Autor Wątek: Weekendowe wycieczki  (Przeczytany 6427 razy)

Offline Mężczyzna dudi

  • Administrator
  • Wiadomości: 3413
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 11.05.2009
Weekendowe wycieczki
« 16 Maj 2011, 22:29 »
nie, nie działa :P i nie zadziała, bo to link do pliku i Ciebie na dysku

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 17 Maj 2011, 00:22 »
haha, zajebisty link Wercia! :D Musisz wejść na bikemapa w tą trasę, i skopiować adres stronki na której jest traska i go wkleić  :wink:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Mężczyzna Starnol89

  • Wiadomości: 178
  • Miasto: Tychy
  • Na forum od: 25.03.2011
Weekendowe wycieczki
« 17 Maj 2011, 11:28 »
WERCIA jak wybłagam wolne na 29- tego to pojadę z wami :D

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 17 Maj 2011, 19:15 »
A nocne tripy to wogóle mają zaaaaaaaaaajebisty klimacik, przekonałąm się o tym w ten weekend , zresztą co tu opisywać, o tym się nie pisze, tylko się przeżywa:) hahahha z tym linkiem no dokładnie to jest u mnie na dysku zapisane, bo to długa historia, trasa jest testowa i nie umiem jej wyszukac wśród trasek na bikemap, ale już sobie tam konto utworzyłam, i jak bedzie chwilka wolnego jeszcze raz tą traskę machnę!
A Starnol89 Ty nie błagaj o wolne na 29ty tylko 28my!!! bo 28go się zbieramy:) Sobota 28 !!! około 8:20 do 8:30 start rynek Gliwice, badź ekipa dołączająca się około 10tej na Rynku w Toszku.
A jak ktoś woli może zbarać się z nimi:
"Witam, w dniu 28 maja o godzinie 10 rano grupa wariatów targająca się na swoje życie, startuje w maratonie dobowym... celem będzie pokonanie 500 lub 700km... tutaj grupa podzieli się wq choroby zwaną "cyklozą" Ci z mniej zaawansowaną startują na 500km... straceńcy podejmują GIGA dystans czyli 700km w 24h.

Osoby które mają wolny czas, oraz mają chęci zobaczyć "wymiataczy" z całej Polski zapraszam o 10 w sobote na p. Krakowski w Gliwicach oczywiscie. Najlepiej być troszkę wcześniej. Będzie co ogladać...
Następnie zapraszam do Sośnicowic gdzie będzie baza wyścigu, całą sobotę, oraz całą noc chętnych zapraszam do kibicowania :)... na rondzie w Sośnicowicach trzeba kierować się w stronę Kędzierzyna i po 100 metrach skrecić w prawo... bedzie oznakowane :)
"
do 11stej poczekamy na rynku w Toszku ;)
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Kobieta tequila

  • Pani Rower :P
  • Wiadomości: 666
  • Miasto: Bristol
  • Na forum od: 16.12.2009
    • Galeria
Weekendowe wycieczki
« 17 Maj 2011, 20:05 »
Cytat: "wercia"
"Witam, w dniu 28 maja o godzinie 10 rano grupa wariatów targająca się na swoje życie, startuje w maratonie dobowym... celem będzie pokonanie 500 lub 700km... tutaj grupa podzieli się wq choroby zwaną "cyklozą" Ci z mniej zaawansowaną startują na 500km... straceńcy podejmują GIGA dystans czyli 700km w 24h.


to to coś dla Waxmunda :P
Tam dom mój, gdzie serce moje...
http://tequila22.digart.pl/digarty

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 01:24 »
Dzięki za info Wercia! Jakoś nie zauważyłem że tak blisko Krakowa jest organizowana taka imprezka..... niniejszym, niestety nie pojadę z Wami na wycieczkę....... spróbuję swoich sił po zapewne bardzo płaskiej trasie maratonu [;

Do zobaczenia przed i po maratonie!  (?) :wink:

(o ile mnie przyjmą, bo ponoć 10 kwietnia zamknęli listy :P)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Mężczyzna Borafu

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 10633
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 09:28 »
Co to dla Ciebie! Pojedziesz incognito  :D

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 11:01 »
jak będę na listach startowych (i dojadę :P) to będę mógł później powalczyć o taką ładną niebieską koszulkę jak ma Transatlantyk  :wink:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 17:25 »
Podjazdy hm hm wiesz to trudno rzec gdzie mniej więcej... Gdzieś pomiędzy Toszkiem a Górą Św Anny zapewne  :mrgreen: może okolice tej Zimnej Wódki, albo Olszowej tak myślę...

Szkoda, że nie dają różowych to byłaby dopiero motywacja!
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 18:37 »
to pojeździłem....
Cytuj
Witam. lista startowa została definitywnie zamknięta(główny powód - przepisy ruchu drogowego)


ciekawe jakie to przepisy  :?
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Mężczyzna ciman

  • Wiadomości: 758
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 26.05.2009
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 19:04 »
Może organizator nie ma zezwoleń i nie chce przekraczać dozwolonej liczby 15 rowerzystów w kolumnie :P

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Weekendowe wycieczki
« 18 Maj 2011, 19:26 »
tylko że już ją przekroczył o 3 osoby.... a ja pisałem że mogę sobie jechać sam  :wink:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline wercia

  • Wiadomości: 82
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 04.04.2010
Weekendowe wycieczki
« 19 Maj 2011, 19:01 »
Uwaga uwaga :!:

Start na Górę Św Anny został przesunięty na 9:00 rano, data i miejsce bez zmian:) Grape i reszta może tak być, pasuje Wam?
"Każdy ma jakiś słaby punkt, uzależnienie od którego nie jest w stanie się uwolnić, takie nieznośnie coś co gniecie w środku i zmusza do działania..."

Offline Mężczyzna poltegreist

  • Wiadomości: 84
  • Miasto: Krosno
  • Na forum od: 31.05.2009
    • https://www.facebook.com/tomkros
Weekendowe wycieczki
« 19 Maj 2011, 21:12 »
..weekendowe wycieczki moze ktoś z okolic Krosna ma ochote gdzieś się ruszyć...hmm

Offline senes54

  • Wiadomości: 176
  • Miasto: Nowy Żmigród
  • Na forum od: 31.01.2011
Weekendowe wycieczki
« 20 Maj 2011, 13:55 »
Ruszyć to może bym się i ruszył ale czas nie pozwala.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum