Autor Wątek: Przewodniki po Białorusi (Nowogródczyzna)???  (Przeczytany 1607 razy)

Offline Giovanni

  • Wiadomości: 2685
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 06.06.2008
    • bikestats
Witam.
Ponieważ lato zbliża się dużymi krokami...szukam przewodnika po Białorusi. Okazało się, że Rewasz ma tylko po Polesiu (tak przynajmniej mi się wydaje), Bezdroża chyba nie mają w ogóle.
Czy znacie jakieś dobre przewodniki po Białorusi ze wskazaniem na Nowogródczyzne?
pozdr


"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem."
https://www.strava.com/athletes/27761512

Offline Mężczyzna robertrobert1

  • Wiadomości: 701
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 19.04.2009
Cytat: "Giovanni"
Witam.

Czy znacie jakieś dobre przewodniki po Białorusi ze wskazaniem na Nowogródczyzne?
pozdr


Przewodnika w dosłownym tego znaczeniu nie znam ale ... jest publikacja opisująca ponad 370 obiektów zabytkowych wartych zwiedzenia. Są to zamki, pałace, zabytkowe cerkwie, dworki, ruiny. Niestety nie ma mowy jak do danego obiektu trafić.

A oto jego dane:

Grzegorz Rąkowski
Ilustrowany przewodnik po zabytkach kultury na Białorusi

wydawca

Burchard Edition
01-672 Warszawa
ul. Podleśna 15
tel/fax 33 83 24

1997 r

Offline Mężczyzna hose morales

  • Wiadomości: 1223
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 06.01.2009
Cytat: "Giovanni"
Ponieważ lato zbliża się dużymi krokami

No....na jesieni też na pewno jest tam ładnie  :wink:

Offline Giovanni

  • Wiadomości: 2685
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 06.06.2008
    • bikestats
Gdyby ktoś chciał przez przypadek sprzedać używane przewodniki Rewasza z Kresów (Białoruś, Ukraina) to proszę o kontakt na PW. pozdr


"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem."
https://www.strava.com/athletes/27761512

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum