Autor Wątek: Maraton Podróżnika 2024 - dyskusja i zgłaszanie kandydatur  (Przeczytany 16950 razy)

Offline Wilk

  • Wiadomości: 19739
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Tutaj moja relacja z tegorocznego Podróżnika:
http://wilk.bikestats.pl/2322787,Maraton-Podroznika-3-miejsce.html
Trochę fotek:
https://photos.app.goo.gl/eZQdKrdEySWwpc1L8




fot. Koło Ultra


fot. Koło Ultra


Offline Mężczyzna Zbyszek

  • Wiadomości: 1472
  • Miasto: Zawiercie
  • Na forum od: 17.02.2009
"Ale było warto, satysfakcja z zajęcia trzeciego miejsca bardzo duża, zupełnie nie spodziewałem się takiego wyniku, tym bardziej, że 400km jechałem samotnie. Do tego trasy typu interwałowego nigdy nie były moją specjalnością, ale najwyraźniej zaprocentował przejechany niecałe dwa tygodnie wcześniej RTP, a przede wszystkim wytrzymałość. Bo kluczem do dobrego wyniku był mój czas postojów, zaledwie 51min" /Wilk/

Gratuluję Ci miejsca i tak krótkiego czasu postojów na takim dystansie!

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2478
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Tutaj moja relacja z tegorocznego Podróżnika:

Gratulację, bardzo dobra jazda. Te 50 minut odpoczynku to jest klucz do sukcesu na MP. W sensie nie da się wejść do czołówki odpoczywając dłużej jak godzinę chyba. Też fajnie, że miałeś siłę pocisnąć jeszcze na tym ostatnim płaskim odcinku. Tak też był pomyślany  :)

Offline Mężczyzna Zbyszek

  • Wiadomości: 1472
  • Miasto: Zawiercie
  • Na forum od: 17.02.2009
Też fajnie, że miałeś siłę pocisnąć jeszcze na tym ostatnim płaskim odcinku. Tak też był pomyślany  :)
Żubrze myśl nad następnymi trasami bo masz do tego talent.

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2478
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Mam pomysł na trasę. Tak jak pisałem, powrót w góry. Natomiast dobrze gdyby ktoś wrzucił inną kandydaturę, najlepiej jakby było ich kilka.  Jednak wybór trasy przez ankietę to jest sól MP. Też jest tak, że przy okazji Jury z ankiety z 2022 roku wiedziałem, że na trasę głosowało bardzo dużo ludzi i się cieszyła ciepłym przyjęciem. A jakby w kolejnym roku była tylko jedna kandydatura to jest ryzyko, że się nie spodoba (a ciężko to bez ankiety zweryfikować) co wpłynie na frekwencję na MP (która już  w tym roku nie powalała, choć obsada była dość mocna).

Offline Mężczyzna Tomek_bikelover

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 08.07.2022
Czy jest już znany termin przyszłorocznego maratonu podróżnika ?

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2478
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
MP odbywa się w pierwszym weekend czerwca. Może że pierwszy weekend czerwca następuje bezpośrednio po Bożym Ciele, to wtedy w drugi weekend czerwca (chodzi o to, żeby MP nie odbywało się w długi weekend "bożocielny")

Tak mówi regulamin MP. Także najbliższy odbędzie się 7-8 czerwca 2025 roku.

Tzn. mam nadzieję, że się odbędzie. Zobaczymy czy będą w ogóle jakieś kandydatury tras, ile ich będzie. Czy będzie zainteresowanie maratonem, bo z tym jest coraz gorzej niestety :(

Offline Mężczyzna skaut

  • Wiadomości: 1210
  • Miasto: Józefów - Emilianów
  • Na forum od: 30.11.2014
Żubr, pisałeś że masz pomysł na kolejną trasę. Nie krępuj się. Projektuj proszę. MP to dobro narodowe, tzn. forumowe.

Offline Mężczyzna Tomek_bikelover

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 08.07.2022
Poniekąd trochę specjalnie odświeżyłem temat z tego względu, że zwykle już o tej porze organizator zakładał nowy temat do dyskusji, a w tym roku jakaś cisza, albo małe opóźnienie 😉

Offline Mężczyzna walsodar

  • Wiadomości: 160
  • Miasto: Łańcut/Ząbki
  • Na forum od: 11.03.2013
Ostatni Podróżnik czasowo nałożył się z Wanogą - to co prawda dwa różne rowerowo światy, ale osób jeżdżących ultra szosowe i gravelowe nie brakuje, w takich wypadkach trzeba wybierać. Myślę że to też mogło wpłynąć jakoś na frekwencję na ostatnim Podróżniku.

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2478
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Tylko, że Wanoga od przynajmniej 3 lat jest w tym samym terminie co MP. Dlatego też nie pojawiłem się na Wanodze, a miałem taki pomysł ;)

Zapowiedź MP to raczej na początku października jest. Ankieta jest na początku listopada.

Żubr, pisałeś że masz pomysł na kolejną trasę. Nie krępuj się. Projektuj proszę. MP to dobro narodowe, tzn. forumowe.

Miałem ją nawet wstępnie narysowaną, tylko zgubiłem... Nie wiem, chyba była na starym koncie RWGPS. Ale to się odtworzy, spokojnie.

Offline Mężczyzna Żubr

  • Wiadomości: 2478
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 03.11.2010
Co się dzieje z MP? Jest połowa października już, a normalnie do końca tegoż były już znane kandydatury tras.

Offline Mężczyzna Tomek_bikelover

  • Wiadomości: 90
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 08.07.2022
Cisza w temacie raczej oznacza tylko jedno…

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum