Autor Wątek: Weekendowe wycieczki  (Przeczytany 6429 razy)

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 2 Kwi 2011, 01:17 »
Witam,

kwiecień już, a to oznacza (mam nadzieję) super, słoneczne weekendy :)
Chcę oczywiście spędzić jak najwięcej wolnego czasu na dwóch kółkach i pokręcić co nieco po ciekawych traskach, dlatego szukam chętnych osób z podobnym zamiarem co ja :P i z głową pełną pomysłów na ciekawe traski! a wiadomo co dwie głowy to nie jedna! a im więcej głów tym więcej ciekawych pomysłów :wink:

Chętni piszcie :!:

pisałam kiedyś o okolicach Gliwic, ale bardzo mile widziane wypady do naszych sąsiadów Czechów, czy też w Beskidy, albo i Jura...
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 5 Kwi 2011, 12:57 »
ja do Trzech się wybieram w maju... jakiś weekend, na spokojnie się pokręcić, piwa napić....  może zrobimy tam taką mini-wyprawkę ?  :wink:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Mężczyzna yoshko

  • Administrator
  • Kto smaruje ten jedzie.
  • Wiadomości: 15517
  • Miasto: Strzelce Opolskie - Biała Podlaska
  • Na forum od: 11.06.2009
    • Blog Yoshkowy
Weekendowe wycieczki
« 5 Kwi 2011, 13:10 »
Dobry pomysł :)

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 5 Kwi 2011, 16:58 »
No i suuper  :D Już WYŚMIENITY  pomysł :wink:

W takim razie może ktoś jeszcze chętny na taką mini wyprawkę w dowolny weekend majowy, wykluczając oczywiście 13-15 maj  :P

Pozdrowerki!
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 5 Kwi 2011, 17:00 »
ooo jak tak patrzę na czas nadania posta to forum chyba jeszcze nie zdarzyło przestawić się na CZAS LETNI  :P
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 7 Kwi 2011, 00:55 »
jakoś się jeszcze dogadamy. jeszcze duuużo czasu do Maja... a tymczasem Wercia to na wyprawkę się wybierz a nie kręć nosem że nie ma z kim jeździć!
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 7 Kwi 2011, 16:29 »
ojjj tak!!! spadam na rowerek :D pogoda super biorę mapkę i mykam:D
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 7 Kwi 2011, 18:16 »
chyba się źle zrozumieliśmy.... chodziło mi o Wyprawkę  :wink:
http://www.podrozerowerowe.info/viewtopic.php?t=3392&start=0

daleko nie masz
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 8 Kwi 2011, 12:04 »
Ano, trzeba było tak od razu z  tym linkiem;) ja co prawda ten weekend bez bike'a, ale w górkach z Harnasiami z Gliwic do Chatki Pod Potrójną  :D  wiec szkoda ze ten 9-10ty to akurat ten weekend;P zresztą teraz dopiero zamawiam sakwy, a bez mogłoby być nieco hardcorowo ;) musiałabym wziąść kija jakiegoś, a po wczorajszej wichurze (przynajmniej w Gliwicach) jest w czym wybierać i do tego jakiś wór przywiązać. Następnie przez ramię przerzucić i heja;) chociaż jak tak czytam relacje z wypraw, Waszych zlotów, noclegi w rowie itd, myślę, że nie takie rzeczy miały miejsce  :mrgreen:
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline grape

  • Wiadomości: 22
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 10.04.2011
Weekendowe wycieczki
« 14 Kwi 2011, 01:10 »
hej! wercia,  również jestem z Gliwic, więc chętnie się dołączę do jakiejś wyprawy :) w najbliższym czasie planuje wypad na Górę św. Anny, trasa bardzo miła, więc jakby co to zapraszam  :mrgreen:
who travels, lives twice! :)

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 14 Kwi 2011, 01:32 »
hmm, w sumie do Gliwic wcale nie jest tak daleko z Krakowa..........  :roll:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 14 Kwi 2011, 17:16 »
Hej grape bardzo chętnie na górę św. Anny. Już nawet o tym pisałam ze znajomym bo też planują, ale nie wiem jeszcze kiedy więc jak już będziesz konkretny termin znała to proszę daj znać :D

Ano Waxmund pewnie, że nie daleko, a Ty organizujesz tam u siebie w terenach jakieś wyprawki jednodniowe? nie daleko Jura.... i takie tam :wink:
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Symfonian

  • Dominik
  • Wiadomości: 1444
  • Miasto: Piekary Śląskie
  • Na forum od: 18.05.2009
Weekendowe wycieczki
« 14 Kwi 2011, 17:39 »
Piekary zapraszają na Tandemtrip :D

Offline Mężczyzna bix

  • ten co pojechał Mikiemu :)
  • Wiadomości: 642
  • Miasto: był Wrocław, jest zagłębie
  • Na forum od: 28.11.2010
Weekendowe wycieczki
« 14 Kwi 2011, 23:44 »
Cytat: "grape"
najbliższym czasie planuje wypad na Górę św. Anny,

Bardzo fajne i urokliwe miejsce!
Byłem tam kilka razy (lecz samochodem) i za każdym razem miło wspominam te wypady i to miejsce!
let's make it big :)

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 15 Kwi 2011, 09:21 »
Cytat: "wercia"
Ano Waxmund pewnie, że nie daleko, a Ty organizujesz tam u siebie w terenach jakieś wyprawki jednodniowe? nie daleko Jura.... i takie tam :wink:


oczywiście że tak! Czasem w stronę Jury, a najczęściej Pogórze Wielickie
Cytat: "Symfonian"
daj znać na pw i skoczymy gdzieś  :wink:

Cytat: Symfonian
Piekary zapraszają na Tandemtrip :D


złożyłeś wreszcie ten tandem ? poka poka! Po Świętach możesz się mnie spodziewać.....  8)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum