Autor Wątek: ZaliczGmine.pl  (Przeczytany 175156 razy)

Offline Mężczyzna emes

  • i tak nie dojedzie
  • Wiadomości: 4568
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
Odp: ZaliczGmine.pl
« 28 Mar 2019, 13:59 »
Jeśli wybierzesz cel subskrypcyjny. Jeśli wybierzesz projektowy, to zbierasz kwotę. Ja wybrałem projektowy.

OK. Nie wiedziałem że Patronite to ma. A oni jakoś nie afiszują się, że istnieją dwa warianty.

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Odp: ZaliczGmine.pl
« 28 Mar 2019, 14:05 »
Nie znam się na zbiórkach, tzn znam je tylko od strony wpłacającego, ale mnie brakowało takiego luźnego (od strony wpłacających) podejścia, jak np tu: https://zrzutka.pl/k3e8tz
Bliżsi dalsi znajomi zrzucili się na rower dla koleżanki po tyle ile kto chciał, od 1 do 300 zł.

No faktycznie w zrzutka to jest łatwiejsze. Wcześniej znałem Patronite i wydawało mi się to najbardziej popularne.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Odp: ZaliczGmine.pl
« 28 Mar 2019, 14:06 »
Jeśli wybierzesz cel subskrypcyjny. Jeśli wybierzesz projektowy, to zbierasz kwotę. Ja wybrałem projektowy.

OK. Nie wiedziałem że Patronite to ma. A oni jakoś nie afiszują się, że istnieją dwa warianty.

Tu masz opis: https://patronite.pl/post/283/cele-nadaj-kierunek-swojemu-profilowi-poradnik-dla-autorow
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna marszy

  • Wiadomości: 452
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 23.07.2013
Odp: ZaliczGmine.pl
« 28 Mar 2019, 23:44 »
W imieniu swoim i swojego roweru chciałbym podziękować za dotychczasowy wkład w rozwój serwisu. Tak jak rajdy na orientację, wyprawy organizowane czy zloty jest jednym z tych czynników, ktory sprawia, ze jedzie się w miejsca, w które inaczej by się nie zawitało.


Sprobowałem dorzucić coś od siebie na Patronicie, ale odrzuciło mi płatność i teraz jestem zawieszony w subskrypcjach "oczekujących potwierdzenia". Ani anulować, ani powtórzyć płatność, w Paypalu subskrypcja się nie wyswietla, w Patronite już zatwierdzona. Nie wiem, co się dzieje, będę próbował dalej, bo jeszcze sporo gmin zostało.

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Odp: ZaliczGmine.pl
« 29 Mar 2019, 07:02 »
Sprobowałem dorzucić coś od siebie na Patronicie, ale odrzuciło mi płatność i teraz jestem zawieszony w subskrypcjach "oczekujących potwierdzenia". Ani anulować, ani powtórzyć płatność, w Paypalu subskrypcja się nie wyswietla, w Patronite już zatwierdzona. Nie wiem, co się dzieje, będę próbował dalej, bo jeszcze sporo gmin zostało.
Ja tego zupełnie nie widzę, więc utknęło gdzieś po drodze. Może się odetknie :)
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna transatlantyk

  • Moderator Globalny
  • GM 2420
  • Wiadomości: 7902
  • Miasto: Annopol
  • Na forum od: 21.11.2007
    • Rowerem przed siebie.
Odp: ZaliczGmine.pl
« 29 Mar 2019, 08:25 »
Uprzejmie donoszę, że Pustelnik konfabuluje, czyli łże jak pies.
"Zaliczanie gmin stanie się łatwe i proste. Wystarczy kliknąć..."
No a rower gdzie w tym szaleństwie?


RDK

  • Gość
Odp: ZaliczGmine.pl
« 29 Mar 2019, 08:33 »
Na stronie pojawi się, stylizowana na rower, ikona kursora  ;)

Offline średni

  • Wiadomości: 1383
  • Miasto: Strzelce Op.
  • Na forum od: 18.02.2009
Odp: ZaliczGmine.pl
« 2 Kwi 2019, 22:47 »
Pustelnik,czapka z głowy za wysłuchanie mojej prośby(po trzech latach ;D) trochę to trwało,ale byłem przekonany że w końcu się uda.Pzdr.
Kto nie podróżuje nie zna wartości człowieka.
"Góry Uczą Pokory"

Offline Mężczyzna emes

  • i tak nie dojedzie
  • Wiadomości: 4568
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
Odp: ZaliczGmine.pl
« 2 Kwi 2019, 23:41 »
Jeśli wybierzesz cel subskrypcyjny. Jeśli wybierzesz projektowy, to zbierasz kwotę. Ja wybrałem projektowy.

OK. Nie wiedziałem że Patronite to ma. A oni jakoś nie afiszują się, że istnieją dwa warianty.

Tu masz opis: https://patronite.pl/post/283/cele-nadaj-kierunek-swojemu-profilowi-poradnik-dla-autorow

Nadal coś mi tu nie gra. W Twoim profilu wyraźnie napisane jest ile zł miesięcznie otrzymujesz, a nie jednorazowo.

Zadeklarowałem wsparcie w wysokości X i w postępie realizacji Twojego celu również pojawiła się kwota X. Tyle że z mojego konta poszła kwota w wysokości 3X, za trzy miesiące.

Czy w takim razie kolejne 2X będa dodawane do postępu co miesiąc?

Albo Patronite używa jakiegoś totalnie niezrozumiałego systemu albo coś nie tak skonfigurowałeś ;)

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Odp: ZaliczGmine.pl
« 7 Kwi 2019, 13:39 »
Czy w takim razie kolejne 2X będa dodawane do postępu co miesiąc?
Wydaje mi się, że to tak działa. Tak ja to rozumiem. Zobaczymy co się stanie w przyszłym miesiącu.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2135
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
Odp: ZaliczGmine.pl
« 11 Kwi 2019, 17:27 »
Hej wszyscy gminożercy !!!

Dziś na stronie zaliczgmine.pl pojawiła się lista wspierających i z nieukrytym zdziwieniem zobaczyłem że na na 3865 zarejestrowanych osób i 1351 z co najmniej 100 gminami na koncie wsparcie dla projektu udzieliło ledwie 6 osób ;(

Szkoda bo ten projekt nie dla jednej osoby jest dopingiem do odwiedzenia nowych miejsc, a dla nie których jak słyszałem na zlocie prawie celem.

A żeby wesprzeć projekt choć 5 czy 10zł to już nie. Przecież to nie jakaś straszna kwota.
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Offline Mężczyzna maper

  • Wiadomości: 1683
  • Miasto: Straszyn
  • Na forum od: 15.02.2016
Odp: ZaliczGmine.pl
« 24 Kwi 2019, 09:19 »
Sprobowałem dorzucić coś od siebie na Patronicie, ale odrzuciło mi płatność i teraz jestem zawieszony w subskrypcjach "oczekujących potwierdzenia". Ani anulować, ani powtórzyć płatność, w Paypalu subskrypcja się nie wyswietla, w Patronite już zatwierdzona. Nie wiem, co się dzieje, będę próbował dalej, bo jeszcze sporo gmin zostało.
Ja tego zupełnie nie widzę, więc utknęło gdzieś po drodze. Może się odetknie :)

Mam podobny problem. Przypadkiem zamknąłem stronę, przez którą realizowany jest przelew przed zrealizowaniem płatności i na stronie Patronite mam teraz zablokowaną możliwość powtórzenia całej procedury. Wyskakuje komunikat: "Błąd! Niestety podnoszenia progów dla subskrypcji tpay zostało tymczasowo wyłączone"


Edit: Problem udało mi się rozwiązać. Wylogowałem się ze strony Patronite i ponownie zarejestrowałem inną metodą.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2019, 09:32 maper »

Offline Mężczyzna emes

  • i tak nie dojedzie
  • Wiadomości: 4568
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
Odp: ZaliczGmine.pl
« 24 Kwi 2019, 11:28 »
Pod tym względem Patronite leży od paru miesięcy. Chciałem podnieść progi innym twórcom, których wspieram, i nie da się. Muszę doczekać końca bieżącej subskrypcji :/

Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2135
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
Odp: ZaliczGmine.pl
« 24 Kwi 2019, 21:41 »
Zauważyłem że w Filrefox "Mapa (BETA)" działa dużo wolniej jeżeli jest aktywna wtyczka LastPass. Jej chwilowa dezaktywacja sprawia że mapa działa bez jakichkolwiek opóźnień. Tylko tu zauważyłem taką korelację.

Dodatkowo jeżeli bym mógł coś zaproponować to aby strona http automatycznie przekierowywała na https.
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Offline Mężczyzna Cokeman

  • Wiadomości: 472
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 24.05.2013
Odp: ZaliczGmine.pl
« 4 Gru 2019, 07:11 »
W sumie to przydałaby się funkcjonalność generowania mapki nie tylko całościowej
, ale obejmującej pewien przedział czasu np lata 2010-2013 aby śledzić swój postęp i robić ciekawe wizualizacje.

Ja np chciałem zebrać wszystkie etapy zbierania gmin dzień po dniu od kiedy w ogóle jeżdżę rowerem dalej niż swoje miasto i musiałem usunąć wszystkie i dodawać od nowa zapisując mapkę za każdym razem.

Efekt mnie zadowala


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum