Autor Wątek: Rozgrzewka Żubra przed MP  (Przeczytany 821 razy)

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2462
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Rozgrzewka Żubra przed MP
« 7 Cze 2015, 15:05 »
W piątek( i przez kawałek soboty) walczyłem z kilkoma podjazdami, które pojawią się na MP (300km). Można powiedzieć że to była taka kwalifikacja do MP, którą zrobiłem sobie sam ze sobą.
Z błądzeniem wyszło 229 km i ponad 3200 do góry. Operacja się udała, pacjent zmarł :)

Nooo, to tak:

trasa: http://ridewithgps.com/routes/8285631

zdjęcia: https://plus.google.com/u/0/photos/107406106831444564648/albums/6157605467949044433

Offline Mężczyzna furman

  • Wiadomości: 2248
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 02.09.2010
    • http://www.szybkitowar.pl
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 7 Cze 2015, 15:56 »
Widzę, że Makowską Górę jechałeś...też tam śmigałem niedawno. Myślałem, że zdechnę :)
Rowery i kobiety to moje podniety
Podjazdy i dziewczyny to moje dyscypliny

Offline Mężczyzna Turysta

  • Wiadomości: 5719
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 15.06.2011
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 7 Cze 2015, 16:06 »
Widzę, że Makowską Górę jechałeś...też tam śmigałem niedawno. Myślałem, że zdechnę :)

W listopadzie podjeżdżałem tam od drugiej strony z dwoma sakwami. Wrażenia podobne. ;)

Offline Mężczyzna furman

  • Wiadomości: 2248
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 02.09.2010
    • http://www.szybkitowar.pl
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 7 Cze 2015, 16:23 »
Ale Żubr i tak poszedł na łatwiznę bo powinien zrobić najpierw Hujówkę, a potem Makowską....na dobicie :)
Rowery i kobiety to moje podniety
Podjazdy i dziewczyny to moje dyscypliny

Offline Kobieta Jelona

  • Wiadomości: 1062
  • Miasto: Wałbrzych
  • Na forum od: 26.12.2013
    • Jakość to będzie blog
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 7 Cze 2015, 16:41 »
Ta Makowska to max 10% na 6km ? Dobrze czytam?:P

Gratuluje Żubrze - pociśniesz to MP bez przeszkód :P

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2462
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 8 Cze 2015, 00:43 »
W listopadzie podjeżdżałem tam od drugiej strony z dwoma sakwami. Wrażenia podobne. ;)

No od Krakowa to już jest klasyczna golgota, ja się muszę momentami mocno kłaść na kierownicy  :P jednak nie ta geometria ramy do  takich ścianek. Ale od strony serpentyn też jest ciekawie, ja jechałem już w nocy i kapliczki ze palącymi się zniczami robią klimat, do tego pełnia księżyca... Było dziwnie.

Ale Żubr i tak poszedł na łatwiznę bo powinien zrobić najpierw Hujówkę, a potem Makowską....na dobicie :)

Ślad jest trochę pogmatwany, ale ja jechałem od strony Makowa, na Hujówkę chciałem wjechać ale w sumie to do Bieńkówki to to jest zmarszczka, zawsze trochę więcej kilometrów. :P

Ta Makowska to max 10% na 6km ? Dobrze czytam?:P

Od Krakowa to raczej min. 10%  ;) zresztą od strony serpentyn też jest coś koło 9-10 %  (na serpentynach :P)


Offline Mężczyzna m.arek

  • Wiadomości: 2533
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 17.03.2014
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 8 Cze 2015, 10:00 »
Masz 2,1 m wzrostu ??

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 8 Cze 2015, 14:43 »
Widzę, że Makowską Górę jechałeś...też tam śmigałem niedawno. Myślałem, że zdechnę :)

W listopadzie podjeżdżałem tam od drugiej strony z dwoma sakwami. Wrażenia podobne. ;)

Weźcie przestańcie... ;D Jeszcze kilka dni, a mi już ciśnienie skoczyło...
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2462
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Odp: Rozgrzewka Żubra przed MP
« 8 Cze 2015, 16:28 »
Weźcie przestańcie... ;D Jeszcze kilka dni, a mi już ciśnienie skoczyło...

Tak jak mówie, Makowską się podjeżdża od tej drugiej łatwiejszej strony, więc luzik (powiedzmy), gorzej że może zjazd wypaść w nocy a tam trzeba uważać i mieć jeszcze niezupełnie zdarte klocki hamulcowe :P Zresztą to jest takie gadanie na przeczekanie przed zawodami, typowe... Ja jak sobie podliczę wszystkie kilometry to nie wiem czy 2,5 k wyjdzie (będzie bolało  ;))

Masz 2,1 m wzrostu ??

Niestety, troszku mi zabrakło  :icon_twisted: Ale poprzedni właściciel ma. Stąd taka rama, zresztą pokochałem tę geometrię od pierwszego "pociśnienia" i tyle, tak jest dobrze. ;)


Tagi: małopolskie 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum