Autor Wątek: Pierwsza setka Marysi  (Przeczytany 1820 razy)

Offline Kobieta Janus

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 3597
  • Miasto: Goteborg
  • Na forum od: 20.06.2010
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 16 Kwi 2015, 16:21 »
Wyciągnęli by bez problemu, tylko im rodzice nie dają, żeby się dzieci aby tylko "nie spociły" :-)
Moja koleżanka twierdzi, że nie może uprawiać sportów, bo jest uczulona na pot  :D

Gratulacje dla Marysi! :)

Offline Kobieta magda

  • Wiadomości: 3326
  • Miasto: Tröjmiasto
  • Na forum od: 19.12.2011
    • Przejażdżkowe zapiski
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 16 Kwi 2015, 18:35 »
Dystans 100 km rozłożony na kilka godzin przy spokojnej trasie i sprawnym rowerze jest w stanie zrobić każdy dorosły człowiek i dziecko.
Dodałabym, że ów człowiek musi być zdrowy, bo jak wiadomo ja się borykam z kontuzją, przez którą od 1,5 roku 100 km nie jestem w stanie zrobić. A dziecko to kilka lat chyba jednak musi mieć, 3-latki robiącej setkę samodzielnie pedałując sobie nie wyobrażam ;)
Gratuluję. Fajnie, że jesteście aktywni wszyscy i że razem w ten sposób czas spędzacie. Moja mama z rozrywek sportowych lubi leżeć i się opalać. Ojciec czasem wybierał biegówki, latem rower, ale generalnie wolał siedzieć w fotelu z książką i palić. Ja jestem dziwoląg w rodzinie, bo mnie wiecznie nosi i muszę mieć jakieś aktywności, najlepiej różne i jak najczęściej.


Bitels

  • Gość
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 16 Kwi 2015, 18:59 »
Gratulacje dla Marysi. Twarda babka Wam rośnie :)

Martwa, ja też po 30 pierwsza 100 i 200. Po 40 zrobię 300 :D
Strach pomyśleć jaki dystans wykręcisz po osiemdziesiątce ;)
Pozdrawiam.

Offline Mężczyzna transatlantyk

  • Moderator Globalny
  • GM 2420
  • Wiadomości: 7904
  • Miasto: Annopol
  • Na forum od: 21.11.2007
    • Rowerem przed siebie.
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 16 Kwi 2015, 20:49 »
Dzielne dziecko i jakże wspaniali rodzice. Gratulacje. Wydłużeniem dystansu się nic nie przejmujcie. Sama poprosi. :)


Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 16 Kwi 2015, 21:24 »
Dziękuję za jeszcze więcej dobrych słów. Zapewne gdyby nie forum to nie miałabym takiej motywacji, żeby jeździć i ciągnąć z sobą Marysię - jesteście tacy inspirujący!
Magda, całkowicie się zgadzam i pisząc ten post cały czas miałam w głowie słowo 'zdrowy' a potem mi wyskoczyło. Marysia z powodu astmy miała wiele lat potworne problemy z amtywnościami fizycznymi. Wszystko poza pływaniem wywoływało u niej płytki oddech, dusiła się i wymiotowała. W takiej sytuacji jest się po prostu bezradnym. Na szczęście jednak poprawa jest olbrzymia, w dodatku samoistna. Jakby wyrastała z choroby. Leki odstawione, oby na zawsze.
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline PABLO

  • Wiadomości: 3677
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
Odp: Pierwsza setka Marysi
« 17 Kwi 2015, 10:21 »
post usunięty
« Ostatnia zmiana: 3 Lut 2017, 22:11 PABLO »

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum