Autor Wątek: trail-gator  (Przeczytany 1088 razy)

Offline Mężczyzna basti77

  • Wiadomości: 31
  • Miasto: Gdynia, Mainz
  • Na forum od: 30.01.2011
    • http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=basti77
trail-gator
« 30 Maj 2011, 21:57 »
sie ma, ostatnio zakupilem taki kawalek rury ktory mozna polaczyc rowerek dzieciecy. Zrobilem pare rundek, no i... nawet calkiem calkiem te cudo. Najlpsze jest gdy syn (4l) chce sie z siostra(6) scigac, to tato jedzie 12kmh bez pedalowania :wink: . Fajny taki tandem.

Offline Kobieta wilhelminaslimak

  • Wiadomości: 365
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 25.03.2011
    • foty na flickr.com
Odp: trail-gator
« 23 Wrz 2013, 12:21 »
Czy trail gatora da się go przypiąć do każdego roweru?

Zamierzam nabyć nowy bicykl i nie chciałabym się potem obudzić z ręką w nocniku, że mi się hol nie da przymocować (w tej chwili mam problem z fotelikiem w rowerze, który jest po prostu za mały).
Rower będzie najprawdopodobniej taki:
http://www.sklepprosport.pl/10-20-thickbox/damski-rower-kross-trans-alp-2012.jpg

Sztyca amortyzowana, rower najmniejszy ze sprzedawanych (17 cali) i siodełko pewnie też będzie opuszczone bardzo nisko. Czy mam się obawiać i pierwsze kupić trail gatora i do niego szukać roweru, czy raczej spasi?

Offline pajak

  • Wiadomości: 1846
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 22.06.2010
Odp: trail-gator
« 28 Wrz 2013, 15:48 »
Na początek.. tego typu trailery mają często konflikt z bagażnikiem, wyjątkowo nieprzyjemne są długie bagażniki i niskie ramy. Na 90% nie będziesz mogła mieć zamontowanego bagażnika z tyłu :(

Przy założeniu, że Twoje siodełko będzie na takiej wysokości jak na tej fotce, to spokojnie da radę. Inaczej będziesz musiała "przeprosić się" ze sztywną sztycą (zamocowanie potrzebuje koło 5cm).

Osobiście zamiast Trail-gatora polecałbym Ci trailer Profex Koala. "Przednia" część jest bardziej płaska, może nawet uda się dosztukować jakiś bagażniczek?
Trole są samotnikami i unikają słońca.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum