Autor Wątek: Pabianice - wycieczka rodzinna z Konusikiem  (Przeczytany 569 razy)

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
W linku poniżej macie opis wycieczki zorganizowanej przez Rodzinny Klub Turystyki Rowerowej "Konusik" PTTK Pabianice. Takie imprezy odbywają się około 4 razy w roku. Dedykowane są dla wszystkich, który chcą jechać na rowerze. Brak jest minimalnej szybkości, tempo dostosowane do najwolniejszego.
Zachęcam do lektury.
http://sedymen.blogspot.com/2017/04/wiosenne-przebudzenie-czyli-wycieczka.html
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2019, 22:02 Sedymen »

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna maper

  • Wiadomości: 1683
  • Miasto: Straszyn
  • Na forum od: 15.02.2016
Chętnie bym poczytał, ale przeglądarka żąda ode mnie założenia konta na Bloggerze.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
HM. To mój pierwszy post w blogu więc nie wiem. Coś pewnie nie tak jest ustawione.


A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Poprawiłem. powinno działać. Proszę dajcie znać, czy jest ok.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna maper

  • Wiadomości: 1683
  • Miasto: Straszyn
  • Na forum od: 15.02.2016
Teraz wszedłem bez problemu.

Rodzinny... to taki elitarny? Czy jednak otwarty na ludzi z zewnątrz?
Pytam, bo u mnie w pracy cyklicznie kilka razy w roku pojawia się dwóch sympatycznych chłopaków z Pabianic. Wiem, że mają zacięcie turystyczne, bo za każdym razem coś w Gdańsku zwiedzają. Zapytałbym, może byliby zainteresowani takim wspólnym rowerowaniem.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2017, 00:11 maper »

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Rodzinny ma podkreślać, że jest to impreza nastawiona na możliwość wzięcia udziału nawet małych dzieci. Nie ma w nim żadnych limitów wiekowych i kondycyjnych. Trasa jest w pełni zabezpieczana, wszystkie skrzyżowania itp. Odróżnia to te "rodzinne" wyprawy z Konusikiem od imprez, gdzie trasa jest dłuższa 50-70 km i stawiamy wymagania np. utrzymanie tempa przejazdu 15 km/h. Często też dajemy limit wieku np. 16 lat (chociaż jak wiemy, że dzieciak jest jeżdżący to nie traktujemy tego bardzo rygorystycznie). W tym przypadku byliśmy przygotowani na wersję skróconą w przypadku udziału małych dzieci lub rozdzielenie grupy. Ale pogoda wystraszyła rodziców i najmłodsza była grupa z gimnazjum, więc pomykaliśmy dosyć żwawo.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna M-kwadrat

  • Wiadomości: 434
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 31.07.2012
http://rowertour.blogspot.com/2017/04/wiosenne-przebudzenie-czyli-wycieczka.html

Chciałem poczytać ale:
"Nie znaleziono bloga
Niestety, szukany przez Ciebie blog nie istnieje. Nazwa rowertour jest dostępna do rejestracji."

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum