Autor Wątek: Rumunia i Bałkany 2011  (Przeczytany 6770 razy)

Offline Janek

  • Wiadomości: 115
  • Miasto: Dublin
  • Na forum od: 31.05.2008
    • http://janulrich79.googlepages.com
Rumunia i Bałkany 2011
« 22 Sty 2011, 20:00 »
Cytat: "peptek"
Virpazar-Sukobin przez Bar czy przez Ostros?


Przez Ostros. Jechałem tak:
Szkodra - Vladimir - Ostros - Virpazar- Rijeka Cmojevica - Cetinje - Cekanje - Kotor

Zauważ że te profile to moje realne tracki a że chcesz jechać w odwrotną stronę, to czytaj je od prawej do lewej :)

Offline vooy.maciej

  • Wiadomości: 2611
  • Miasto: Pogórze Wielickie
  • Na forum od: 04.07.2008
Rumunia i Bałkany 2011
« 5 Lut 2011, 12:28 »
w sumie nie wiem, gdzie to wrzucić, w związku z ciągłymi pytaniami o Bałkany i różne drogi zrobiliśmy dość szerokie podsumowanie najciekawszych odcinków naszej bałkańskiej wędrówki:

http://www.bajkers.com/wyprawy/balkany/drogi-na-balkanach.html

mam nadzieję, że ktoś skorzysta

Offline irbis1

  • Wiadomości: 26
  • Miasto: Wielkopolska
  • Na forum od: 28.11.2010
Rumunia i Bałkany 2011
« 16 Mar 2011, 21:03 »
Cytat: "peptek"
Na chwilę obecną biorąc pod uwage podpowiedzi kolegów z forum Rumunię odkładam na później.


Dawno mnie nie było, czasu brak. Ostatecznie, po lekturze Waszych postów zdecydowałam się na Rumunię na przełomie czerwca i lipca, a dokładnie od 23.06 do 17.07. Trasa będzie mniej więcej taka - Orsova  - Manastierea Vodita – Baile Herculane - Baia de Arama – Manastiera Tismana i Pades – Targu Jiu – Bengesti – Novaci – URDELE (2240) – droga 67 c (tzw. transalpina) – Sebes – SIBIU (skansen) – Carta – Cartisoara – droga 7C (tzw. trasa transfogarska – Curtea de Arges – Poienari – Ramnicu Valcea – Manastirea Cozia - Brezoi – Petrosani – Hateg.
Na wypadek beznadziejnej pogody przygotuję na wszelki wypadek alternatywną trasę.
A tak swoją drogą to te Bałkany, które zaplanowałeś przednie są, ale póki co od ubiegłego roku jestem nieuleczalną rumunofilką :D
E.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum