabat byłby całkiem fajną opcją :-)
Jakby się tutaj zmieniła sytuacja na froncie drzewnym i pojawiły liczne głosy za zbiórką to oczywiście podtrzymuję deklarację, ale dla trzech rodzin pewnych i wielu nieosiągalnych (celem upewnienia się) to się nie podejmuję.
Tak organizacyjnie - my się zamierzamy pojawić w środę wieczorem (pewnie pod 22).

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Uwaga, uwaga,
ostatnie ustalenia.
Nie zakupujemy drewna od leśnika. Będzie okazja do ogniska na dwóch trasach (patrz plan wyjazdów w pierwszym poście).
Proszę wszystkich o przeczytanie pierwszego postu w temacie i uwagi jeżeli lista uczestników jest niezgodna z waszymi zgłoszeniami.

Jest tam też info na temat wyżywienia.

www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline ogivan

  • Wiadomości: 30
  • Miasto: Szamoni
  • Na forum od: 18.07.2011
maciej czy na ognisko na czwartek mamy zabrac  kielbasi? w czwartek sklepy sa zamkniete wiec zeby nikt potem nie byl zdziwiony :-)

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Każdy na kinderwyprawce żywi się sam. Ognisko nad jeziorem też się samo nie zrobi. Będzie ekipa co zbierze drzewo, będzie ognisko, będą kiełbaski. Chyba w Clifordzie było coś w ten deseń. Nie ma dzieci, nie ma wiewiórek (albo ptaków), nie pamiętam.


Listę zamówień cateringu wydrukuję jutro wieczorem, będzie wtedy wiadomo czy w ogóle catering dojdzie do skutku i w jakie dni i na jakie posiłki.

na obiekcie jest też bufet, zdjęcie menu i tel do ajenta na focie. jeżeli jesteście zainteresowani otwarciem bufetu, zajmijcie się tematem.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Kobieta Beata

  • Wiadomości: 62
  • Miasto: Toruń
  • Na forum od: 20.10.2012
Mam pytanko, czy ktoś planuje przyjazd w środę? My najprawdopodobniej będziemy w środę wieczorem, tak po 21... Yoshko, a Ty w końcu zawitasz czy nie?


Offline Mężczyzna xardas

  • Wiadomości: 21
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 02.07.2013
ostatnio tylko na FB zaglądałem w temacie kinderwyprawki, a tutaj też się temat ożywił widzę :), my przyjeżdżamy w środę, w godzinach popołudniowych, niedaleko mamy bo obecnie jesteśmy w Chłopach

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum