Autor Wątek: Wprawka przed wyprawką na Zlot Forum  (Przeczytany 700 razy)

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Wprawka przed wyprawką na Zlot Forum
« 16 Kwi 2015, 21:11 »
Korzystając z służbowego wyjazdu do Bydgoszczy, zapakowaliśmy z Marcinem rowery w celu pojeżdżenia w niedalekiej okolicy tegorocznego ZFPR.
Z racji ograniczonej przestrzeni bagażowej w służbowym samochodzie jazda była na lekko, ale ze spaniem w "terenie".

Mile jestem zaskoczony malowniczością tych terenów i z tym większą przyjemnością będę kręcił korbką w maju już na ciężko z sakwami w te strony.

https://picasaweb.google.com/118274816926045362512/KaszebscziDarzeszcze#
 

Aktualny link:
https://photos.app.goo.gl/x2pWxQLeDytjqq1e6
« Ostatnia zmiana: 25 Lis 2019, 20:56 remi »
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna vuki

  • Wiadomości: 1018
  • Miasto: Rawicz
  • Na forum od: 16.04.2014
Wczoraj w Onecie czytałem o kamiennych kręgach  jako interesujące miejsce do zwiedzania a dziś widzę fajne fotki. Piękna wycieczka i ten hotel pięciogwiazdkowy ;)
MiRowerDajePower

Offline Mężczyzna cinek

  • SP2SJ
  • Wiadomości: 1979
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.03.2008
Bardzo lubię te okolice, nie dziwię się, że Wam się podobały. W trakcie oglądania galerii, zachodziłem w głowę jak pogodziliście jazdę góralem i szosówką, dopiero pod koniec zorientowałem się, że to przełaj, na całkiem szerokich kapciach.
A jakieś śpiwory mieliście?
Cytat: miki150
Cinek muszę powiedzieć, że jesteś bardziej fotogeniczny, kiedy Cię na zdjęciu brakuje

Offline Mężczyzna olo

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 7076
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.02.2011
Noo, Bory i Kauszby to zdecydowanie świetne tereny dla osób, które cenią ciszę, przyrodę. Jest spokojnie i tak sielsko.
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
A jakieś śpiwory mieliście?

Mieliśmy, mieliśmy. W zasadzie mieliśmy wszystkie "sakwiarskie" graty.
Udało się to do kombiaka upchać pomiędzy rowerami, ale wyprawówki z bagażnikami już by nie wlazły. Trochę szkoda bo to jednak inny klimat kiedy nocleg wypada gdzie się podoba.

Dla mnie te okolice mają też znaczenie sentymentalne, bo jeden rodzic pochodzi stąd, a ostatnio byłem tam jako podrostek kiedy w głowie nie miałem jeszcze ani zwiedzania ani rowerów.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Z informacji praktycznych:

Na wieżę wchodziliśmy wieczorem, rano zaraz po tym jak się zwinęliśmy przyszła pani z kasą fiskalną i pobierała opłaty za wejście na nią. W sezonie może być trudnij o miejsce w tym "hotelu".

Kamienne Kręgi regularnie można zwiedzać od maja, my przeskoczyliśmy z rowerami przez płot.

Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna olo

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 7076
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.02.2011
Fojutowo to trochę Las Vegas się zrobiło. Hotele, spa, kasy fiskalne, nie wiadomo co. A to przecież nie jest jedyna krzyżówka cieków w okolicy, na szczęście tam komercja nie dotarła.
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Olo takie uroki komercjalizacji. Akurat jakieś 10 lat temu byłem w Fojutowie i tylko leśna droga tam była. Z jednej strony fajnie bo powstaje jakaś infrastruktura, z drugiej jakby coraz trudniej znaleźć wyjątkowe nietknięte zbytnio urynkawianiem miejsca. Oby nie wszystkie zostały wchłonięte.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Olo takie uroki komercjalizacji. Akurat jakieś 10 lat temu byłem w Fojutowie i tylko leśna droga tam była. Z jednej strony fajnie bo powstaje jakaś infrastruktura, z drugiej jakby coraz trudniej znaleźć wyjątkowe nietknięte zbytnio urynkawianiem miejsca. Oby nie wszystkie zostały wchłonięte.

Zmartwię Cię, ale... nie ma przed tym ucieczki. Wszystko wchłonie cywilizacja. Na szczęście tego nie dożyjemy ;D
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Tagi: pomorskie 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum