Autor Wątek: Jesienny Dolny Śląsk  (Przeczytany 585 razy)

Offline Mężczyzna Połciu

  • Wiadomości: 502
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 19.05.2017
    • Stronka wyjazdowa
Jesienny Dolny Śląsk
« 6 Mar 2019, 14:30 »
Zachęcany relacjami z wyjazdów (niekoniecznie w dalekie rejony) sam się zmobilizowałem, i korzystając z jesiennej pogody i chwili wolnego, ruszyłem tam, gdzie nie miałem czasu ruszyć z buta, czyli na Dolny Śląsk.
Trasa na zachód – trochę Kotliny Kłodzkiej, i dalej w kierunku Jeleniej Góry, z drobnymi zakrętami.
Starałem się trzymać bardziej utwardzonych dróg, ale sentyment do górskiego spacerowania chwilami wygrywał. Czyli traciłem czas na wnoszenie roweru. Ostatecznie zjechałem w doliny.
Jeśli ktoś, wytrzymuje oglądanie kościołów, krzyży pokutnych, ruinek, może zerknąć na www.polciu.pl/R/SudetyR 
Opisy przy fotkach, miejscowości dodane automatycznie, mogą mieć drobne przekłamanie.
Czekam od was na kolejne relacje, z naszych okolic, gdzie spokojnie bez planowania, można sobie na szybko wyskoczyć i trochę pokręcić.

Offline Mężczyzna Rowerownik

  • Wiadomości: 577
  • Miasto: Okolice Wrocławia
  • Na forum od: 18.05.2014
Odp: Jesienny Dolny Śląsk
« 6 Mar 2019, 20:24 »
Piękny dolnośląski strzał. Cały czas kręcę i kręcę w tym rejonie i mimo upływu lat cały czas zaskakują mnie nowe drogi. Znajomy żółtozielony dom i Wleń przypomniał mi zaj.... nocleg jaki miałem nad Bobrem jakiś kilometr od miasta.
https://photos.app.goo.gl/2zi5ghoigx8Poyry9



Offline Mężczyzna emes

  • i tak nie dojedzie
  • Wiadomości: 4568
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
Odp: Jesienny Dolny Śląsk
« 6 Mar 2019, 23:01 »
O, chłopie, aleś pozwiedzał! Jako Dolnoślązak jestem zawstydzony — o kilku miejscach przez Ciebie odwiedzonych nawet nie wiedziałem, że istnieją.

Piękna wycieczka, jak dla mnie wzorowa trasa do przewodnika po regionie.

nocleg jaki miałem nad Bobrem jakiś kilometr od miasta.

Przepiękny. Chyba pora znowu odwiedzić Wleń i okolice. Zapomniałem jak tam ładnie ;)

Offline Mężczyzna Połciu

  • Wiadomości: 502
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 19.05.2017
    • Stronka wyjazdowa
Odp: Jesienny Dolny Śląsk
« 7 Mar 2019, 07:58 »
Mam sentyment do tego regionu więc często wracam. Głównie na łażenie po górach, ale z rowerkiem też mam powroty. Najbliższy może po 22 marca .

Offline Mężczyzna ramzes

  • Wiadomości: 1435
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.06.2015
Odp: Jesienny Dolny Śląsk
« 7 Mar 2019, 08:26 »
Zacne tereny. Dużo młodzieńczego życia spędziłem w Pilchowicach, a do Wlenia z kumplem "na dziewuchy" jeździliśmy rowerami :)
Pięknie tam jest zawsze. Sam aż zatęskniłem :)

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum