Autor Wątek: wycieczki widokowo kulinarne  (Przeczytany 148057 razy)

Offline Mężczyzna łatośłętka

  • Skup i ubój. Rozbiór.
  • Wiadomości: 8674
  • Miasto: nie, wioska
  • Na forum od: 21.03.2013
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 18:52 »

Niedawno, w wątkach ultramaratonowych, pisałeś, góral nizinny (?) Ci zaimponował, PGR (?) robił rowerem za kilkanaście stów, inny (krępy, w wąsie, z pudełkiem z tyłu) - w szosowych - w limicie dojeżdża sprzętem z dźwigniami biegów w ramie.

Wojtek (właściwie: wojtek) napisał, jego rowery są niskiej wartości (tymi zjeździł kawał świata), podjazdy z uznaniem cmoknął wobec komóry (i zdjęcia podjazdy robi przednie) - się wpieniłeś, miast wyrazić uznanie w stosunku do wojtka, podjazdy szarmancko podziękować.

Ni wojtek, ni podjazdy nie są złośliwcami, piszą bystrze.

- Jesteś przeciw poprawności politycznej ogólnie z wyłączeniem osoby własnej, za wyrozumiałością innych w stosunku do Ciebie lecz nie odwrotnie.


Jeśli wpisy mają spełniać kryteria publikujących, w 1wszym poście te każdorazowo należy określić.


Szczęściem nie jest, inni są każdorazowym mną.
 
tutaj jestem łatoś, odtąd łętka ... łatośłętka!

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 690
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 19:23 »
... Nie przejmuj się Robercie, sporo osób to co wrzucasz ogląda z dużą przyjemnością i zainteresowaniem.

Święta prawda, dawaj dalej i olej uszczypliwości. Twoje zdjęcia są takie inne niż reszta i bardzo fajnie się je ogląda.
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline Wilk

  • Wiadomości: 19637
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 19:35 »
Niedawno, w wątkach ultramaratonowych, pisałeś, góral nizinny (?) Ci zaimponował, PGR (?) robił rowerem za kilkanaście stów, inny (krępy, w wąsie, z pudełkiem z tyłu) - w szosowych - w limicie dojeżdża sprzętem z dźwigniami biegów w ramie.

Wojtek (właściwie: wojtek) napisał, jego rowery są niskiej wartości (tymi zjeździł kawał świata), podjazdy z uznaniem cmoknął wobec komóry (i zdjęcia podjazdy robi przednie) - się wpieniłeś, miast wyrazić uznanie w stosunku do wojtka, podjazdy szarmancko podziękować.

Publiczne zaglądanie innym do kieszeni (pomijając osoby zajmujące funkcje publiczne i mające obowiązek publikowania oświadczeń majątkowych) to jest zwykły brak kultury osobistej i jeśli tego nie rozumiesz - to nie mamy o czym rozmawiać. I jakbyś znał choć trochę światek ultra to byś wiedział, że np. Wojtek Łuszcz jeździ na swojej retro kolarce nie dlatego, ze mu brakuje kasy na lepszy rower, tylko dlatego że taką ma fantazję i że bardzo lubi sprzęt stylu retro. I moje zwracanie uwagi na ten fakt ma czysto pozytywny charakter, nie ma nic wspólnego z zaglądaniem do kieszeni; jest pokazywaniem, że "nie iksteery robią rowery", że na tanim sprzęcie spokojnie się da. Podczas gdy uwagi o moim sprzęcie miały wyraźnie złośliwo-zawistny odcień, podobnie złośliwe są sugestie o nie jeżdżeniu w deszczu. To są typowe uszczypliwości, może nie jakieś wielkie, ale potrafią zirytować i dlatego fajnie by było jakby się od nich dało powstrzymać względem osób, które wkładają ileś pracy by dostarczyć tutaj "kontent". Bo efekt jest taki, że ludziom odechciewa się cokolwiek tutaj wrzucać, bo zaraz forumowi detektywi się do czegoś przychrzanią.

I również złośliwy charakter ma ta Twoja wycieczka, nie pierwsza w moim kierunku od czasu, gdy się z Tobą starłem w wątkach o covidzie czy jedzeniu wege. Zdaj sobie sprawę, że tę próbę rewanżu za tamte sprawy dość dobrze widać i dlatego nie zgrywaj tu wielkiego mędrca, bo Twoja inspiracja do tej wypowiedzi jest dobrze widoczna i dość płaska.

I EOT w tym zakresie bo to jest wątek Rufiano o jego wycieczkach, a nie miejsce na kolejną gównoburzę i złośliwości. I dlatego dobrze by było jakbyś nie wstawiał kolejnej wypowiedzi w tej tematyce, bo to tylko zaśmiecanie, mojej odpowiedzi w każdym razie nie będzie. A wątek jak wspomniałem jest bardzo ciekawy i fajnie by było jakby go autor dalej kontynuował, a śmieciowe dyskusje zostały z niego usunięte.

Offline Mężczyzna rufiano

  • Wiadomości: 1943
  • Miasto:
  • Na forum od: 03.02.2014
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 20:16 »
gwoli wyjaśnienia , mam już swoje lata i naprawdę trudno mnie urazić (nawet bliskim osobom )
krótko - jest akcja a nie ma reakcji  :-\ ..dlatego są momenty ( np. wczoraj)…
po co ja to tu wstawiam …ot i wszystko

ps. dzieki za miłe słowa ( i za reakcje  ;) :) )
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2023, 20:22 rufiano »

Offline Mężczyzna paweł.70

  • Marin
  • Wiadomości: 3303
  • Miasto: Ciepłe Łóżeczko
  • Na forum od: 28.11.2011
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 20:27 »
Robercik niepotrzebne te emocje ;), bardzo chętnie oglądam Twoje zdjęcia.
Pozdrawiam

Dom jest tam, gdzie rozkładamy obóz
Liczy się podróż, a nie cel.

Offline Mężczyzna wiki

  • Nie spać! Jechać!
  • Wiadomości: 1653
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 28.01.2016
    • ekstremalna strona rowerowa
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 20:50 »
Osób które oglądają te zdjęcia jest dużo więcej niż je komentują. Chyba wszyscy oni czekają na kolejne. Jestem w tej licznej grupie "cichych" wielbicieli. Tutaj i na Instagramie.
rowerem na księżyc (100 %);  [wsie woj. łódzkiego - 43%]

Offline Mężczyzna łatośłętka

  • Skup i ubój. Rozbiór.
  • Wiadomości: 8674
  • Miasto: nie, wioska
  • Na forum od: 21.03.2013
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 21:00 »
/.../
I również złośliwy charakter ma ta Twoja wycieczka, nie pierwsza w moim kierunku od czasu, gdy się z Tobą starłem w wątkach o covidzie czy jedzeniu wege. Zdaj sobie sprawę, że tę próbę rewanżu za tamte sprawy dość dobrze widać i dlatego nie zgrywaj tu wielkiego mędrca, bo Twoja inspiracja do tej wypowiedzi jest dobrze widoczna i dość płaska.

I EOT w tym zakresie /.../

Przekręciłeś.

1/ Nie przypisuj mi intencji w postaci pyskówek/złośliwości/chęci rewanżu*, in. - w te nie gram; nie mędrkuję.
Piszę: mierz miarą jedną!

2/ "EOT" - bez sensu wciąż utyskiwać, na reakcję niefajnie dokotłować, miast kropki uciekać się w "EOT".

3/ Skoro tu piszesz, tu jest odpowiedź - ad. "zaśmiecać".


"Forum" - w zamyśle jest czymś innym.


*ni w kontekście covida, ni wege racji przecież nie miałeś - nie mam za co "się odgrywać"
tutaj jestem łatoś, odtąd łętka ... łatośłętka!

Offline Mężczyzna zly-sze

  • Wiadomości: 4966
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 19.09.2019
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 21:04 »
po co ja to tu wstawiam …ot i wszystko

Ja czytam jakby co z ukrycia.  8) Ten i wiele innych wątków. Bardzo interesujące tu się czasem relacje znajdzie.

Offline Mężczyzna Zbyszek

  • Wiadomości: 1472
  • Miasto: Zawiercie
  • Na forum od: 17.02.2009
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 30 Paź 2023, 21:10 »
Ja czytam jakby co z ukrycia.  8)
a ja czasem nawet coś chyba napisłem  :)

Offline Mężczyzna Thedio

  • Wiadomości: 238
  • Miasto: Łańcut
  • Na forum od: 26.02.2013
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 31 Paź 2023, 12:52 »
Galeria ode mnie, dla każdego chętnego ! https://photos.app.goo.gl/4P8WiVRSzGUomUL78

Offline Mężczyzna Bazyl3

  • Wiadomości: 657
  • Miasto: świętokrzyskie
  • Na forum od: 02.09.2015
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 31 Paź 2023, 14:34 »
Galeria ode mnie, dla każdego chętnego ! https://photos.app.goo.gl/4P8WiVRSzGUomUL78

To ja przy okazji zachwytem kolorami jesieni z ww. galerii napiszę słów kilka a propos nieudzielania się na forum. Powody zasadniczo są trzy. Nie mam daru lekkiego pióra. Nie mam daru dobrego oka. A moja jazda rowerem nie jest spektakularna ani turystycznie, ani wyczynowo.
Więc czytam i oglądam innych. I boję się, że te podjazdowe wojenki rzeczywiście w końcu uśmiercą forum. Zatem prośba od zwykłego usera, poproszę więcej zdjęć i relacji :D

Offline Mężczyzna wiki

  • Nie spać! Jechać!
  • Wiadomości: 1653
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 28.01.2016
    • ekstremalna strona rowerowa
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 31 Paź 2023, 15:47 »
Galeria ode mnie, dla każdego chętnego ! https://photos.app.goo.gl/4P8WiVRSzGUomUL78

Oglądam. Podziwiam. Podglądam jak robić interesujące zdjęcia.
rowerem na księżyc (100 %);  [wsie woj. łódzkiego - 43%]

Offline Mężczyzna rufiano

  • Wiadomości: 1943
  • Miasto:
  • Na forum od: 03.02.2014
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 18 Lis 2023, 19:57 »
muszę przyznać że głupie to było i infantylne zachowanie z mojej strony (juz dawno miałem to napisac)
wątek będę ciągnął do końca mojego życia lub forum  ;)
tym bardziej , że są miłe słowa , dzięki

no i... dobrze że spędziłem 1/2 dnia w lublinie..





bo w zamosciu , zgniło i przykro
ehh nawet nie było co sfoto

« Ostatnia zmiana: 18 Lis 2023, 20:25 rufiano »

Offline Mężczyzna Bazyl3

  • Wiadomości: 657
  • Miasto: świętokrzyskie
  • Na forum od: 02.09.2015
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 18 Lis 2023, 20:08 »
Koniec z miłymi słowami. Druga miejscówka lepsza!  :P

Offline Mężczyzna podjazdy

  • niech tak się stanie
  • Wiadomości: 3778
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Odp: wycieczki widokowo kulinarne
« 18 Lis 2023, 20:24 »
Zazdroszczę, jednak dobrze, że u nas śniegu nie ma, bo by mi było cholernie żal, że jest robota przy kompie w weekend, a warun perfekt. Od grudnia mamy z Poznania ekspres na Roztocze, 8 godzin jazdy, więc będzie można sobie zimę na Roztoczu obejrzeć, na tę okazję już sypie.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum