Autor Wątek: Czechy i Słowacja czyli graniczny zygzak.  (Przeczytany 2570 razy)

Offline Mężczyzna Iwo

  • leniwy południowiec
  • Wiadomości: 3415
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.09.2010
Wycieczka typowo Jesienicka, dobrze widzieć Darka w formie.

Offline Mężczyzna zws

  • Wiadomości: 282
  • Miasto: Jelenia Góra
  • Na forum od: 10.10.2015
Ładne zdjęcia.
Dlaczego macie torby w poprzek bagażników ?
Pozdrawiam, Zbyszek

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1738
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Taka konwencja  ;).
Ponieważ wzdłuż byłyby zbyt długie na platformę bagażnika. W poprzek przy odpowiednim dodatkowym podparciu ciężar rozkłada się prawidłowo.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Zdjęcia mają ciepłą barwę i wyglądają trochę jakby po filtrze zmiękczającym. Kojarzą mi się (pod kątem technicznym oczywiście) jakby wyszły z kliszy. A co do kadrów zawsze jestem pełen podziwu dla Twoich, masz oko moim zdaniem.

Ps. A może tipi możnaby zawiesić o linkę rozpostartą pomiędzy dwoma punktami, wtedy nie byłbyś zależny od 'pokrzywionych' drzew.
Właśnie za takie Jpegi prosto z aparatu polubiłem Fuja (Fujifilm), ale może inne współczesne modele są podobne, niestety nie mam porównania.
Pomysł ze zrobieniem linki nośnej poziomej pomiędzy dwoma drzewami (punktami) kupuje do wykorzystania w przyszłości
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Wycieczka typowo Jesienicka, dobrze widzieć Darka w formie.
Darek wymiatał! Jednak co lekki rower to lekki a na kowadle to ja nie dostawałem, pod każdy podjazd musiałem doganiać.

W temacie Jesionków jeszcze jedna wycieczka, która miała być ostatnią letnią odyseją w czeski kras na kilka dni, ale z przyczyn technicznych była tylko dookoła gór Rychlebskich z jednym noclegiem.

https://photos.app.goo.gl/eBEpvUjGmjYxjneA9
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Ładne zdjęcia.
Dlaczego macie torby w poprzek bagażników ?
W prawdzie to bagażniki są w poprzek toreb ponieważ łatwiej o taką torbę niż o idealny czyli poprzeczny bagażnik do niej.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4805
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Cytat: zws w Dzisiaj o 04:33
Ładne zdjęcia.
Dlaczego macie torby w poprzek bagażników ?
W prawdzie to bagażniki są w poprzek toreb  ponieważ łatwiej o taką torbę niż o idealny czyli poprzeczny bagażnik do niej.

ależ skąd! Zws oni mają w poprzek rowery, nie torby! Źle ustawili rowery!  ;D

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum