Autor Wątek: Katowice - Leszno rowerem, czyli 320 km przepięknych widoków  (Przeczytany 1011 razy)

Offline Mężczyzna Pyndalarz

  • Wiadomości: 363
  • Miasto: Katowice
  • Na forum od: 07.06.2020
Cześć,
Zapraszam do obejrzenia relacji z mojej wycieczki do Leszna. Na prawdę byłem pod wrażeniem jak piękne krajobrazy mnie otaczały, ale najwidoczniej przyroda już na dobre się obudziła :)
A i Leszno pozytywnie mnie zaskoczyło ;)




Offline Kobieta Magia

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 591
  • Miasto: Strzelce Opolskie
  • Na forum od: 17.03.2014
    • Magia
Wrzuć ślad, może ktoś będzie chciał skorzystać.
Przyznam, że obejrzałam przelot przesuwając suwakiem w dość dużym przyspieszeniu.
Taki dziennik to chyba dobry sposób na samotną jazdę, rodzaj sesji terapeutycznej?

Ps: Śląsk biegunem zimna? Ja bardziej marznę na Podlasiu.  ;)

Offline Mężczyzna wojtek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 5137
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
Wczoraj, na świeżutkim systemie i z czyściutką przeglądarką wyszło mi to głównej, jak wlazłem na YT.
Kiepskie, boczne drogi południowej wielkopolski i szosowe opony to średni pomysł, próbowałem, zniechęciłem się, teraz raczej nie schodzę poniżej 40 mm na oponach.

Offline Mężczyzna Pyndalarz

  • Wiadomości: 363
  • Miasto: Katowice
  • Na forum od: 07.06.2020
Taki dziennik to chyba dobry sposób na samotną jazdę, rodzaj sesji terapeutycznej?

Ps: Śląsk biegunem zimna? Ja bardziej marznę na Podlasiu.  ;)
W moim przypadku bardziej nazwałbym to pamiętnikiem. Fajnie będzie w przyszłości sobie usiąść i powspominać swoje podróże.
A ponad to, duża część ludzi, nie może sobie na takie wypady pozwolić, więc zapewniam tą możliwość "przejechania" takiej trasy. Tym bardziej, że montaż filmu (mimo że bardzo podstawowy), po prostu daje mi frajdę i relaks.

Co do bieguna zimna, to cytowałem lokalnego meteorologa  :D

Gpx dodałem w załączniku.

Offline Mężczyzna Pyndalarz

  • Wiadomości: 363
  • Miasto: Katowice
  • Na forum od: 07.06.2020
Wczoraj, na świeżutkim systemie i z czyściutką przeglądarką wyszło mi to głównej, jak wlazłem na YT.
Kiepskie, boczne drogi południowej wielkopolski i szosowe opony to średni pomysł, próbowałem, zniechęciłem się, teraz raczej nie schodzę poniżej 40 mm na oponach.
Fajnie wiedzieć ;D Widocznie algorytm youtube widzi we mnie potencjał haha  8)
Miejscami takie 40 mm opony by mi się przydały, ale na szczęście tylko w pojedynczych przypadkach  ;)

Offline miki150

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6699
  • Miasto: Jeteborno
  • Na forum od: 05.07.2010
Mogę spytać jak rejestrowałeś dźwięk? Bardzo fajnie cię słychać, bez typowego pierdzenia wiatru.

Offline Mężczyzna Pyndalarz

  • Wiadomości: 363
  • Miasto: Katowice
  • Na forum od: 07.06.2020
Zakładam na GoPro taką specjalną gąbkę przeciwwietrzną.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum