Autor Wątek: Rowerowy urlop w Dolomitach  (Przeczytany 3988 razy)

Offline Mężczyzna faja

  • Wiadomości: 361
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 06.01.2013
Rowerowy urlop w Dolomitach
« 30 Wrz 2015, 20:16 »
We wrześniu postanowiłem trochę pojeździć w górach. Po maratonie podróżnika (wersja 300 km) stwierdziłem, że jazda w górach nie jest moją najmocniejszę stroną i należy to poprawić. Wybór mój padł na Dolomity, a konkretnie Alta Badie. Z internetu wynikało, że trasy są tam przednie, podjazdy i zjazdy strome i długie. Wsiadłem więc w samochód i  21 września byłem na miejscu.
Wszystko o czym dowiedziałem się z internetu okazało się prawdą. Piękne trasy, piękne krajobrazy.
Najciekawsza trasa, którą przejechałem to Tour Sellaronda - oficjalnie 51,11 km, cztery przełęcze i 1749 m przewyższeń. Moja trasa wyniosła 68 km i ponad 2000 m przewyższeń (po prostu musialem dojechać do oficjalnej trasy i miałem ponad 250 m pod górę).  Niewykluczone, że jeszcze się tam wybiorę bo sporo tam jeszcze tras do przejechania i to takich bardziej wymagających. Podobno najlepszy miesiąc to czerwiec.
Czekam na relacje Hipków z ich wyprawy. Hipki przejeżdzały przez ten rejon tylko parę dni wcześniej.
(Ich to jest mega wyprawa, mój to był tylko urlop)
A tu link do fotek
https://photos.google.com/album/AF1QipNKnsCUGnhqMtDF5JJREri2lusCI7JivQEuuNKP
« Ostatnia zmiana: 8 Paź 2016, 18:39 faja »

Offline Kobieta magdad

  • Wiadomości: 1492
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 17.08.2006
    • http://www.bajkers.com
Odp: Rowerowy urlop w Dolomitach
« 30 Wrz 2015, 20:41 »
Byłam w tych okolicach w zimie na nartach, przejeżdżałam samochodem przez te wszystkie przełęcze i zastanawiałam się jak jest tam latem. Pięknie tam jest, muszę kiedyś na rower tam pojechać :).

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4819
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Rowerowy urlop w Dolomitach
« 1 Paź 2015, 08:32 »
piękny wypad, Alpejskie pejzaże cieszą oko.

gratulacje.

Offline Wilk

  • Wiadomości: 19645
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: Rowerowy urlop w Dolomitach
« 20 Lut 2017, 12:04 »
Wiadomość usunięta.

Tagi: włochy alpy 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum