Autor Wątek: Czysta Wielkopolska  (Przeczytany 7939 razy)

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 11:28 »
To nie miękkie buły -  to miękkie kokosy. Proponuję zmienić forum na szosowe -  oni tam przy  byle deszczyku wymiekaja.
Będziecie tam pasowali.
Podróżnicy i ultramaratonczycy nie wymiekaja gdy pada deszcz.

Ok, jak sobie życzysz.
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline pajak

  • Wiadomości: 1846
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 22.06.2010
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 11:45 »
No to start
Jak widzę, Grzegorz wyprowadził żółte maleństwo i się zaforumował :) W sumie dawno nie widziałem fotki, gdzie poziomek tyle samo co diamond-shaped.. a mogło być więcej :(

Pogoda dopisała, żadnego deszczu
W jakiej części Gdańska? Bo faktycznie poranek był niesamowity, ale po południu się skaszaniło.. i tak pozostało do około północy (po czym wznowiło od samego ranka, ale to już inna sprawa)

Elizium, jakieś plany na kolejne sprzątanie?
Trole są samotnikami i unikają słońca.

Offline Wilk

  • Wiadomości: 19645
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: Czysta Wielkopolska
« 20 Lut 2017, 12:04 »
Wiadomość usunięta.

csx

  • Gość
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 12:44 »
Cytuj
...wyprowadził żółte maleństwo i się zaforumował
Zaforumował i od razu dał ciała... ;). Szkoda że nie mogłem jechać całej trasy, w znacznej mierze przyczyniłem się przez to do niepowodzenia całości. No ale trudno, trzeba iść dalej.

Offline Kobieta starszapani

  • Wiadomości: 1711
  • Miasto: wioska na końcu świata
  • Na forum od: 30.03.2015
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 13:36 »
Chwalić się nie ma specjalnie czym, po prostu mamy ubaw porównując Was z Mazowszem.
Myśmy się umawiali dwa dni przed wyjazdem, stawiło się 100% chętnych, a deszcz nas nie zatrzymał. A Wyście się szykowali ponad miesiąc, a efekt był bardzo spektakularny  ;)

A psychikę warto poćwiczyć, bo na długich maratonach często się trafia coś takiego, bo tam pogody się nie wybiera, termin jest sztywny. Na 3 z 4 BBTour, które jechałem padało naprawdę dużo.

No to skoro nie ma to po co się chwalisz? Gratuluję psychiki ze stali, zapewne jaja też masz stalowe (biorąc pod uwagę trasy jakie robisz) ;)

To, że maraton odbywa się bez względu na warunki pogodowe to oczywista oczywistość ale dziękuję za przypomnienie :P

Taka refleksja jeszcze:
Pierwszy raz jechałam z poziomkami :) Abstrahując od tego, że poziomka kiepsko chroni od wiatru to dodatkowym dołującym faktem jest to, że prawie w ogóle nie widać, żeby rowerzysta pedałował. Jadąc za Hansem miałam takie wrażenie: leży sobie facet na rowerze, nie kręci a jedzie - ot, nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;)

Patent z gumą do gaci kradnę - w razie puree na postoju można wykorzystać jako linkę do suszenia ;)


"W nieznane wejdź, Odważnym bądź, Za tajemnicą idź...." JW

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 13:40 »

Elizium, jakieś plany na kolejne sprzątanie?

Z pewnością. Ale znać dam na 3 dni przed, żeby nie było, że umawiamy się miesiąc i potem lipa. Znaczy się potem i tak będzie lipa, bo przecież jakiś ubaw w życiu być musi...

csx - spoko, jechało się super, a że tyle ile mogłeś, to raczej na plus, bo udało Ci się wrócić przed frontem. Przy okazji - trochę nam z hansem zajęło ustalenie, kim jesteś i skąd się wziąłeś ;D Bardzo pozytywnie nas zaskoczyła druga poziomka w sobotę rano ;D

Starsza, jakbyś jeszcze mogła zidentyfikować tego szoszona, co dołączył do nas w Grodzisku, byłoby git.

@Wilk: Nie wiem, co jest takiego spektakularnego w zwykłej zmianie planów. Zamiast 300 km, przejechałem 225, z tego ponad 100 w deszczu. Czemu skróciliśmy drogę? Proste - siedząc w Maku w Pniewach od strony Sierakowa cały czas szła ulewa, a prognozy pokazywały, że padać będzie do 17. Oczywiście można posiedzieć 3h i poczekać, można też jechać w deszcz, bo w końcu przestanie padać. Tyle, że deszcze przesuwały się z zachodu na wschód, dokładnie z trasą naszej jazdy.

Psychika? Dziękuję, akurat wydaje mi się, że nikt tu niczego nie musi udowadniać. Każdy jeździ jak lubi i jak umie. Takie rady zaś, w sytuacji, gdy się nie było na trasie i nie jechało z uczestnikami są równie przydatne, to podręczniki do nauki jazdy.

Gratulujemy udanego wyjazdu, ja bym nie dał z wami rady jechać, zawsze to mówiłem. I dobrze, nie każdy jest Wilkiem. Czy Tomkiem.

Przy okazji - wstępnie umawiał się też z nami sruba. Wczoraj nie mógł jednak jechać, bo startował w zawodach w Obornikach. Gratulacje, Krzysiek :)

Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Kobieta starszapani

  • Wiadomości: 1711
  • Miasto: wioska na końcu świata
  • Na forum od: 30.03.2015
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 13:53 »
Szoson, który dołączył do nas w Grodzisku to Jurek z Buku (z którym od czasu do czasu mam okazję śmigać tu i ówdzie). Tutaj Jego relacja: http://jurek57.bikestats.pl/1449312,Deszcz-rozdawal-karty.html


"W nieznane wejdź, Odważnym bądź, Za tajemnicą idź...." JW

Offline Wilk

  • Wiadomości: 19645
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: Czysta Wielkopolska
« 20 Lut 2017, 12:04 »
Wiadomość usunięta.

Offline Mężczyzna hansglopke

  • Wiadomości: 2643
  • Miasto: Zduńska Wola
  • Na forum od: 22.02.2013
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 15:21 »
Następne sprzątanie też na miesiąc z wyprzedzeniem. Niech szamani mają czas na czarowanie deszczu.

Starszapani. Punk widzenia zależy od punktu siedzenie i..... sucho w butach.

csx. Nie dałeś ciała.  Pewnie we trzech, z Pająkiem, byśmy bardziej "umilili" jazdę pozostałym.

Żadnej zadry. Jedynie  niedosyt, że nie byłem tam, gdzie nie dojechaliśmy. Okolice Kórnika już 3 razy na rowerze i zanosi się na więcej.
"Rower do ultra musi być przede wszystkim wygodny. Reszta jest mniej ważna."  - Turysta

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 15:25 »
Tytuł jest taki celowo, wynika to dość jasno z właśnie z treści tego wątku.


Ale po tym jak się teraz mocno produkujecie - najlepiej widać, że zadra w Was tkwi. A to zawsze lepiej niż gdybyście wierzyli w to co piszecie, że "tak było rozsądniej"  :lol:

Próbowaliśmy odpowiedzieć na zaczepki, choć przyznaję, że było to nierozsądne. Więc z mojej strony EOT.

Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Wilk

  • Wiadomości: 19645
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: Czysta Wielkopolska
« 20 Lut 2017, 12:04 »
Wiadomość usunięta.

Offline Mężczyzna Hipek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 4866
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 18.08.2011
    • Hipcia i Hipek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 21:59 »
Grupa Wielkopolska, jak widzę, postanowiła wziąć do siebie podśmiechujki, zapominając, że darcie łacha jest świętym prawem każdej społeczności...

Merytoryczne odpowiedzi? Uzasadnianie, dlaczego, komu, czemu, fronty burzowe, łapanie gumy i odgryzanie się... No weźcie, to jest na serio?!
martwawiewiórka [14:51]: sól kolarstwa, co to takiego?
Elizium [14:52]: spacer z rowerem po górach

Mijah: (...)przy okazji dowiedziałem się czegoś co zmieni moje życie. Oznaczenie podjazdu HC to nie hardcore, tylko hors catégorie.

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 22:09 »
Śmiertelnie.
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Offline Mężczyzna Hipek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 4866
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 18.08.2011
    • Hipcia i Hipek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 22:12 »
Jesteśmy w tym razem.

Wszyscy.

(Kliknij, by pokazać/ukryć)
martwawiewiórka [14:51]: sól kolarstwa, co to takiego?
Elizium [14:52]: spacer z rowerem po górach

Mijah: (...)przy okazji dowiedziałem się czegoś co zmieni moje życie. Oznaczenie podjazdu HC to nie hardcore, tylko hors catégorie.

Offline Mężczyzna Elizium

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6041
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
Odp: Czysta Wielkopolska
« 17 Kwi 2016, 22:20 »
Miło.



(Kliknij, by pokazać/ukryć)
Absurdalny Eli

Hipek: "Starość to wg mie coś takiego że marudzisz jak to jesteś słaby i w ogóle, a potem wciągasz na lajcie podjazdy 25% i elo"

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum