Autor Wątek: SZWECJA ZE STENA-LINE  (Przeczytany 1280 razy)

Offline Kobieta linuś

  • Wiadomości: 279
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 01.01.2018
SZWECJA ZE STENA-LINE
« 14 Lut 2018, 16:05 »
Witajcie :) mam takie pytanie, czy ktoś z Was kiedykolwiek uczestniczył w takim rejsie/wyjeździe:
https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rowerowy-potop
Jeśli tak, to jakie są Wasze odczucia? Warto? :)

Kusi mnie Skandynawia, w jeden dzień niewiadomo ile się nie zobaczy, ale "liźnie się" już trochę tej części Europy  ;) ;)
To było dla mnie jak olśnienie.

Offline Mężczyzna obserwathor

  • Wiadomości: 181
  • Miasto: Rybnik
  • Na forum od: 19.02.2012
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 14 Lut 2018, 16:14 »
post wysłany z  komórki -  na węgiel™

Offline Kobieta linuś

  • Wiadomości: 279
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 01.01.2018
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 14 Lut 2018, 16:36 »
Polecam lekturę http://vadimpacajev.com/?s=stena+line

Dzięki :) czyli odczucia są mieszane
To było dla mnie jak olśnienie.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 10:11 »
Witajcie :) mam takie pytanie, czy ktoś z Was kiedykolwiek uczestniczył w takim rejsie/wyjeździe:
Wrażenia są uzależnione od kondycji wątroby. Osobiście nie kwalifikuję tego jako doznania rowerowego.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Kobieta linuś

  • Wiadomości: 279
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 01.01.2018
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 18:18 »
Witajcie :) mam takie pytanie, czy ktoś z Was kiedykolwiek uczestniczył w takim rejsie/wyjeździe:
Wrażenia są uzależnione od kondycji wątroby. Osobiście nie kwalifikuję tego jako doznania rowerowego.

Haha :) no to faktycznie... czyli w zasadzie lepiej "popłynąć" na własną rękę? ;)  :D
To było dla mnie jak olśnienie.

Offline Mężczyzna Piotr1975

  • Wiadomości: 534
  • Miasto: Bruksela
  • Na forum od: 08.11.2017
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 19:04 »
Cenowo wyglada dosc dobrze , warte zastanowienia ;)
Nieskończenie mądry jest nasz Stwórca Pan
Swoje dzieło dał obejrzeć również mnie

Offline Kobieta linuś

  • Wiadomości: 279
  • Miasto: Lubin
  • Na forum od: 01.01.2018
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 20:00 »
Cenowo wyglada dosc dobrze , warte zastanowienia ;)

Dokładnie, w sumie coś innego. Jak dla wątroby skończy się wyjazd - jest to zależne wyłącznie od jej właściciela :P
warto pewnie potraktować to jako rekreacyjną wycieczkę, dla takich skromnych rowerzystek jak ja :)
To było dla mnie jak olśnienie.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 20:40 »
Dokładnie, w sumie coś innego. Jak dla wątroby skończy się wyjazd - jest to zależne wyłącznie od jej właściciela :P
warto pewnie potraktować to jako rekreacyjną wycieczkę, dla takich skromnych rowerzystek jak ja :)
Oczywiście, zależy od podejścia i ekipy jaka się umawia. Generalnie jednak to cena, ceną ale dolicz koszty dotarcia do Gdańska i jak dla mnie czas. W zamian masz 1 dzień jeżdżenia po Szwecji. Do tego po silnie zurbanizowanym terenie. Jaki tu sens? Kupisz bilety indywidualnie, może drożej, ale pojeździsz np. tydzień. I jak wychodzi wtedy relacja koszt/czas/wrażenia? Moim zdaniem, jeżeli ma to być wyjazd rowerowy, i to jest jego cel, to to nie ma sensu, ale to moje zdanie, bo ja mam czas mocno limitowany.
Napisałem żartem, ale nie bez podstawy, że w tym wszystkim doznania rowerowe są jedynie dodatkiem do programu zacieśniania interakcji w grupie :) Pojedziesz popatrzysz to uwierzysz :)

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna MEC

  • Wiadomości: 380
  • Miasto: Nowy Tomyśl
  • Na forum od: 17.12.2016
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 15 Lut 2018, 22:32 »
byłem w zeszłym roku na jesień z ekipą ze Środy Wlkp. vide foto
Jestem raczej samotnikiem w swoich wyprawach rowerowych, ale kolega z pracy mnie namówił i pojechałem typowo rekreacyjnie, a że grupa bardzo "rekreacyjna" to powiem szczerze... było ciężko 
Z Karlskroną jest ten problem, że ciężko trafić na ładną pogodę, ale nam się udało. Sam rejs statkiem bardzo przyjemny i relaksacyjny, organizacja bardzo dobra, przewodnicy uczynni. Nie mam uwag.

Offline Kobieta KAnia

  • Wiadomości: 12
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 06.03.2018
Odp: SZWECJA ZE STENA-LINE
« 10 Mar 2018, 10:07 »
Generalnie jednak to cena, ceną ale dolicz koszty dotarcia do Gdańska i jak dla mnie czas. W zamian masz 1 dzień jeżdżenia po Szwecji. Do tego po silnie zurbanizowanym terenie. Jaki tu sens? Kupisz bilety indywidualnie, może drożej, ale pojeździsz np. tydzień. I jak wychodzi wtedy relacja koszt/czas/wrażenia? Moim zdaniem, jeżeli ma to być wyjazd rowerowy, i to jest jego cel, to to nie ma sensu, ale to moje zdanie, bo ja mam czas mocno limitowany.
Pojedziesz popatrzysz to uwierzysz :)

Po kolei to jest tak...jedziesz na Potop...zachłystujesz się widokam, dostrzegasz możliwości i infrastrukturą rowerową (kiedy zapytałam w sklepie o mapę ze ścieżkami rowerowymi w Szwecji, sprzedawcy wyszły oczy z orbit..."nie ma takich map-powiedział-u nas przy każdej drodze są ścieżki")...a potem to już musisz jeździć tam na własną rękę i na czas dłuższy...nie ma innej opcji ;) wiem, co mówię...sama już wsiąkłam...
Jeżeli martwi nie żyją, to dlaczego żywi się martwią???

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum