Autor Wątek: Olsztyn-Suwałki 4 dniówka  (Przeczytany 892 razy)

Offline Mężczyzna cyniczny

  • Wiadomości: 636
  • Miasto: Piaseczno
  • Na forum od: 26.11.2012
    • Wycieczki rowerowe bliższe i dalsze

Offline Mężczyzna bertomw

  • Wiadomości: 120
  • Miasto: Racibórz
  • Na forum od: 01.11.2015
Odp: Olsztyn-Suwałki 4 dniówka
« 11 Lis 2016, 09:53 »
Byłem w tamtych stronach we wrześniu, ale ja startowałem z Warszawy via Wyszków, Łomża, Pisz, Giżycko, Kętrzyn i później do Warszawy via Mrągowo, Mikołajki, Ruciane Nida, Pisz, potem znów Łomża, Ostrołęka. Taka klasyczna runda mazurska. Noclegi głównie w namiocie. Pogoda była rewelacyjna jak na wrzesień. W lecie byłem parę razy w Czechach na krótkich, dwu-/trzydniowych wycieczkach i jakoś miałem dość podjazdów i górek. We wrześniu miałem parę dni wolnych więcej i jakoś przyszła mi ochota na coś bardziej płaskiego. W trasie mój stary kask uległ zniszczeniu w dość dziwny sposób. Może gdzieś minęliśmy się po drodze?

Offline Kobieta emonika

  • Wiadomości: 1171
  • Miasto: Kościerzyna/Kaszuby
  • Na forum od: 26.05.2014
Odp: Olsztyn-Suwałki 4 dniówka
« 8 Sty 2017, 20:11 »
hehe A już chciałam napisać - czy przypadkiem się nie spotkalismy na drodze nr 651 w jakiejś wiosce przed sklepem zanim skręciliśmy na Stańczyki. Ale ja tam byłam w lipcu i spotkałam grupę rowerzystów - pogadaliśmy ale nie wiem skąd byli.
Pozdrawiam.
"Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność i daje więcej światła"

Offline Mężczyzna zarazek

  • Wiadomości: 144
  • Miasto: Okolice Wwy
  • Na forum od: 09.03.2007
    • http://zarazek.bikestats.pl
Odp: Olsztyn-Suwałki 4 dniówka
« 13 Sty 2017, 09:37 »
Jakoś umknęła mi ta relacja. Obejrzałem foty z przyjemnością, bo i tereny bliskie sercu. W Wiżajnach spaliście w tych samych apartamentach, co i ja 2 lata temu. :) Szkoda tylko, że ostatni dzień był w pośpiechu i asfaltowy, bo przecież Suwalski Park Krajobrazowy to istne cudo. :)

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum