Autor Wątek: Jak motywować  (Przeczytany 3198 razy)

Offline Mężczyzna memorek

  • Wiadomości: 2672
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 12.05.2007
Jak motywować
« 18 Maj 2011, 19:50 »
Właśnie sobie przypomniałem o dodatkowej motywacji u nas. Na wyprawy jeździmy bez mamy, więc obowiązują nieco obniżone standardy sanitarne. I okazuje się, że niektórym to się bardzo podoba: "Mama, z tatą na wyprawie, to nie musiałem się tak często myć. A jak już, to jedna butelka wody starczała na nas dwóch."  :lol:

Offline Kobieta tynia

  • Wiadomości: 31
  • Miasto: Aleksandrów Ł.
  • Na forum od: 20.04.2011
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 14:31 »
A teraz chyba najlepsza motywacja: pozdrowienia dla córeczki od koleżanki-rowerzystki z Irlandii,  Marysi (lat PRAWIE 7, ale nie było jeszcze urodzin, wiec nie wolno nam mówić inaczej niż 6.5) :) Zachęcamy do obejrzenia naszych fotek, z chęcią popodziwiamy Wasze

Hindiana, zdjęcia z Waszych wypraw oglądam na bieżąco :) Gorzej z naszymi, muszę w końcu porobić galerie, ale my nie mamy takiego dorobku  :icon_redface:
Dzięki za pozdrowienia, przekazane i wzajemnie!

Bitels

  • Gość
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 14:53 »
A teraz chyba najlepsza motywacja: pozdrowienia dla córeczki od koleżanki-rowerzystki z Irlandii,  Marysi (lat PRAWIE 7, ale nie było jeszcze urodzin, wiec nie wolno nam mówić inaczej niż 6.5) :) Zachęcamy do obejrzenia naszych fotek, z chęcią popodziwiamy Wasze

Hindiana, zdjęcia z Waszych wypraw oglądam na bieżąco :) Gorzej z naszymi, muszę w końcu porobić galerie, ale my nie mamy takiego dorobku  :icon_redface:
Dzięki za pozdrowienia, przekazane i wzajemnie!

Dorobicie się zdjęć. Najważniejsze to jeździć i pstrykać. My też czekamy na Wasze fotki, nieważne czy z daleka, czy z Łodzi.

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 16:03 »
eee tam zmotywowac dzieci to maly pikus;) powiedzcie lepiej jak zmotywowac starego  konia  :lol:
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Bitels

  • Gość
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 16:07 »
eee tam zmotywowac dzieci to maly pikus;) powiedzcie lepiej jak zmotywowac starego  konia  :lol:
Jeżeli jest naprawdę uparty, to jedyna metoda - bacikiem go, bacikiem ;D

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 16:10 »
 :lol:


dobre, dobre, ale efekt niestety moze byc odwrotny do zamierzonego :-\
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Bitels

  • Gość
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 16:28 »
Eee tam Marta uwierz w swoją siłę przekonywania. Jak bacik nie pomoże to kostka cukru na kiju każdego - jak to napisałaś starego konia przekona. Ja np. za czekoladowe beczułki z likierem przejechałbym z Łodzi do Białegostoku w dobę. I tak mam zamiar to zrobić, więc Andzia nie musi używać takich argumentów :D

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4805
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 18:18 »
no a ja czytam sobie te rzeczy i mam nadzieję, że nie znikną jak właśnie moja młoda będzie jeździć na swoim rowerku, bo to jeszcze trochę czasu, teraz ma 2.5 roku. Ale pomysły macie różne i fajne, u mnie dojdzie jeszcze rysowanie w drodze widoczków, bo lubimy rysować.

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Odp: Jak motywować
« 25 Sie 2011, 18:27 »
Ja dokładnie wiem, jak zmotywować starego konia. Do czegokolwiek, nie tylko wyjazdów. Potrzebne ci będą: kask (dobrej jakości czyli koniecznie pod kolor oczu), rękawiczki rowerowe i oczywiście rower. Do tego spory pokój, najlepiej bez mebli. W zasadzie to wszystko. No, możesz jeszcze obejrzeć wcześniej pewien film, gdzie Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk niezwykle przekonująco  promują jazdę na rowerze :D Powodzenia!
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11142
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Odp: Jak motywować
« 26 Sie 2011, 08:32 »
Naszego młodego nie trzeba motywować. Jakby mógł to rozpalił by ognisko na środku pokoju :D

swój chłop ;D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum