Autor Wątek: Przedwyprawka Przedpuszczańska  (Przeczytany 415 razy)

Offline Mężczyzna transatlantyk

  • Moderator Globalny
  • GM 2420
  • Wiadomości: 7903
  • Miasto: Annopol
  • Na forum od: 21.11.2007
    • Rowerem przed siebie.
Przedwyprawka Przedpuszczańska
« 17 Kwi 2017, 06:29 »
Pańskie oko konia tuczy. Tradycyjnie u mnie Wielkanoc na rowerze. Wyprawka się zbliża - pora na wizję lokalną. Trzydniowy wypad w okolice Kozienic. Dwa noclegi w agroturystyce w Sieciechowie. Drugi nocleg miał być w namiocie, gdzieś w lesie, ale...wymiękłem nazywając rzecz po imieniu. Zimno, mokro...namiot wiozłem jako balast, taki żeby zbyt lekko nie było.
A w agroturystyce ciepło, miło, gościnnie - pod dobry dobry adres trafiliśmy dzięki tej zmianie w ostatniej chwili. :)
Oto mapka całego wyjazdu:

https://ridewithgps.com/routes/20355227

Kluczowy dzień wyjazdu, czyli sobota i jazda po puszczy. Wiosna coraz bardziej widoczna pomimo chłodnych dni:



Tutaj też wiosna, a będzie więcej, bo w gnieździe są dwa takie osobniki, ale jeden akurat się położył zanim zdjęcie zrobiłem. :)



Wjeżdżam w las. Emocjonująca przeprawa przez mostek po deskach nie budzących najwyższego zaufania.



Tak to wyglądało z poziomu wody



Oto niezbity dowód pobytu w puszczy zwierzyny płowej sporych rozmiarów. Jedna taka zwierzyna nawet przebiegła mi drogę niedaleko przede mną, ale nie było szans na zrobienie zdjęcia. Szybkie są.



Ukoronowanie wyjazdu w Galerii Smaku w Kozienicach. Dobrze tam karmią. Już od kilku lat tam zaglądam będąc w okolicy i zawsze spora satysfakcja.



Niedziela to już powrót do domu. Trochę inną drogą niż piątkowy dojazd. Na chwilę zajrzałem do Kazimierza. W rynku pustki jak rzadko kiedy. Naród świętuje. Zaczerpnąłem głęboki haust kultowego powietrza...i do domu. Koniec wycieczki.



Zapraszam na wyprawkę.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2017, 19:03 transatlantyk »


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum