Autor Wątek: Po Polsce -> Sudety / Czechy  (Przeczytany 1796 razy)

Offline Mężczyzna olo

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 7078
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.02.2011
Po Polsce -> Mazury
« 27 Cze 2011, 10:32 »
Cytat: "Bartek_hc"
Jak będziesz na mazurach to polecam miejscowość/osadę Kal na południe od Węgorzewa - cisza i spokój - ja zatrzymałem się U Pirata http://www.upirata.pl/glowna.php. Jakbym miał jechać na mazury to odwiedziłbym to miejsce jeszcze raz!


tak coś mi to przypominało, popatrzyłem na stronkę i już wiem. cumowałem tam kiedyś jachtem, faktycznie spokojna i cicha okolica. jak się pójdzie ścieżką w kierunku wschodnim to obok jest taki fajny trawiasty mini półwysep, widać go dobrze na googlach ;p
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.


Offline Mężczyzna Szymmon

  • Wiadomości: 9
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 20.06.2011
Po Polsce -> Mazury
« 27 Cze 2011, 23:26 »
Cytat: "Bartek_hc"
Cześć,
to i ja dorzucę swoje trzy grosze  :wink:
Jak będziesz na mazurach to polecam miejscowość/osadę Kal na południe od Węgorzewa - cisza i spokój - ja zatrzymałem się U Pirata http://www.upirata.pl/glowna.php. Jakbym miał jechać na mazury to odwiedziłbym to miejsce jeszcze raz! No chyba, że wolisz pląsy do rana - to Mikołajki jak znalazł  :wink:
Z atrakcji zaś polecam bardziej Mamerki niż Wilczy Szaniec.


Dzięki Bartek, Mikołajki odpadają :-) a reszta jak najbardziej do rozważenia.

Cytat: "rybakm"
Witaj Szymmon
W dniach 3 - 15 lipca robię ścianę wschodnią Przemyśl-Suwałki-Tykocin, jak zobaczysz dwie osoby na małych kółeczkach :)z sakwami to machnij, zamienimy parę słów :)


Będę machał :-) choć nie wiem czy nie wyruszę dopiero w połowie lipca.

Muszę Wam powiedzieć że, zorganizować coś ze studentami to masakra jakaś :-) studenckie plany na 2 godziny do przodu raczej nie ułatwiają sprawy. Jakby ktoś zdecydowany, zdyscyplinowany i z planami na chociaż 2 tygodnie do przodu był chętny to bym był wdzięczny za ułatwienie zadania :-)

Zauważyłem też, że część osób boi się już samego słowa "wyprawa". To jest raczej dłuższy wyjazd rowerowy, na spokojnie, bez parcia na cele, jak dla mnie trasa może się skończyć również na mazurach. Także bez obaw, aby tylko ogólne cele podróżowania nam się zgadzały.

Offline Mężczyzna Szymmon

  • Wiadomości: 9
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 20.06.2011
Jest zdecydowana osoba na wyjazd w Sudety. <fanfary> :-) Wstępnie: ja z Warszawy dojeżdżam w okolice Poznania (prawdopodobnie w 2/3 trasy pociągiem) i później na Dolny Śląsk gdzie się spotykamy. Wyjazd z Warszawy 13/14/15 lipca, jeszcze zobaczę.


W Sudetach nie jedziemy na zdobywanie szczytów, umiarkowane dystanse bez ciśnienia na jakieś ekstremalne wjazdy. Wszystko na spokojnie. Także jakby ktoś chciał skorzystać z fajnego, spokojnego wyjazdu zapraszam. Myślę, że każdy kto jeździ rowerem da radę.


wsudety@gmail.com


*Gdyby coś poszło nie tak, choć nie ma takich założeń :-) to pojadę Suwalszczyzna -> Mazury -> Kujawy -> Zachodniopomorskie. Więc również można pisać jak ktoś się wybiera w tamte rejony.



« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2011, 21:42 Szymmon »

Offline Mężczyzna Medawc

  • Wiadomości: 679
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 02.12.2010
Odp: Po Polsce -> Sudety / Czechy
« 1 Lip 2011, 17:11 »
Pogubiłem się już, gdzie i kiedy w końcu jedziesz? Inne informacje w poście tytułowym, inne w postach w połowie, inne na końcu wątku, a jeszcze co innego napisałeś mi w mailu.

Offline Mężczyzna Szymmon

  • Wiadomości: 9
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 20.06.2011
Odp: Po Polsce -> Sudety / Czechy
« 1 Lip 2011, 20:33 »
W związku, że jedna osoba się zdecydowała na Sudety to jedziemy w Sudety. Sorry za zamieszanie.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum