Autor Wątek: Kędzierzyn K- Racibórz do bólu polnymi drogami + zabytki  (Przeczytany 448 razy)

Offline Mężczyzna mique

  • Wiadomości: 138
  • Miasto: Kędzierzyn Koźle
  • Na forum od: 05.11.2012
Relacja z wycieczka rowerowej, której misją było przejechanie z Kędzierzyna- K. do Raciborza korzystając maksymalnie z dróg polnych. Po drodze kilka zabytków: pałace, drewniany kościółek i kapliczki oraz wspaniałe pejzaże z Pradoliny Odry i pagórki Przedgórza Sudeckiego.

https://www.traseo.pl/trasa/kedzierzyn-k-raciborz-do-bolu-polnymi-drogami-zabytki

Miłego oglądania

Offline Mężczyzna laxigen

  • Wiadomości: 866
  • Miasto: Bielsko-Biała
  • Na forum od: 23.04.2012
Ciekawe wycieczki  :)

Bardzo lubię okolice Raciborza. Kędzierzyna z resztą też. Dużo soczystej zieleni, małe wioski, lekko pofałdowany teren a w maju jeszcze te połacie rzepaku. Jak dla mnie jeden z najbardziej malowniczych terenów na rower w bliższej i dalszej okolicy. Ostatnio na szosie mi się tam świetnie jeździło.

Offline Mężczyzna Włod

  • Wiadomości: 755
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 04.04.2011
Traseo to całkiem fajny portal do prezentacji własnych poczynań.
Ciekawa relacja dzięki :)

Offline Mężczyzna bertomw

  • Wiadomości: 120
  • Miasto: Racibórz
  • Na forum od: 01.11.2015
Ja akurat osobiście wolę bardziej miasto Bielsko-Biała i okolice niż Racibórz, chociaż tutaj nie ma takich podjazdów jak w okolicach Bielska (a ja nie bardzo lubię podjazdy). Byłem tam jakieś parę tygodni temu (na zdjęciach nocleg/kemping Ondraszek i Szczyrk). W bliskich okolicach Raciborza, jeśli chodzi o przyrodę, to fajny, jak dla mnie. jest właściwie tylko Łężczok (na kolejnych zdjęciach), który zresztą, niestety, jest też dość mały.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum