Autor Wątek: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi  (Przeczytany 17237 razy)

Offline Mężczyzna yoshko

  • Administrator
  • Kto smaruje ten jedzie.
  • Wiadomości: 15517
  • Miasto: Strzelce Opolskie - Biała Podlaska
  • Na forum od: 11.06.2009
    • Blog Yoshkowy
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 28 Maj 2012, 23:35 »
Kokokko Euro Spoko :)

Pierwszy mecz Polski, z Grecją o 18:00

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 28 Maj 2012, 23:39 »
Dzięki za pomysł. Spróbuję załatwić rzutnik oraz netbooka z telewizją i jak się uda to obejrzymy na działce na ekranie 2x2. Spoko, czemu nie.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna Freud

  • Wiadomości: 2649
  • Miasto: Zielona Góra
  • Na forum od: 16.06.2011
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 29 Maj 2012, 19:04 »
...Spoko, czemu nie.
Chciałeś powiedzieć: Koko Euro Spoko, czemu nie :lol:
"Życie jest jak jazda na rowerze, żeby utrzymać równowagę musisz poruszać się do przodu." - A. Einstein
"Wax, to tylko kwestia czasu kiedy "Podróże z dziećmi" stanie się twoim najważniejszym działem" - Cinek

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 29 Maj 2012, 20:20 »
Nawet jakby nikt z uczestników tego faktu nie był świadom, to podejrzewam, że i tak byłoby czuć jakiś niepokój w przyrodzie :)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4818
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 30 Maj 2012, 15:38 »
miłego zlotowania dziecinnego. Niestety nie mogę się pojawić na nim.
 :'(

Offline Mężczyzna sparky

  • Dobry asfalt... to: czerwony asfalt :-)
  • Wiadomości: 26
  • Miasto: Paryż Północy (metaforycznie)
  • Na forum od: 19.01.2012
    • bubiteam.blox.pl
Cześć !
My jesteśmy zainteresowani zajęciami, jeśli reszta też się zdecyduje. No bo jak: część dzieci piecze a część nie?
Co do tego co trzeba przywieźć, to rozumiemy, że karimaty i śpiwory też przywieźć należy swoje?
Podasz nam jakiś telefon do siebie, czy umawiamy się w jakimś punkcie w mieście ? Przyjedziemy pociągiem o 15:13, na działki może trafimy, ale na Twoją to chyba już nie ;D
Laptopa z TV nie mamy.

Pozdrower-y

edith&syl&kara&linka

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Jeśli o nas chodzi - co do skansenu nie mamy nic przeciwko.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Więc trzeba zadzwonić, i dopytać o szczegóły i rezerwacje prelekcji. Podana na ich stronie cena 60 zł za osobę, mnie na przykład przeraża. Kto się może tym zająć?
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Te sześć dych od głowy to z tego co doczytałem płatność za biesiadę - czyli te golonki itd.
Jak dla nas niekoniecznie. Na prelekcji możemy poprzestać i ew. na degustacji chleba i podkradnięciu paru przepisów na domowy wypiek, który Monia i tak już uskutecznia ;)
Jak nikt inny nie będzie przejawiał ochoty, to w poniedziałek się do nich odezwę i dowiem co w trawie piszczy z tymi pokazami.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Będę wdzięczny za zajęcie się tematem. Jestem w trakcie organizacji 4 innych imprez.
Tak więc, mnie najbardziej interesuje pogadanka pana piekarza na temat chleba, ma facet gadane, i jest piekarzem z pasją więc warto. Oprócz tego chciałbym, żeby dzieci coś pokręciły, mieliły itd itp. a potem sru do pieca z towerem. Tej golony i innych mięsiw to możemy się nawpychać na działce przy grillu. Czekam na wieści.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna sparky

  • Dobry asfalt... to: czerwony asfalt :-)
  • Wiadomości: 26
  • Miasto: Paryż Północy (metaforycznie)
  • Na forum od: 19.01.2012
    • bubiteam.blox.pl
Oczywiście, że zadzwonię do Skansenu Chleba i zapytam o szczegóły.

Pozdrower

syl

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Zamiast nowych postów, będę modyfikował ten, w miarę dopływu nowych wytycznych.

Kinder Wyprawka w Kołobrzegu.
7-10 czerwca 2012.
Uczestnicy

Maciej Mężyński + 1 + Janek 7 lat + Mania 4 lata.
Tomzoo +1 + Ala 3 lata (zgłoszenie w zawieszeniu)
Pajak + Natalka 5 lat.
Sparky + 1 + Paulina 4 lata + Karolina 12 lat

Lista zamknięta, jeżeli chodzi o możliwość nocowania na mojej działce. Nie pomieszczę więcej namiotów. Puściłem wieści o naszym spotkaniu i zaprosiłem na sobotnią wycieczkę do Dźwirzyna dzieci i rodziców z Klubu Małej Przygody, jaki prowadzę w Kołobrzegu (info o klubie na facebooku)

Nocleg
Baza wypadowa na mojej działce z domkiem letniskowym nad samym morzem w Kołobrzegu przy ulicy Wylotowej.  Z racji tego że u mnie, to za darmo.
Jeżeli ktoś chce się dopisać, to oczywiście może uczestniczyć w wycieczkach, ale o nocleg musi zatroszczyć się samodzielnie.

Noclegi w namiotach (jedynie Sparky prosił o zapewnienie dla jego rodziny namiotu. Rozumiem, że reszta przyjedzie z własnym dachem nad głową).

Na działce oferuję swobodny dostęp do kuchenki na 3 palniki, prysznica z ciepłą wodą i WC. Nie warto targać własnego sprzętu.
Parking dla samochodów 150 metrów od działki, gratis (na terenie ogrodów działkowych, brama na pilota)

Wyżywienie
We własnym zakresie. Liczę na pracę organiczną i wspólne posiłki w formie szwedzkiego bufetu. Na działce mam dużego grilla (dwa ruszty). Każdego wieczora odpalamy i heja. Proszę zabrać naczynia i sztućce.

Program

Czwartek
przyjmowanie uczestników, rozbicie namiotów, gra wstępna nad morzem albo na działce. Możemy zrobić krótki wypad na miasto. Wieczorem grill z niespodzianką.

Piętek
Wycieczka rowerowa do Sianożęt. Start 9:00. 35 km. O 12:00 prelekcja na temat pracy piekarza oraz zajęcia z udziałem dzieci w Skansenie Chleba koło Ustronia Morskiego (koszt 12 zł od uczestnika). Potem lub w trakcie lunch na terenie skansenu. Jeżeli pogoda dopisze to zrobimy w drodze powrotnej przerwę na zabawę na plaży. Powrót na bazę między 16 a 17. Możliwe zbiorowe oglądanie meczu w Strefie Kibica. Kołobrzeg gości drużynę z Dani. Ale tę kwestię obgadamy na plaży.

Sobota
Wycieczka rowerowa do Dźwirzyna z nastawieniem na wizytę na plaży dla dzieci. Start 9:30. 25-30 km. Lunch w porcie rybackim. Mała gastronomia, ryba smażona. Najlepsza we wsi.

Niedziela
Od rana zaczniemy się pewnie pakować ale możemy też zrobić krótką trasę do południa.

Czekam na konstruktywną krytykę i propozycje. Najlepiej na forum, a nie na priv.
Pozdrowerek
Maciek

na zdjęciu baza noclegowa
« Ostatnia zmiana: 6 Cze 2012, 09:39 Maciej Mężyński »
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Hej, sytuacja naszego przyjazdu staje pod pewnym znakiem zapytania. Od czwartku walczymy z Ali spojówkami. Jak się uda zwalczyć infekcję, to się pojawimy, ew. opóźnimy przyjazd o jeden dzień - wszystko zależy od rozwoju sytuacji.
Myślałem, że przez weekend uda się wykurować, a tu infekcja jakaś bardziej parszywa, ew. może coś bardziej na tle alergicznym - bo kropelki, które zawsze pomagały - nie skutkują tak jak zazwyczaj.  :(
Jak będą oczy dalej ropiały, to nie pojedziemy - nie chcemy nikogo pozarażać.
Jutro wizyta kontrolna.
Pozdr.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 10 Cze 2012, 21:46 »
Dziękuję za mile spędzony czas. Polecam się na przyszłość. My tu jeszcze wrócimy z tematem kinder wyprawki, za rok.
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Odp: Zlot rowerowy dla rodzin z dziećmi
« 11 Cze 2012, 00:19 »
Nasze odgrażania się, że możemy nie przyjechać, nie ziściły się. Całe szczęście, bo inaczej ominęłaby nas SUPER IMPREZA!
Maciej wraz z żoną i dziećmi przez 4 dni zlotowe zagwarantowali wszystkim świetną zabawę, nikt od najmłodszego do najstarszego nie miał prawa się nudzić :)
Wielkie dzięki za gościnę i wspólnie spędzony czas!
Coś czuję w kościach, że na tej jednej kinderwyprawce w tym roku się nie skończy  8)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum