Autor Wątek: Wzdłuż wschodniej granicy  (Przeczytany 947 razy)

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka
Wzdłuż wschodniej granicy
« 21 Lip 2015, 13:59 »
Witam, chciałbym zapoznać Was z relacją z naszej wakacyjnej wycieczki w Polskę Egzotyczną. Cały opis i troszkę zdjęć znajdziecie pod tym adresem

http://zwysokoscisiodelka.blogspot.com/2015/07/od-bieszczad-po-suwalszczyzne.html

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4819
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 21 Lip 2015, 14:49 »
bardzo fajne! powspominałem. Jak ja tam byłem rodzinnie z mała córeczką to jeszcze ścieżek rowerowych nie wybudowali. Piękna trasa i klimatyczna. Gratuluję i pozdrawiam.

Offline Giovanni

  • Wiadomości: 2685
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 06.06.2008
    • bikestats
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 21 Lip 2015, 15:02 »
A wyście nie byli przerażeni tego lisa? Mnie zawsze uczyli, że lis co nie ucieka jest bardzo wściekły i mnie zje. A wy nic...


"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem."
https://www.strava.com/athletes/27761512

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 21 Lip 2015, 15:05 »
Na początku pewne obawy były, ale strażnik parku, który był obok zapewniał, że jest niegroźny. Swoją drogą był bardzo natrętny.

Offline Giovanni

  • Wiadomości: 2685
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 06.06.2008
    • bikestats
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 21 Lip 2015, 22:09 »


"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem."
https://www.strava.com/athletes/27761512

Offline Kobieta wilhelminaslimak

  • Wiadomości: 365
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 25.03.2011
    • foty na flickr.com
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 22 Lip 2015, 07:46 »
Fajnie (chociaż wolałabym więcej zdjeć :-)).
Noclegi rezerwowaliście wcześniej, czy szukaliście na miejscu?

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 22 Lip 2015, 08:31 »
Noclegi rezerwowane były wcześniej, choć w niektórych miejscach (np. w Białowieży) bez problemu zmieniliśmy wcześniejszą miejscówkę. Ale zdecydowanie polecam wcześniejszą rezerwację. A zdjęć może trochę dołożę.

Offline Mężczyzna pogodzinach

  • Wiadomości: 132
  • Miasto: Kaniów
  • Na forum od: 07.04.2014
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 23 Lip 2015, 21:28 »
Odkąd kupiłam przewodnik "Polska egzotyczna" (sugerowaliście się nim?), mam wielką ochotę pojechać na wschód na dłużej. Do tej pory udało się pojeździć tylko po Podlasiu (Podlaski Przełom Bugu i okolice), ale mamy nadzieję na więcej. A chce się jeszcze bardziej po obejrzeniu Twej ciekawej relacji.
Mam nadzieję, że z kolanem lepiej.
A jak wasz samochód przedostał się z Bieszczadów do Suwałk?

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka
Odp: Wzdłuż wschodniej granicy
« 24 Lip 2015, 09:23 »
Dzięki za zainteresowanie. Kolano chyba doszło do siebie (po ostatniej przejażdżce nie dawało znać o sobie).Myślę, że był to ból przeciążeniowy, bo prawie przez 2 miesiące przed wycieczką  nie jeździłem na rowerze z powodu bólu i rehabilitacji kręgosłupa. A samochodem przywiózł nas Zbyszek, po czym wrócił do Łodzi i po 11 dniach przyjechał do Suwałk. Trochę to kosztowało, ale nie musieliśmy się przejmować transportem. Też czytałem "Polskę egzotyczną" i bardzo dużo nie udało się zobaczyć. Trzeba było dokonać dużej selekcji obiektów i modyfikować trasę. Wybieraliśmy głównie asfalt, bo drogi gruntowe i szutry za bardzo dawały się we znaki. na cienkich trekingowych oponkach było za ciężko.

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum