Autor Wątek: Rower dla 7-latka  (Przeczytany 18350 razy)

Offline Mężczyzna dudi

  • Administrator
  • Wiadomości: 3422
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 11.05.2009
Odp: Rower dla 7-latka
« 1 Cze 2023, 21:52 »
Ja tam u mojego syna (4l) w specu amortyzację robię niskim ciśnieniem w oponie (20"), działa to lepiej niż taki amortyzator i waży mniej ;)

Offline MariaMaria

  • Wiadomości: 38
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 03.07.2021
Odp: Rower dla 7-latka
« 1 Cze 2023, 22:40 »
Trek kupiony, przeważyła cena (450 zł) I kolor (niebieski, pożądany). Jest fajowy, Spec też był ok  ale kosztował dwa razy tyle a był tylko trochę lepszy ;)

Offline Mężczyzna Elwood

  • Od 2009-03-26
  • Wiadomości: 1580
  • Miasto: Przystanek Oliwa
  • Na forum od: 07.02.2023
Odp: Rower dla 7-latka
« 2 Cze 2023, 21:59 »
...
Z Author ultima zrezygnowałam, skoro mówicie, że kiepska pozycja dziecka.  Kellys Kitter 30 praktycznie w Krakowie nie ma.
A zapytałaś tych asów, jak to się ma do szybkiego marszu w górę dziecka? Zapytałaś tych asów, ile czasu Twoje dziecko powinno spędzać na rowerze a ile w pozostałych formach aktywności?
Ja Ci podpowiem. Rower za 3000zł na pewno zniweluje wszystkie różnice.
Akurat ja tego authora dziecku bym kupił a juz na pewno ograniczyłbym sume wydatku do kwoty nie większej niż 600zł.
Potem z taką samą troską tłumaczył dziecku do 18-tego roku życia, że nie kasa się liczy.

P.S.
ZApytaj tych asów, jak pozycja na rowerze, ma się do siedzenia na kanapie, w fotelu, na krześle i jak te pozycje wpływają na kręgosłup.
Podpowiem. Dużo gorzej niż spontaniczna aktywność dziecka na rowerze. Bo do tego to się sprowadza. Jak będziesz chciała z niego zrobić zawodnika, to przyjdzie czas na korygowanie i bajkfiting.
« Ostatnia zmiana: 2 Cze 2023, 22:05 Darek Elwood »
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, przez dobę uchodzi za idiotę.

Offline MariaMaria

  • Wiadomości: 38
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 03.07.2021
Odp: Rower dla 7-latka
« 3 Cze 2023, 15:31 »
Suma wydatków 450 zł, dziecko zadowolone, wczoraj śmigałyśmy po Krakowie :)

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum