Autor Wątek: Czechy i Słowacja czyli graniczny zygzak.  (Przeczytany 2571 razy)

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1738
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Czechy i Słowacja czyli graniczny zygzak.
« 15 Paź 2023, 19:37 »
Mieliśmy w planach się spotkać i pogadać. Spotkać i pobyć. Spotkać i nacieszyć się swobodą. Spotkać i się nie spieszyć. Spotkać i ... tak to wyszło

https://photos.app.goo.gl/P3kv9kXYFav1Hcor6

ps. ja tam jestem zadowolony
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Lepiej bym tego nie ujął.
Poza tym że było trochę zimy to lato dopisało, było pyszne towarzystwo i kawa i czeska kuchnia, wyludnione po sezonie góry i nawet widoki, długie wieczory przy ogniu i nawet trochę na rowerach pojeździliśmy.
Dzięki i do następnego?

Moimi oczami: https://photos.app.goo.gl/as3iyQ3RW6hs94HR9
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline PABLO

  • Wiadomości: 3657
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
Co to za torebeczka , do której tak elegancko mieści się flaszeczka?

Offline Mężczyzna Rowerownik

  • Wiadomości: 576
  • Miasto: Okolice Wrocławia
  • Na forum od: 18.05.2014
Zaglądaliście na półki?


Jestem uzależniony od czeskich knihobudek.
Zaglądam do każdej i zawsze trafii sie jakaś śmieszynka...


...albo ciekawy album np. z fotkami z Polski.
https://photos.app.goo.gl/2JJ1nfgvaUNDHayA9

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1738
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015

Co to za torebeczka , do której tak elegancko mieści się flaszeczka?
Rozumiem, że pytasz o tą
https://photos.app.goo.gl/z9SxDrbu4YHvJYwi7
Jeśli tak to made by Remi
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
@Rowerownik tym razem nie, ale może wkrótce przejrzę punkty w mojej okolicy. Jeśli czegoś poszukujesz konkretnego to daj znać ;)
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Iwo

  • leniwy południowiec
  • Wiadomości: 3415
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.09.2010
Beskid Morawsko-Śląski zawsze w cenie a że towarzystwo bezcenne to jest jak jest.

Gryzie mnie tylko, dlaczego poczciwa czosnkowa została tak brzydko określona jako Smrdulka, nie spotkałem się z takim określeniem, choć pewną ilość cesnekovych polevek zjadłem. Jakiś szczególny przepis? Trzeba będzie sprawdzić, ta chata Dorotanka przypadkiem (a może nie) leży na trasie mojej wstępnie zaplanowanej na przyszły rok wycieczki.

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Jako że z niejednej miski już česnečke jadłem to się wypowiem. Przeciętna česnečka jest z dodatkiem drobnych kawałków żółtego sera a ta była z jakimś serem pleśniowym w połączeniu tego z czosnkiem nazwa uzasadniona jak najbardziej.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Iwo

  • leniwy południowiec
  • Wiadomości: 3415
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.09.2010
Ciekawe, w takim wypadku czuję się zmuszony do sprawdzenia osobiście jak taka kombinacja wypada.

Offline Mężczyzna Rowerownik

  • Wiadomości: 576
  • Miasto: Okolice Wrocławia
  • Na forum od: 18.05.2014
@Rowerownik tym razem nie, ale może wkrótce przejrzę punkty w mojej okolicy. Jeśli czegoś poszukujesz konkretnego to daj znać ;)

Wrzuć fotę jak coś ciekawego znajdziesz. No szukam tłumaczeń czeskiej fantastyki ale to już na olx :)

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
@Rowerownik tym razem nie, ale może wkrótce przejrzę punkty w mojej okolicy. Jeśli czegoś poszukujesz konkretnego to daj znać ;)

Wrzuć fotę jak coś ciekawego znajdziesz. No szukam tłumaczeń czeskiej fantastyki ale to już na olx :)
Wrzucę fotkę i koordynaty na półkę ;)
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1230
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Zdjęcia jak zwykle bardzo dobre, w 'miękkiej oprawie'.

Ps. co to za namiot-tipi? Czy dobrze mniemam, że można go podwiesić bez stelaża?
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Zdjęcia jak zwykle bardzo dobre, w 'miękkiej oprawie'.

Ps. co to za namiot-tipi? Czy dobrze mniemam, że można go podwiesić bez stelaża?
Dziękuję . Co znaczy w 'miekkiej oprawie'?

Ten namiot to od DD Hammock, tak tipi można go postawić na kiju (także trekingowym); my mamy docięte na wymiar aluminiowy maszt ze starego namiotu. Tutaj rzeczywiście na ostatnim noclegu był podwieszony, pierwszy raz tak się udało miejsce znaleźć i okazało się że to chyba najlepsza opcja, szkoda że rzadko trafia się takie okoliczności.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Pozostając w wątku czeskim, byliśmy na małej przejażdżce z Darkiem w północnych Jesenikach. Niestety nie trafiły się żadne boksy z książkami tym razem ale za to była kofola
https://photos.app.goo.gl/gCANB5doBfFGJmnr5
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1230
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Zdjęcia mają ciepłą barwę i wyglądają trochę jakby po filtrze zmiękczającym. Kojarzą mi się (pod kątem technicznym oczywiście) jakby wyszły z kliszy. A co do kadrów zawsze jestem pełen podziwu dla Twoich, masz oko moim zdaniem.

Ps. A może tipi możnaby zawiesić o linkę rozpostartą pomiędzy dwoma punktami, wtedy nie byłbyś zależny od 'pokrzywionych' drzew.
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum