Autor Wątek: Materac Thermarest NeoAir UberLite - ku przestrodze  (Przeczytany 20464 razy)

Offline Mężczyzna bzyk69

  • Wiadomości: 377
  • Miasto: Pszczyna
  • Na forum od: 27.08.2021
Leśnej w Japonii też strzeliła komora w Thermarescie, z tego co kojarze, to była to starsza wersja - na pewno odpowiednio przez nią ciorana.
https://youtu.be/rw2yizwAmCU?t=1571

Natomiast co mnie ciekawi: Babka ma do przejścia całą Japonię, materac walnął jej zaraz na drugiej czy trzeciej nocce (wywalona komora), a ona z uśmiechem opowiada że na którymś z amerykańskich through hików też jej komorę wywaliło ale co tam... Uśmiech na twarzy - i do przodu!

Myślę że po tym się poznaje prawdziwych hardkorów...

EDIT:
A żeby nie było, że na forum rowerowym wklejam nierowerowe linki, to tutaj (31min 36s): mistrz drugiego planu: https://youtu.be/rw2yizwAmCU?t=1894
« Ostatnia zmiana: 4 Lis 2023, 20:55 bzyk69 »

Offline Mężczyzna Daniel

  • turysta licznikowy
  • Wiadomości: 2759
  • Miasto: Augsburg
  • Na forum od: 16.03.2009
Kupiłem Therm-a-Rest NeoAir Xlite NXT i zaczął puszczać powietrze 3 nocy  :icon_twisted:
Wyposażony jest w zawór WingLock, który według producenta powinien być jednokierunkowy, jednak taki nie był, puszczał powietrze w dwie strony niezależnie od ustawienia, więc udało mi się zwrócić materac jako niezgodny ze specyfikacją.
Ciekawe jak będzie z kolejnym.
Wracam do jeżdżenia.

Offline Mężczyzna Iwo

  • leniwy południowiec
  • Wiadomości: 3415
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.09.2010
zawór WingLock, który według producenta powinien być jednokierunkowy, jednak taki nie był, puszczał powietrze w dwie strony niezależnie od ustawienia

Wypełniał 200% normy ;)

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7284
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Do pięciu razy sztuka. Potem już jest lepiej.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum