Autor Wątek: Francja - Szlakiem obrazów Claude Monet w Normandii  (Przeczytany 2437 razy)

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1274
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
No to u mnie zmniejszenie wagi nie wiąże się z nakładami finansowymi. W zasadzie wszystko co kupiłem te 5 lat temu na jazdę wyprawową z dzieciakami, jest w miarę lekkie. A na pewno ma bardzo dobry stosunek wagi do jakości.

W mojej opinii, najwięcej moglibyśmy zbić zabierając mniej ubrań. I o to kruszę kupie z Olą. Chodzi np. o zabieranie dla dzieciaków po dwie pary długich spodni czy po dwie bluzy, bo np. może się okazać, że jedne przemokną i wtedy będą drugie. No takie matczyne dylematy by dzieciom było dobrze :)

Osobiście moich rzeczy jest najmniej więc nie mam już z czym schodzić. No i o ile na nizinach radzimy sobie z tym całym ciężarem, to wyjazd w góry byłby ciężki. Ale to, moja druga połowa, już zaczyna powoli rozumieć i chociaż przyznaje mi rację. Jest sporo pięknych miejsc czy to w Beskidzie Niskim, czy górach Słonnych (rodzinne strony żony), ale z obładowanymi rowerami nie pokonamy ich z uśmiechem na twarzy i zamiast wakacji okaże się, że rowery będą kieratem.

No i jest jeszcze jedna rzecz, najmłodsza córka (5 lat), cały czas jeździ bez sakw. No po prostu ma fory. Ale za 3 lata, jak wskoczy na rower z 24" kołami, to tam już jest bagażniczek i z pewnością coś tam będzie miała podpięte. I to będzie ten moment, gdy powinniśmy odczuć pewną ulgę.

A teraz, już nie zaśmiecam wątku o wyprawie do Francji... więc apropo wyprawowego krzesełka Twojej żony :) To my też mamy właśnie taki produkt z Decathlon'u... waży 1,1 kg... ale wygląda solidnie, co przy dzieciach ma duże znaczenie :)
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna sinuche

  • Wiadomości: 2788
  • Miasto: Beskid
  • Na forum od: 17.04.2009
Przeglądnąłem.
Nie wiedziałem że w Normandii są takie klify :icon_redface:

A proprs tych "budek" na plaży,  to jest tradycyjna budowla plażowa, chyba przebieralnie kiedyś tam były.
Tu masz fotkę z początku XX wieku. Plaża we Francji, przebieralnie na kółkach.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4843
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
sinuche, pojedź i zobacz, fajne te klify.

a te budki na obrazku to inaczej się prezentują. Są na kółkach zobacz. Poza tym plaża piaszczysta to może więcej kąpiących się.


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum