Autor Wątek: Wycieczka na Ukrainę z wątkiem słowackim  (Przeczytany 812 razy)

Offline Mężczyzna marshalo

  • Wiadomości: 64
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 11.01.2018
    • Dookoła Podkarpacia
Początkiem lipca wraz z kolegą wybrałem się na wycieczkę do Użhorodu, z zamiarem rekonesansu fragmentu Zakarpacia. Było to nasze pierwsze zetknięcie z tym regionem, zresztą bardzo udane.
W ciągu 5 dni zrobiliśmy ok. 400 km, zaczynając podróż w Medyce, a kończąc w Komańczy. Pogoda dopisała, rowery się spisały, mamy fajne wspomnienia. Ukraina jak zwykle osobliwa na każdym kroku, chcąc robić zdjęcia wszystkim cudom i dziwom, pasowałoby zatrzymywać się co chwilę, co bardzo wybijałoby z rytmu jazdy. Z każdym kilometrem różnorakie atrakcje przestawały dziwić, a kolejne wypite piwo utwierdzało w przekonaniu, ze trzeba będzie tu wrócić z zamiarem dłuższego poobcowania z naturą i ludźmi. Szczerze polecam podobną trasę, niezwykle łatwo można przenieść się do krainy, gdzie miejscami czas zatrzymał się bardzo dawno temu
(w niedzielę rano, od wejścia do szynobusu w Rzeszowie, do przekroczenia granicy w Medyce – ok. 2h)

trasa: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=ekytjrluyccurppd
fotki:  https://photos.app.goo.gl/jYJpxRxg1jjTejxe8
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2019, 13:20 marshalo »

Offline Mężczyzna KMarcel

  • Wiadomości: 192
  • Miasto: Olsztyn
  • Na forum od: 13.06.2012
Fajny wyjazd. Ten klimat, ten luz.

P.S. Zdjęcia sporo by zyskały, gdyby pojawił się jakiś opis.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4818
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
fajny wyjazd i ciekawe rejony, powspominałem. Ponownie zajrzysz do wschodnich sąsiadów?

Offline Mężczyzna marshalo

  • Wiadomości: 64
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 11.01.2018
    • Dookoła Podkarpacia
Ponownie zajrzysz do wschodnich sąsiadów?

Niewykluczone  :)  mołdawskie winnice mnie interesują + Odessa, możnaby to ogarnąć za jednym zamachem, ale to dopiero przyszly rok jesli juz.

P.S. Zdjęcia sporo by zyskały, gdyby pojawił się jakiś opis.

wiem, wiem, to tak na szybko, poprawię się  ;)


Offline Mężczyzna Thedio

  • Wiadomości: 238
  • Miasto: Łańcut
  • Na forum od: 26.02.2013
Przyjemna wycieczka. Też lubię wyskoczyć w te rejony.  :)

Online Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1745
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Początkiem lipca wraz z kolegą ... kolejne wypite piwo utwierdzało w przekonaniu, ze trzeba będzie tu wrócić z zamiarem dłuższego poobcowania z naturą i ludźmi. ... niezwykle łatwo można przenieść się do krainy, gdzie miejscami czas zatrzymał się bardzo dawno temu ...
Co prawda, to prawda. Mam bardzo podobne spostrzeżenia.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum