Autor Wątek: Jura  (Przeczytany 7067 razy)

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Jura
« 21 Maj 2010, 20:40 »
No to go podnieśmy :P  jak za dużo kombinowania to tak potem jest :P  to jeszcze raz chętni na 29 (30) łapki w górę!
Propozycji tras było już wiele. Skoro okolice Poraja są dobre dla rodziców z przyczepkami, to odrzućmy ten wariant! I wybierzmy Próg Lelowski, bądź Pustynię Błędowską i co tam jeszcze było!
Patrząc na czestotliowść wystepowania powodzi, prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnej powodzi za tydzień wynosi zapewne 0,001% ...
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Szeli

  • Wiadomości: 147
  • Miasto: miasto Świętej Wieży
  • Na forum od: 18.03.2010
    • http://www.szeli.ayz.pl
Jura
« 24 Maj 2010, 11:35 »
Tak sobie pomyślałem w piątek, że jak będę czekał aż się wszyscy zorganizują to pewnie temat do kilkunastu stron się rozwinie i nic z tego nie będzie :P To też skoczyłem sobie z Czewy do Krk i powiem Wam, że jeśli jechać szosą to w niewielu miejscach widać skutki opadów (czasami jakieś wybite szamba na wioskach :P ) Teren odpada chyba, że ktoś chce poszaleć po błocie. Mój sprzęt raczej nie trzyma się za dobrze na gruncie więc wybrałem szosę.
Ogólnie polecam wsiadać i jechać, bo za dużo planowania wyszło :wink:

Słodko - gorzki smak każdej chwili poznać.

Życie to podróż, nie dom.

Offline sebaa8

  • Wiadomości: 18
  • Miasto: Sosnowiec
  • Na forum od: 02.07.2009
    • http://www.wyprawy.zafriko.pl
Jura
« 24 Maj 2010, 16:25 »
ja też już nie czekając małą trasę zrobiłem ;)
a kolejne już w planach i tylko czekają na czas wolny.

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Jura
« 24 Maj 2010, 21:40 »
Ja też już na żadne pogody ani takie tam nie patrze;P ostatanio w sobote jezdziłam w burzy i super bylo :P  wybieram sie w okolice Jury w niedziele i juz obojetnie gdzie;) wybiera sie ktos gdzies tam w niedziele? jak tak do sie dolacze i juz :P
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Symfonian

  • Dominik
  • Wiadomości: 1444
  • Miasto: Piekary Śląskie
  • Na forum od: 18.05.2009
Jura
« 25 Maj 2010, 07:52 »
Ja bym mógł jechać w sobotę, bo nie wiem czy niedziele będę miał wolną.
Można by jechać pociągiem do Olkusza a stamtąd do Ojcowskiego parku większość ścieżek rowerowych jest tam asfaltowa więc nawet po deszczach idzie tam śmiało jeździć, potem można by jechać do Krakowa i wrócić pociągiem.

Offline sebaa8

  • Wiadomości: 18
  • Miasto: Sosnowiec
  • Na forum od: 02.07.2009
    • http://www.wyprawy.zafriko.pl
Jura
« 25 Maj 2010, 16:04 »
ja w sobotę wybieram się z mojego miasta ;) do Krakowa (przez Trzebinię)- pogodę mam juz zamówioną więc napewno będzie ok ;)
Ktoś chętny?

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Jura
« 26 Maj 2010, 23:38 »
ta opcja asfaltowa z Olsztyna jest fajna, ale ja ją realizuje w niedzielę :P
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum