Autor Wątek: Przyczepka dla dziecka  (Przeczytany 2999 razy)

Offline Mężczyzna Alek

  • Wiadomości: 2946
  • Miasto: Dublin
  • Na forum od: 28.02.2013
    • aleknowak.net
Odp: Przyczepka dla dziecka
« 12 Gru 2013, 12:00 »
Mi jeszcze - odpukać - nic nie puściło w Corsairze, ale ta guma zawsze wyglądała podejrzanie słabo. Pękła przy zakładaniu?

(hie hie)

Offline Lady_Bird

  • Wiadomości: 72
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 10.01.2011
Odp: Przyczepka dla dziecka
« 12 Gru 2013, 12:54 »
Mi jeszcze - odpukać - nic nie puściło w Corsairze, ale ta guma zawsze wyglądała podejrzanie słabo. Pękła przy zakładaniu?

(hie hie)

Tak, przy zakładaniu.  >:(
Mamy peszka zwyczajnie do tej przyczepy.

Offline Mężczyzna Alek

  • Wiadomości: 2946
  • Miasto: Dublin
  • Na forum od: 28.02.2013
    • aleknowak.net
Odp: Przyczepka dla dziecka
« 12 Gru 2013, 13:29 »
Jesli jest jeszcze na gwarancji, moze by tak reklamowac?

Offline Mężczyzna Stylowy

  • Wiadomości: 2
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 22.04.2013
Odp: Przyczepka dla dziecka
« 31 Mar 2014, 21:52 »
Posty nieco stare ale kusi mnie by tez coś napisać w tym temacie:)
Mam malucha lat 2,5 w zeszłym roku już razem we trójkę jeździliśmy. Mamy przyczepkę Burley Honey Bee [size=78%] dwójkę w podstawowej wersji, bez udziwnień typu przyciemniane szyby, amortyzację czy rozsuwane oparcie bo juz takie są  "maszyny". Przyczepka jest świetna, pod tym względem ze na nią nie muszę dmuchać czy chuchać bo kosztowała trzy tysiące z kawałkiem. Choć przyznamy ze tania tez nie jest :) Zreszta w Izerach strasznie ja zmasakrowalem :) ale bym płakał niszcząc drogi sprzęt,  a tak jedziesz dalej.  Nie ma co przeceniać Chariot jest świetnym sprzętem ale drogim:( w tym roku widziałem modele już tańsze i dobrze. Mamy w czym wybierać:D[/size]
[/size][size=78%]Jeśli z dzieckiem planujesz wyjazd na przyczepkę musisz się zdecydować :) nie da rady inaczej, foteliki a mam dwa na przód i tył są lekkie i wygodne ale na dłuższy wypad to się nie nadają. Dzieciak się wyśpi w przyczepce nawet gdy pada lub żar się leje z nieba. Proponuje nawet dwójkę bo mały ma wiele miejsca dla siebie a i opcja na drogie dziecko tez miła :) poprzednicy wyliczają kilogramy i szerokości takiego sprzętu ale i tak przyznaj ze żona i tak cię załaduje tak ze będzie ci już wszystko wsio:) dwa w ta czy w tamta:) a do rozmiarów to jak kierowca tira się przyzwyczaisz. Lykniesz większym łuczakiem he he.[/size]
[/size][size=78%]Pozdrawiam wszystkich :)[/size]
[/size]

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Odp: Przyczepka dla dziecka
« 3 Kwi 2014, 11:00 »
bez udziwnień typu przyciemniane szyby, amortyzację czy rozsuwane oparcie
Z powyższych amortyzacji nie nazwałbym udziwnieniem - raczej opcją dla mnie niezbędną do jazdy po terenie i niektórych "asfaltach" :)
A co do rozsuwanego oparcia - chodzi Ci o odchylanie oparcia w celu korzystniejszej pozycji dla dziecka do spania? - tego bardzo bym sobie życzył w moim Chariocie. :)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum