Autor Wątek: Kinderwyprawka po okolicach Kołobrzegu czerwiec 2014  (Przeczytany 23809 razy)

Offline ogivan

  • Wiadomości: 30
  • Miasto: Szamoni
  • Na forum od: 18.07.2011
my planujemy byc jutro poznym wieczorem :-)

Offline Kobieta Beata

  • Wiadomości: 62
  • Miasto: Toruń
  • Na forum od: 20.10.2012
my planujemy byc jutro poznym wieczorem :-)
A jedziecie może pociągiem z Poznania o 15.02? Jeśli tak, to trzymajcie dla nas miejsce w przedziale rowerowym  ;) My dosiadamy się w Pile, a wysiadamy w Karlinie i dalej rowerami do Gościna.


Offline ogivan

  • Wiadomości: 30
  • Miasto: Szamoni
  • Na forum od: 18.07.2011
my planujemy byc jutro poznym wieczorem :-)
A jedziecie może pociągiem z Poznania o 15.02? Jeśli tak, to trzymajcie dla nas miejsce w przedziale rowerowym  ;) My dosiadamy się w Pile, a wysiadamy w Karlinie i dalej rowerami do Gościna.

jedziemy samochodem :-) dozobaczenia
« Ostatnia zmiana: 17 Cze 2014, 23:25 yoshko »

Offline Mężczyzna yoshko

  • Administrator
  • Kto smaruje ten jedzie.
  • Wiadomości: 15523
  • Miasto: Strzelce Opolskie - Biała Podlaska
  • Na forum od: 11.06.2009
    • Blog Yoshkowy
My najprawdopodobniej będziemy w środę wieczorem, tak po 21... Yoshko, a Ty w końcu zawitasz czy nie?

Będę przejazdem tylko przez Gościno, bo nie byłem w stanie określić czy ktoś będzie żyw czy nie.

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Cały czas czekam na potwierdzenie cateringu w GCS. Na pewno nie będzie śniadania w czwartek i w niedzielę bo zgłosiła się jedna rodzina na każdy z tych dni (P.T. Krygowscy nie będą mieli zapewnionego śniadania w czwartek a Pająki w niedzielę).
Jak tylko dostanę dokładniejsze dane, dam znać.

Zbieram też zamówienia lunchu na piątek. Super kebab najwyższej jakości, mięso prosto od Turków z RFNu. Zamówione potrawy zostaną dowiezione na przystań miejską gdzie będziemy się bawić z dziećmi.
Jutro na wyprawce będzie krążyć lista z możliwością zamówienia a dla tych którzy przyjadą w czwartek po południu lista dostępna będzie podczas kolacji o godzinie 18:30 w GCS i podczas zawodów sportowych o godzinie 19:30.
Menu na focie. Polecam coś czego nie ma na menu ale jest SUPER i kosztuje 15 zł czyli

KAPSALON – holenderskie danie typu fast food, na które składają się frytki przykryte mięsem z kebaba i warstwą sera gouda, zapiekane do momentu roztopienia sera, a następnie pokryte warstwą sałatki.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline PABLO

  • Wiadomości: 3696
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
post usunięty
« Ostatnia zmiana: 4 Lut 2017, 18:39 PABLO »

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Maciej rządzi ;)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Ekipa się instaluje....
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Nadal nie mam odpowiedzi na temat gwarantowanych posiłków z cateringu. Pan Bartłomiej nie odbiera telefonu. Tak więc, ruszam do Gościna, licząc na to, że nikt nie będzie głodny i to co zamówiliście będzie na czas. Zawody sportowe ze względu na pogodę przekładam z 19:00 na 15:30 na plaży przy jeziorze w Dargocicach. Do zobaczenia niebawem.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna AWIK

  • Wiadomości: 178
  • Miasto: Juszkowo
  • Na forum od: 01.04.2008
My już w domu.
Dzięki serdeczne dla organizatora i wszystkich wspólkinderwyprawiczów.
Jak zwykle było ekstra, łącznie z bardzo oryginalną zieloną nocą.
Poniżej kilka zdjęć jakie udało mi się zrobić:

Offline Mężczyzna xardas

  • Wiadomości: 21
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 02.07.2013
Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas, było super, szczególne podziękowania dla Macieja za zorganizowanie takiej fajnej imprezy. Wrzuciłem już zdjęcia, można je zobaczyć tutaj:
https://picasaweb.google.com/101719408544317627101/KinderwyprawkaGoscino2014?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNGEqJeF8bHeZw&feat=directlink

Zdjęcia nie są ogólnodostępne w necie, można je zobaczyć jedynie klikając (lub wklejając) powyższy link. Gdyby ktoś chciał jakąś fotkę -ki w wysokiej rozdzielczość proszę o wiadomość na priv

Offline Mężczyzna maarek

  • Wiadomości: 15
  • Miasto: Poznań (Golęczewo)
  • Na forum od: 18.07.2013
Podziękowania dla Macieja za organizację. W taką pogodę pewnie siedzielibyśmy w domu, a tu proszę taki fajny wyjazd wyszedł. Rozbijanie się namiotami w środku ustawki kibiców było interesujące.

Offline Kobieta magfa

  • Wiadomości: 1017
  • Miasto: Poznań, najlepsza dzielnica
  • Na forum od: 14.07.2009
Dwa metry wypalam przez całą zimę w kominku  :o ogrzewając dużą chałupę o kuź..a
"Iwo [18:50]:   to się nazywa dorosłość
Księgowy [18:53]:   że się odechciewa?
yoshko [18:55]:   tak, masz wybór, i najprostsze jest nicnierobienie :)"

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Dajcie to do kalendarza forumowego, na czerwiec i Dzień Dziecka, po prostu genialne:

https://picasaweb.google.com/101719408544317627101/KinderwyprawkaGoscino2014?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNGEqJeF8bHeZw&feat=directlink#6028586155959075922

Mnie też to zdjęcie rozłożyło na łopatki - super :)

Magfa, kominek a ognisko, to dwie różne bajki  :P

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum