Autor Wątek: Do Doliny Dłubni i rez. Michałowiec  (Przeczytany 386 razy)

Offline Mężczyzna MichałD

  • Wiadomości: 471
  • Miasto: Jura Krakowsko-Częstochowska
  • Na forum od: 27.11.2013
    • Między Wartą, Pilicą i Nidą
Do Doliny Dłubni i rez. Michałowiec
« 22 Paź 2014, 13:02 »
Ostatnio były kajaki i pieszy spacerek więc trzeba rowerowe zaległości nadrobić  :P
Krótka, ale dość intensywna wycieczka przed zapowiadaną jesienną pluchą. Planowałem ją co prawda na połowę października, ale teraz wyszła nawet lepiej - jazda w typową jesienną pogodę ma swój urok, choć wg prognoz tak silnego deszczu miało nie być ;)

Dystans ok. 80km
Pilica - Smoleń - Kąpiele - Wolbrom - Budzyń - Imbramowice - Trzyciąż - Michałowice - Pazurek - Cieślin - Bydlin - Ryczów - Pilica

Pełna relacja (41 zdjęć z opisami) na: http://jurapolska.com/wycieczki/rowerowa_21102014.php


Widok z Bukowej Góry na Pilicę.
Stromo prowadzi na nią żółty szlak rowerowy, jest to wg mnie najkrótsza i najprzyjemniejsza droga do Smolenia.


Między Czarnym Lasem a Łobzowem-Zaogrodziem w dolince, przez którą przejeżdżam płynie, wg map Compassu, Biała Przemsza.


Do Wąwozu Ostryszni
Za Parcelami opuszczam niebieski szlak, jednak wbrew mapie droga wkrótce się kończy i miedzami na dno dolinki przedzierać się trza.


Kamienne schody do bocznej furty kościoła św. Benedykta Opata w Imbramowicach.


Dolina Dłubni


Między Cieplicami a Michałówką


Witamy w Krzywopłotach.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.

Offline Mężczyzna worek_foliowy

  • Wiadomości: 10327
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Odp: Do Doliny Dłubni i rez. Michałowiec
« 22 Paź 2014, 14:54 »
Haha. Ostatnio byłem w tym samym miejscu i zastanawialiśmy się czy dach jest krzywy, czy może się zapadł ;)

Moim zdaniem taka konstrukcja, bo z drugiej strony przyklejone jest coś w stylu szopy.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Tagi: śląskie 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum