Autor Wątek: Maraton Podróżnika 2024 - dyskusja i zgłaszanie kandydatur  (Przeczytany 15858 razy)

Offline Mężczyzna maciek70

  • Wiadomości: 551
  • Miasto: Milowice
  • Na forum od: 18.05.2018
W Działoszycach na 309 jest Moya jeszcze, wg google całodobowa.

Edit: to są już Dziekanowice formalnie.
https://www.moyastacja.pl/aktualnosci/370-stacji-paliw-moya.html
"Jest tylko cienka czerwona linia między rozsądkiem a szaleństwem"

Offline Mężczyzna Wycior

  • Wiadomości: 218
  • Miasto: Boruszowice
  • Na forum od: 01.09.2017
Na "500"polecam w Miechowie Pizzerie Oficyna (na Rynku w bramie) - są stoliki na zewnątrz i wewnątrz. Są dania obiadowe i pizza. Czynne do 22. Podają sprawnie. Dobry jest Circle K we Włoszczowej, można usiąść na wygodnej kanapie :-)

Offline Mężczyzna Bubu

  • Wiadomości: 555
  • Miasto: Ziemia Dobrzyńska
  • Na forum od: 06.06.2018
    • Relacje z wycieczek i wypraw
Tego Orlenu w Sobkowie nie znałem. W ogóle nie spodziewałem się, że tam może być całodobowa stacja. Ktoś ma potwierdzenie, że on jest całodobowy? Z tego co widzę na googlach to to jest bardzo podstawowa wersja. Bez kanap w środku.
Google twierdzi, że całodobowa. Natomiast jest jedna opinia, że z ciepłym żarciem może być kłopot. Ale to póki co chyba mój kandydat jednak w tej okolicy.

Ten Slovnaft w Chęcinach wygląda koszernie, ma sklep i kawiarenke ale rzeczywiście może być tak że w nocy będzie tam okienko.
Slovnaft jest specyficzny.
Wg goole jest całodobowy, ale na zdjęciu ewidentnie jest okienko z żółtym napisem (którego treści jednak nie sposób dojrzeć), co daje asumpt j/w. Jak będzie, to się okaże. Zaletą jest niewątpliwie brak zjazdu.

Orlen w Chęcinach to jest część S7 chyba, i może być problem z dostaniem się.
Wg streetview nawet jest dojazd, natomiast ma koszmarne opinie.

Na "500"polecam w Miechowie Pizzerie Oficyna (na Rynku w bramie) - są stoliki na zewnątrz i wewnątrz. Są dania obiadowe i pizza. Czynne do 22. Podają sprawnie.
Tylko, jak człowiek po takiej pizzy zalegnie, to może już nie powstać ;) A ja ambitnie kupiłem bilet na pociąg powrotny o 9:20 z Myszkowa... Niewątpliwie, będę miał motywację do ciśnięcia, a co wyjdzie, zobaczę. :)

Offline Mężczyzna podjazdy

  • niech tak się stanie
  • Wiadomości: 3778
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Wg goole jest całodobowy, ale na zdjęciu ewidentnie jest okienko z żółtym napisem (którego treści jednak nie sposób dojrzeć),
Masz kiepski wzrok.


SPRZEDAŻ NOCNA 23:00-5:00

Zdjęcie jest z 2022, może z czasów lokdałnu?
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna marcin_g

  • Wiadomości: 683
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 04.06.2018
Właśnie zobaczyłem dzisiejszego maila a tam
Cytuj
Nanieśliśmy niewielkie korekty na trasę, ze względu na prace drogowe.
Ostatnia wersja trasy z 2024.06.05 w nazwie pliku.

Ktoś wie i może powiedzieć w którym miejscu? Co bym mógł nanieść poprawkę na moją wersję a nie robić od nowa...

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2459
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Masz kiepski wzrok.


SPRZEDAŻ NOCNA 23:00-5:00

No to pewnie jest okienko w nocy. Tak myślałem.

Ktoś wie
 i może powiedzieć w którym miejscu? Co bym mógł nanieść poprawkę na moją wersję a nie robić od nowa...

To jest ta zmiana:



Offline Mężczyzna horacy13

  • Wiadomości: 42
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 22.03.2021

Ktoś wie i może powiedzieć w którym miejscu? Co bym mógł nanieść poprawkę na moją wersję a nie robić od nowa...

Tu była właśnie ta jedna wspomniana wyżej zmiana.

W razie czego polecam http://www.mygpsfiles.com/app/ - można wrzucić kilka plików ze śladem (tcx, fit itp.) i pokazuje je graficznie na mapie. Można bardzo łatwo wyłapać różnice.

Offline Mężczyzna Tomek_bikelover

  • Wiadomości: 76
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 08.07.2022
Mam dylemat; czy montować błotniki na zapowiadane deszcze w końcowej fazie maratonu i startować z nimi czy ryzykować i olać  ;)

Offline Mężczyzna 4gotten

  • Wiadomości: 1814
  • Miasto: Stargard
  • Na forum od: 26.08.2012
Nie można było puścić trasy Z Bydlina prosto do Kolbarka? Można by zaoszczędzić ok. 25km i mieć więcej pewności, że ostatni pociąg do domu nie ucieknie :icon_razz: 
dalej przed siebie... najlepiej po asfalcie ;-)

Offline Mężczyzna MichałD

  • Wiadomości: 471
  • Miasto: Jura Krakowsko-Częstochowska
  • Na forum od: 27.11.2013
    • Między Wartą, Pilicą i Nidą
W Koniecpolu odcinek drogi przy którym Orlen jest oficjalnie zamknięty. W sensie dojechać się da, ale DW786 ogólnie, poza fragmentem miasteczka jest nieprzejezdna. Oby nie było zaskoczenia że stacja nie jest czynna całą dobę. Koło Rynku są trzy kebaby/pizzernie.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.

Offline Mężczyzna pankracy

  • koko dżambo i do przodu
  • Wiadomości: 445
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 16.06.2015
    • Strava
No i chyba już po deszczu w nocy

Offline Mężczyzna podjazdy

  • niech tak się stanie
  • Wiadomości: 3778
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
No i chyba już po deszczu w nocy
Zależy której, bo właśnie pada na trasie maratonu i to tak na czerwono :D



W Wielkopolsce jest wysyp grzybów po ostatnich deszczach, na Jurze pewnie też będzie :D


"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna marcinrzy

  • Wiadomości: 63
  • Miasto: Mazowsze
  • Na forum od: 24.07.2019
Hej. Jest już może ktoś na miejscu i może podzielić się info jak z zaopatrzeniem tych sklepów w Siedlcu i czy płatności kartą /blikiem akceptują?

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2459
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Nie można było puścić trasy Z Bydlina prosto do Kolbarka? Można by zaoszczędzić ok. 25km i mieć więcej pewności, że ostatni pociąg do domu nie ucieknie :icon_razz: 

Nie. Pozdrawiam.

Offline Mężczyzna podjazdy

  • niech tak się stanie
  • Wiadomości: 3778
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Co do deszczu, to modele coś tam znowu widzą. Przesunięte jednak bardziej na okolice wschodu słońca. To lepiej dla tych, co noszą okulary - deszcz po ciemku strasznie utrudnia widzenie, zwłaszcza na szosie, gdzie jest ruch z naprzeciwka, bo jest pełno odblasków od kropel na okularach.

"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum