Autor Wątek: "Bajkowy Weekend" - Reaktywacja - Trasa: Brzesko-Kielce  (Przeczytany 2436 razy)

Offline Mężczyzna Borafu

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 10653
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
No i to mi się podoba!
Witaj(cie) więc na forum  :)

Offline Mężczyzna Greg M

  • Wiadomości: 4
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 21.09.2014
Witam,
nieco skuszony za ortografię i styl, który z pewnością mógłby być bardziej doskonały i wytrenowany.

Tłumacząc się ze swojej otwartości  ;) dodam tylko, że chciałem podzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami "Bajkowego Weekendu", którzy odłączyli się zmierzając na pociągi do swoich domów.  Za opis podjazdu pod Zamek w Chęcinach i ścigania się z czasem, żeby zdążyć na wcześniejszy pociąg i na siatkarski finał też przepraszam  ;) wszystkich pokrzywdzonych niestylowym wjazdem na rowerowe "pole".

Za wtargnięcie na FORUM jednak nie będę przepraszał ani za rzekome uchybienia regulaminowe. :o

Dzięki Smoku  :D za sympatyczną linię obrony.

Wszystkim życzę jazdy na luzie a nie na kamiennych kołach.

Do zobaczenia na rowerowych trasach

Greg M


Jeżdżę, bo tak chcę :-)

Offline Mężczyzna king_paulo

  • Z drogi śledzie, bo Król jedzie:)
  • Wiadomości: 7
  • Miasto: Polska
  • Na forum od: 08.08.2014
    • Połączeni Pasją
Król podziela zdanie szanownego kolegi Grega M
Napisał dokładnie to co miałem napisać w linii obrony...

Dodam jeszcze, że NIE BĘDĘ pisał już relacji na tym forum!!!
Dziękuje to wszystko w tym temacie!

Ukłony królewskie

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
chciałem podzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami "Bajkowego Weekendu"
Świetnie, skoro jednak rejestrujesz sie na forum, zauważ, że są tu tez inni. To nie jest prywatna platforma z zamkniętymi boksami, które wynajmuje się na godziny, tylko wolna przestrzeń dla osób, których łączą wspólne zainteresowania. Chętnie przywitamy was w naszym gronie, poczytamy i pooglądamy relacje z waszych wyjazdów, tylko nie zachowujcie się jakbyście grali w komórki do wynajęcia. W dodatku, poza Radosnym Smokiem strasznie sie panowie napięliście. Zupełnie niepotrzebnie. king_paulo, tak krzyczysz.
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Mężczyzna zarazek

  • Wiadomości: 144
  • Miasto: Okolice Wwy
  • Na forum od: 09.03.2007
    • http://zarazek.bikestats.pl
Ciekawe foty, choć nieco deszczowe. Relacje tekstowe nieco trudne w odbiorze, ale każdy ma prawo pisać jak lubi i jak potrafi. :)
A skoro w tym wątku wyjadacze forumowi urządzili festiwal czepiania się to i ja skorzystam: przydałyby się opisy przy fotach. ;)

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum