Autor Wątek: Morskie Oko na rowerze w biały dzień. Jest metoda.  (Przeczytany 2314 razy)

Offline Mężczyzna Hipek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 4866
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 18.08.2011
    • Hipcia i Hipek
Czepiam się - bo to bardzo lubię. Mistrzostwa jeszcze nie osiągnąłem, przyznam uczciwie, ale dzięki Tobie widzę, że idę w dobrym kierunku. Miłe to, co napisałeś.

PORD - nie wie, zgoda.
Ale TPN akurat może Ci łatwo wyjaśnić - zadzwoń i zapytaj. Jak powiedzą, że nie wiedzą - byłeś poza systemem. Jak nie - trudno. Skoro prawo nie wiedziało jak zakwalifikować mono, to po co "wbijałeś się na krzywy ryj" na szosę? Polegało to na tym, że przyszedłeś pod budkę wejściową przy parkingu i powiedziałeś, że to jest rower, ale taki poza systemem i on może, czy latałeś po krzakach naokoło?

Pytam o technikę, nie o podjazd. Byłeś pierwszym człowiekiem w historii świata jadącym pod takie nachylenie na monocyklu? A jeśli nie (co bardzo prawdopodobne), to czy Twoja technika jazdy była innowacyjna w stosunku do techniki, którą przyjąłby każdy inny, doświadczony monocyklista?

Cytuj
Przepis ominięty bezkarnie, pozostaje się tylko cieszyć i naśladować, a nie smęcić i szukać dziury w całym...  ::)
Mijał Cię po drodze jakiś filanc i zignorował, że "bezkarnie", czy piszesz to dlatego, że nie było nikogo po drodze, kto mógłby Cię ukarać?

Pytanie tylko co mam naśladować? Na monocyklu nie jeżdżę. Mam jeździć na szosie i udawać że to nie jest rower? Tak robię zawsze, jak mi ktoś wybuduje paskudną albo durną DDR lub walnie bezsensowny zakaz.
martwawiewiórka [14:51]: sól kolarstwa, co to takiego?
Elizium [14:52]: spacer z rowerem po górach

Mijah: (...)przy okazji dowiedziałem się czegoś co zmieni moje życie. Oznaczenie podjazdu HC to nie hardcore, tylko hors catégorie.

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek

No osiągnąłeś już chyba mistrzostwo czepiania się, sceptycyzmu, stetryczenia i talmudyzacji.

Na ubitą ziemię go! Na "broń konfesjonalną" albo rozjechanie przez mono ;D
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Mężczyzna Hipek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 4866
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 18.08.2011
    • Hipcia i Hipek
Na ubitą ziemię go! Na "broń konfesjonalną" albo rozjechanie przez mono ;D
Raczej na zawody "Kto dłużej wytrzyma w saunie albo na plaży". Dla obu z nas byłoby to wyzwanie.
martwawiewiórka [14:51]: sól kolarstwa, co to takiego?
Elizium [14:52]: spacer z rowerem po górach

Mijah: (...)przy okazji dowiedziałem się czegoś co zmieni moje życie. Oznaczenie podjazdu HC to nie hardcore, tylko hors catégorie.

Offline Mężczyzna RODDOS

  • Odwiedzone miejscowości: 15 441
  • Wiadomości: 700
  • Miasto: Wałbrzych
  • Na forum od: 25.02.2013
Szczerze gratuluję! Szkoda że dyskusję zdominowały nieco absurdalne kwestie "gdzie to wpisać" i "czym jest monocykl".



Offline Mężczyzna Misi3k_pl

  • Wiadomości: 27
  • Miasto: Białystok
  • Na forum od: 22.01.2014
    • Blog rowerowy Masy
Jest jeszcze inny sposób. Przynajmniej mi się udało. To było na Majówkę w tym roku. Pogoda była tragiczna i padało :). Udało nam się wjechać i zjechać nie spotykając strażników.

Rowerowe Wyprawy Masy - blog o podróżach rowerowych, ciekawostki, porady oraz miejsca.

Offline Mężczyzna TomiliDżons

  • Wiadomości: 252
  • Miasto: okolice Żyradowa
  • Na forum od: 09.07.2012
Jest jeszcze inny sposób. Przynajmniej mi się udało. To było na Majówkę w tym roku. Pogoda była tragiczna i padało :). Udało nam się wjechać i zjechać nie spotykając strażników.



Po zdjęciu widać że pogod abyła tragiczna.
A próbował ktoś wjazdu w nocy, i zjazdu jak tylko zrobi się jasno? Spotkanie strażników mozna w ten sposób w dużym stopniu zminimalizowac  ;)
A dla Morsa gratulacje, a kwestię tego czy Byłeś poza/ominołeś/złamałeś system dla mnie są drugorzędne.

Offline Mężczyzna aard

  • Wiadomości: 6050
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.08.2007
    • Moje wyprawy
A próbował ktoś wjazdu w nocy, i zjazdu jak tylko zrobi się jasno?

Nieomal. Kiedyś z Danielem zastartowaliśmy jakoś ok 22, wjechaliśmy i wróciliśmy (ja wiem? ok. północy chyba). Nie spotkaliśmy żywej duszy, aczkolwiek ja osobiście bałem się, że jednak spotkamy. Niedźwiedzia.
A na rowerze zawsze jest miejsce siedzące...

 

Offline Drzewo

  • Wiadomości: 1619
  • Miasto:
  • Na forum od: 16.09.2014
że jednak spotkamy. Niedźwiedzia.

Ciekawe czy by biegł za rowerem, ujadał i próbował ugryźć w kostkę...

Offline Mężczyzna Daniel

  • turysta licznikowy
  • Wiadomości: 2765
  • Miasto: Augsburg
  • Na forum od: 16.03.2009
Raczej nie w kostkę. I obawiam się, że pod górę to raczej nie za.
Wracam do jeżdżenia.

Offline Mężczyzna Hipek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 4866
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 18.08.2011
    • Hipcia i Hipek
Nie jestem pewien, czy z górki też tak za rowerem - misie rozwijają do 50 km/h, niektórzy podają pod 70 km/h - na krótkich dystansach, ale wystarczy mieć pecha na zakręcie...

Zresztą misie wolą jagódki.
martwawiewiórka [14:51]: sól kolarstwa, co to takiego?
Elizium [14:52]: spacer z rowerem po górach

Mijah: (...)przy okazji dowiedziałem się czegoś co zmieni moje życie. Oznaczenie podjazdu HC to nie hardcore, tylko hors catégorie.

Offline Mężczyzna Waski

  • Kapituła MP
  • Wiadomości: 2874
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 23.02.2013
jagoda79 to bodajże żona Kuriera :P
"Wąski. My nie możemy jechać tam bez rowerów. Jak zwierzęta. :)"
"Kolarsko jesteś taki sobie, [...]" yurek55


Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
jagoda79 to bodajże żona Kuriera :P

no to po zmroku nad Morskie Oko niech się lepiej nie wybiera :D
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Mężczyzna Karol

  • Wiadomości: 1345
  • Miasto: Mikołów
  • Na forum od: 21.02.2011
"misie, wolą misie"  ;)

Tagi: tatry 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum