Autor Wątek: Kołobrzeg - Jarosławiec. Rowerowy przejazd wzdłuż plaż w lipcu.  (Przeczytany 512 razy)

Offline Mężczyzna Wagabunda

  • Wiadomości: 55
  • Miasto: Słupsk
  • Na forum od: 19.12.2015
Tłok, olejki i parawany.
Prawie na całym odcinku biegnie oznakowana trasa Bike the Baltic, wiodąca bezpiecznym bezpośrednim zapleczem plaży. Jedynie jezioro Bukowo trzeba objechać od południa lub zdecydować się na 4 kilometrową wędrówkę plażą pomiędzy Łazami i Dąbkowicami. Nawierzchnia na szlaku przeważnie jest utwardzona. Postarały się o to nadmorskie gminy. Pomimo letniego tłoku na wybrzeżu, można się nią spokojnie poruszać nawet z dziećmi. Zwykle staram się unikać tych miejsc latem, ale pojechałem sprawdzić, czy słusznie. A co Wy o tym sądzicie?

https://picasaweb.google.com/113910125651543293628/6311230593747910881?authuser=0&feat=directlink

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach.

http://www.wagabunda.slupsk.pl/

Offline Mężczyzna Borafu

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 10652
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
Nie mnie oceniać - to Twój czas, Twój wyjazd, Twoje upodobania.
Dla mnie te obrazki to koszmar.

Offline Kobieta AsiaNLG

  • Wiadomości: 125
  • Miasto: Tczew
  • Na forum od: 16.04.2016

My też startujemy z Kołobrzegu. Bez parawanów :D Duży ruch rowerowy na tym odcinku?

Offline Kobieta wilhelminaslimak

  • Wiadomości: 365
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 25.03.2011
    • foty na flickr.com
Foty z plaż czaderskie!!! Aż się człowiek cieszy, że sobie w pracy w spokoju siedzi :-)
W kontekście naturalnie "byczenia" się na takowej plaży. Wycieczka rowerowa fajna, aczkolwiek pewnie o ciszę było trudno.

Offline Mężczyzna slavy

  • Ochlejski Pleban.....
  • Wiadomości: 138
  • Miasto: Ochle
  • Na forum od: 03.03.2012
hi, kiedyś też takie foty zrobiłem, do tej pory mnie zniechęcają do wyjazdu nad Bałtyk w wakacje:), za to jesienią cisza, spokój i wszechobecna pustka :)
W wakacje każdy kierunek, tylko nie plaże nad Bałtykiem
Masz już 45 lat....nie uważasz, że już najwyższy czas dorosnąć??....

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka
Cześć, właśnie wróciłem z wycieczki wzdłuż wybrzeża i dalej. Jechałem tym szlakiem o którym piszesz. Spokojnie można przejechać, trzeba się wyposażyć w głośny dzwonek. Ludzie chodzą na całych szerokościach ścieżek i trzeba się przeciskać. My objechaliśmy jezioro Bukowo. Spotkaliśmy człowieka w Łazach, który szedł wzdłuż plaży na lekko z grubooponiastym góralem i szczerze nam odradzał. Także z sakwami na cienkich oponach nie warto próbować (chyba  ;)).

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
a tymczasem na Wyspach Zielonego Przyladka :)



The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Mężczyzna pepin

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 15.06.2015
    • geoploszka

nad Bałtykiem w lipcu może być i tak. Trzeba tylko trochę odjechać od osad.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum