Autor Wątek: Wzdłuż zachodniej granicy Polski  (Przeczytany 993 razy)

Offline Mężczyzna Belfer

  • Wiadomości: 118
  • Miasto: Gostyń Wlkp
  • Na forum od: 15.08.2022
Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 5 Sty 2024, 17:53 »
Cześć  :)

Poniżej moja krótka fotorelacja z mojej wakacyjnej podróży rowerowej wzdłuż polsko-niemieckiej granicy.
Zapraszam :)

https://youtu.be/oz3m_cKlPnM

Pozdrawiam serdecznie

Offline Mężczyzna ramzes

  • Wiadomości: 1434
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.06.2015
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 6 Sty 2024, 12:51 »
Nie czepiam się, nie moja sprawa, ale zapytać chciałem - czy Wy też tak macie, że nie lubicie oglądać filmów, które są zlepkiem statycznych fotek?
Jak dla mnie to albo kręcisz filmy w trakcie i potem sklejasz z tego film, albo robisz fotki i robisz statyczną galerię. W filmie widać ruch, coś się dzieje i to jest zaleta, a w galerii oglądasz każdą fotkę tak długo jak masz ochotę i to też jest zaleta. Ale sklejanie fotek i dodawanie do tego na siłę muzyki jest jak dla mnie niestrawne.
Czy to tylko ja jestem taki walnięty, czy ktoś jeszcze to ma?

Co do zachodniej granicy to też muszę kiedyś poeksplorować mocniej bo mam tą część kraju jakoś zaniedbaną.

Offline Mężczyzna podjazdy

  • niech tak się stanie
  • Wiadomości: 3722
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 6 Sty 2024, 14:33 »
Filmy z wyjazdów oglądam rzadko, wolę zdjęcia. Filmy zwykle są przegadane, dotyczą kilku miejsc z całej wyprawy, a zdjęcia robisz znacznie częściej, pokazują teren bardziej przekrojowo. Ja dodatkowo robię foty także podczas kiepskiej pogody, więc niektórych to irytuje (szaro-bure zimowe kolory), ale cukierkowe galerie zostawiam osobom pracującym na rowerze na zlecenie organizacji turystycznych, samorządów itp.
Pokaz slajdów z muzyką lepiej smakuje na żywo, np. na wyprawce kulinarno- slajdowej, gdy siedzisz na miejscu i nie możesz przewinąć :-)
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna Janekcichy

  • Wiadomości: 33
  • Miasto: Opole
  • Na forum od: 19.01.2021
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 6 Sty 2024, 19:20 »
A mi się ta prezentacja bardzo podobała. I komentarze optymalne:)
Zawsze można przejść na sterowanie ręczne, wciskając pauzę w trakcie prezentacji.

Offline Mężczyzna Belfer

  • Wiadomości: 118
  • Miasto: Gostyń Wlkp
  • Na forum od: 15.08.2022
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 7 Sty 2024, 13:05 »
Nie czepiam się, nie moja sprawa, ale zapytać chciałem - czy Wy też tak macie, że nie lubicie oglądać filmów, które są zlepkiem statycznych fotek?
Jak dla mnie to albo kręcisz filmy w trakcie i potem sklejasz z tego film, albo robisz fotki i robisz statyczną galerię. W filmie widać ruch, coś się dzieje i to jest zaleta, a w galerii oglądasz każdą fotkę tak długo jak masz ochotę i to też jest zaleta.

Co do zachodniej granicy to też muszę kiedyś poeksplorować mocniej bo mam tą część kraju jakoś zaniedbaną.

Ja nie jadę robić filmów tylko  zwiedzać  :) Spotkałem kiedyś taką parę, która miała "tonę" sprzętu, ale jak sami się przyznali -najpierw jechali zwiedzać dla czystej przyjemności a potem jeszcze raz tą samą trasę na nagranie dla YouTube  ;D

Zachodnią stronę polecam bardzo, wiele ładnych miejsce. Cisza, spokój, drogi w większości o małym natężeniu (te bardziej lokalne). W niektórych miejscach czas się tam zatrzymał. Rower jednak polecam na oponach trochę bardziej terenowych, bo w wielu miejscach można jechać blisko Odry po polnych drogach

Offline Mężczyzna ramzes

  • Wiadomości: 1434
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.06.2015
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 7 Sty 2024, 13:54 »
Ja nie jadę robić filmów tylko  zwiedzać  :) Spotkałem kiedyś taką parę, która miała "tonę" sprzętu, ale jak sami się przyznali -najpierw jechali zwiedzać dla czystej przyjemności a potem jeszcze raz tą samą trasę na nagranie dla YouTube  ;D
Wiadomo. Ja też nigdy nie jeżdżę po to aby filmować, ale zazwyczaj mam po prostu w kieszeni GoPro i co jakiś czas wyciągam, kręcę pare sekund i dalej jadę.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4805
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 8 Sty 2024, 08:24 »
fajnie Ci wyszło Belfer

Offline Mężczyzna Borafu

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 10633
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 8 Sty 2024, 08:37 »


Nie czepiam się, nie moja sprawa, ale zapytać chciałem - czy Wy też tak macie, że nie lubicie oglądać filmów, które są zlepkiem statycznych fotek?
Jak dla mnie to albo kręcisz filmy w trakcie i potem sklejasz z tego film, albo robisz fotki i robisz statyczną galerię. W filmie widać ruch, coś się dzieje i to jest zaleta, a w galerii oglądasz każdą fotkę tak długo jak masz ochotę i to też jest zaleta. Ale sklejanie fotek i dodawanie do tego na siłę muzyki jest jak dla mnie niestrawne.
Spoko, jest nas więcej.
Ja zresztą i za filmami nie przepadam.
Wolę zdjęcia i opis, ale film ze zdjęciami to faktycznie najgorszy wariant.

Offline Mężczyzna wiki

  • Nie spać! Jechać!
  • Wiadomości: 1649
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 28.01.2016
    • ekstremalna strona rowerowa
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 8 Sty 2024, 08:40 »


Nie czepiam się, nie moja sprawa, ale zapytać chciałem - czy Wy też tak macie, że nie lubicie oglądać filmów, które są zlepkiem statycznych fotek?
Jak dla mnie to albo kręcisz filmy w trakcie i potem sklejasz z tego film, albo robisz fotki i robisz statyczną galerię. W filmie widać ruch, coś się dzieje i to jest zaleta, a w galerii oglądasz każdą fotkę tak długo jak masz ochotę i to też jest zaleta. Ale sklejanie fotek i dodawanie do tego na siłę muzyki jest jak dla mnie niestrawne.
Spoko, jest nas więcej.
Ja zresztą i za filmami nie przepadam.
Wolę zdjęcia i opis, ale film ze zdjęciami to faktycznie najgorszy wariant.

Filmów z zasady nie oglądam, zdjęcia chętnie
rowerem na księżyc (100 %);  [wsie woj. łódzkiego - 43%]

Offline Mężczyzna tomojo

  • Leże i jade,jade i leże
  • Wiadomości: 24
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.02.2016
Odp: Wzdłuż zachodniej granicy Polski
« 19 Sty 2024, 16:51 »
Dzięki za inspirację.
Film z zdjęciami jest ok.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum