Autor Wątek: Przedsylwestrowy urodzinowy wypad nad Dunaj z metą w Bratysławie  (Przeczytany 1444 razy)

Offline Mężczyzna byczys

  • Wiadomości: 1386
  • Miasto: Tychy
  • Na forum od: 30.09.2013
    • Moje relacje z ultramaratonów rowerowych
Po ubiegłorocznym urodzinowym wypadzie do Pragi, w tym roku postanowiłem dojechać do Bratysławy, po drodze odwiedzając Wiedeń. Niestety małe problemy techniczne, które wymusiły 6 km spacer do Decathlonu w Ostrawie, zabrały sporo z dostępnego czasu i ostatecznie musiałem odpuścić wizytę w Wiedniu. Mimo wszystko jestem zadowolony z wypadu - lubię te puste ulice i place w napotykanych miastach i miasteczkach, okraszone świątecznymi ozdobami ;)

Tutaj link do trasy z kilkoma zdjęciami na Stravie:

https://www.strava.com/activities/816011571

Oraz dodatkowo wspomniany ubiegłoroczny wypad do Pragi:

https://www.strava.com/activities/459297195

W tym roku warunki były zdecydowanie trudniejsze, ponieważ w zasadzie na całej trasie towarzyszyły mi temperatury poniżej 0 stopni.

Myślę, że gdy tylko pogoda będzie pozwalać, to podobne urodzinowe wypady staną się moją małą tradycją ;)

Bardziej szczegółowy opis można znaleźć tutaj:

http://www.wykop.pl/wpis/21473393/1209487-415-7-8-12-1209045-katowice-bratyslawa-pod/

« Ostatnia zmiana: 5 Sty 2017, 12:28 byczys »

Offline Mężczyzna poziom

  • Wiadomości: 848
  • Miasto: ELW
  • Na forum od: 11.12.2016
Szacunek!
Mogę spytać co to za rower?
"Never argue with idiots"

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4818
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
fajny wypad, podoba mi się założenie/pretekst urodzinowego wyjazdu. Tak poza sezonem te miasta zupełnie inne.

A rower to chyba SPEC AVOL.

pozdrawiam

Offline Mężczyzna skrzysie.k

  • Kapituła MP-P 2019
  • Absent.With.Out.Leave
  • Wiadomości: 2676
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 29.01.2016
    • Szlaki i Drogi
AWOL rulez!

Brawo - pozytywny wariat jesteś, wiesz!? :-)

Offline Mężczyzna poziom

  • Wiadomości: 848
  • Miasto: ELW
  • Na forum od: 11.12.2016
Kurde, jak ja tęsknię za SRAM Apex ze swojej szosy....teraz mam w przełaju Sh 105 5800, jak dla mnie, w porównaniu do Apexa-porażka.
"Never argue with idiots"

Offline Mężczyzna skrzysie.k

  • Kapituła MP-P 2019
  • Absent.With.Out.Leave
  • Wiadomości: 2676
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 29.01.2016
    • Szlaki i Drogi
Kurde, jak ja tęsknię za SRAM Apex ze swojej szosy....teraz mam w przełaju Sh 105 5800, jak dla mnie, w porównaniu do Apexa-porażka.

Ano ... Apexy są rewelacyjne - raz ustawione śmigają mi bez jakichkolwiek regulacji od ponad 11 tys., a przy tym są bardzo precyzyjne, czułe i wygodne (możliwość zmiany przełożeń podczas hamowania...).

Offline Mężczyzna byczys

  • Wiadomości: 1386
  • Miasto: Tychy
  • Na forum od: 30.09.2013
    • Moje relacje z ultramaratonów rowerowych
fajny wypad, podoba mi się założenie/pretekst urodzinowego wyjazdu. Tak poza sezonem te miasta zupełnie inne.

A rower to chyba SPEC AVOL.

pozdrawiam

Zgadza się. A konkretnie Specialized Awol Comp z 2014r.

Tak, to dla mnie taki prezent urodzinowy ;) Niestety wiem, że nie zawsze pogoda na to pozwoli.

AWOL rulez!

Brawo - pozytywny wariat jesteś, wiesz!? :-)

Dzięki.  Mam nadzieję, że w tym roku nasze Awole sie poznają ;) Myślę, że najpóźniej na MP.

Kurde, jak ja tęsknię za SRAM Apex ze swojej szosy....teraz mam w przełaju Sh 105 5800, jak dla mnie, w porównaniu do Apexa-porażka.

Ano ... Apexy są rewelacyjne - raz ustawione śmigają mi bez jakichkolwiek regulacji od ponad 11 tys., a przy tym są bardzo precyzyjne, czułe i wygodne (możliwość zmiany przełożeń podczas hamowania...).

Nigdy wcześniej nie jeździłem na szosowych klamkomanetkach, więc nie mam porównania, jednak również  zdecydowanie jestem zadowolony z tych Apexów. Ergonomia pierwsza klasa.




Tagi: czechy 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum