Autor Wątek: Gdzieś, kiedyś, z kimś.  (Przeczytany 3304 razy)

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 19:00 »
Dzień dobry forum :-)

Szukam inspiracji bądź zdyscyplinowanej partnerki/partnera (celowa kolejność - to manifest przeciwko utartym seksistowskim przyzwyczjeniom :P).
Oferuję swoje doświadczenie w rowerowych wyprawach europejskich jak i interkontynentalnych w zamian za pomysł i mobilizację, bo tych mi brakuje po ostatnich niepowodzeniach w otrzymaniu wiz do krajów arabskich...
Z reguły jeżdżę sam, ale myślę, że potrafię dogadać się z osobami o liberalnych poglądach. Konserwatywnych ludzi jak najbardziej akceptuję, ale nie zawsze się zgodzimy...

Decydując się na odpowiedź na niniejszy post proszę mieć na uwadze fakt, że najprawdopodobniej pojedziemy razem tylko w jedną stronę. Chyba że znajdzie się chętna osoba do kilku-miesięcznej/rocznej podróży (-;

najchętniej wybiorę się na południe (wyjątek-nepowtarzalna okazja wyprawy skandynawskiej, bo ciagle jest tam wiele miejsc, gdzie mógłbym jechać...), zatem może być to 'tylko' Austria, Szwajcaria, albo Grecja bądź Hiszpania...znacie mapę, a napisałem, że szukam zdyscyplinowanej (w sensie podejmowania decyzji) osoby z jasnym (lub ciemnym :P) planem.
Kiedy? Chociażby za tydzień :-D ale nie pózniej niż ostatni tydzień lipca.
Kto? Może ktoś, kto umie grać na gitarze, bo chciałem się nauczyć (-:
Każdy kto ma jakiś plan i odrobinę akceptacji w sobie będzie odpowiednim kandydatem/ką (znów ten seksizm :P)

Co oferuję? Kim jestem?
- choć nie jestem najbardziej gadarliwy, nietrudno mnie podejść...chyba
- jestem oszczędny (w słowach też, jak sugeruję wyżej) więc może to być niskobudżetowa wyprawa
- mam doświadczenie w nocowaniu w różnych miejscach ;-) namiotowanie na dziko, jednonocne skłoty, itp :-D
- zostawiając mi referencje na innych portalach, użytkownicy często wspominają moje zdolności kulinarne, więc może coś w tym jest ;-)   Tak poważnie to gotowanie jest moją pasją, ale od razu uprzedzam, że od 6 lat nie jem mięsa :-)
- naprawię większość rowerów
- mogę nauczyć podstaw fotografii
- podzielę się swomi zbiorami muzycznymi (nie słucham popu, ale myśle, że dla każdego coś znajdę)
- mam 300 stron atlasu Europy w skali 1:800000, ale gdy dowiem się gdzie jedziemy, będę miał większe zbliżenia w formie elektronicznej

Wydaje mi się, że w ofercie mam dużo więcej, ale to nie ma być autoreklama tylko ogłoszenie dotyczące pewnego rodzaju współpracy/wymiany bezmaterialnej :-)

Pozdrawiam
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline Mężczyzna Robert

  • Wiadomości: 4812
  • Miasto: Konin
  • Na forum od: 03.12.2007
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 19:05 »
Dzień dobry Polsko.
To raczej nie działa w tą stronę.

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 20:03 »
Nie do końca rozumiem o czym piszesz...
Że jest to miejsce na posty z konkretnymi planami??
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline Mężczyzna Księgowy

  • .::Kolarska Patologia::.
  • Wiadomości: 4025
  • Miasto: Warszawa/Jabłonna
  • Na forum od: 30.12.2010
Re: Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 21:44 »
Cytat: "Puteshestvennik"

Co oferuję? Kim jestem?
- choć nie jestem najbardziej gadarliwy, nietrudno mnie podejść...chyba
- jestem oszczędny (w słowach też, jak sugeruję wyżej) więc może to być niskobudżetowa wyprawa
- mam doświadczenie w nocowaniu w różnych miejscach ;-) namiotowanie na dziko, jednonocne skłoty, itp :-D
- zostawiając mi referencje na innych portalach, użytkownicy często wspominają moje zdolności kulinarne, więc może coś w tym jest ;-)   Tak poważnie to gotowanie jest moją pasją, ale od razu uprzedzam, że od 6 lat nie jem mięsa :-)
- naprawię większość rowerów
- mogę nauczyć podstaw fotografii
- podzielę się swomi zbiorami muzycznymi (nie słucham popu, ale myśle, że dla każdego coś znajdę)
- mam 300 stron atlasu Europy w skali 1:800000, ale gdy dowiem się gdzie jedziemy, będę miał większe zbliżenia w formie elektronicznej

Wydaje mi się, że w ofercie mam dużo więcej, ale to nie ma być autoreklama tylko ogłoszenie dotyczące pewnego rodzaju współpracy/wymiany bezmaterialnej :-)

Pozdrawiam



brzmisz jak jednoosobowa firma wyprawowa;) Brzmi na tyle sztucznie, że mnie osobiście ani nie pociąga ani nie motywuje do wspólnej z tobą jazdy:) Ale oryginalna autoprezentacja muszę przyznać;D
Jadę tam gdzie znika horyzont.
MP 2014 - 500km 25h28`|MP 2015 - 300km 20h30`|MP 2017 - 300km 21h01`|MP 2018 (DNF)- 519km 27h30``|BBT 550km (DNF) | POM500 46h33`|PGR 550km - 80h04`

Offline Kobieta anja

  • Wiadomości: 617
  • Miasto: Żory / Wrocław
  • Na forum od: 21.04.2009
    • http://picasaweb.google.pl/ania.jaskulska
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:13 »
Oj tam, oj tam ... według mnie wcale tak nie brzmi ... już się nie macie czego czepiać ;)

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:19 »
Mistrzom off-topów dziękuję za złożenie wizyty. Bez Was forum straciłoby urok!
Ciekawi mnie jak wyglądałyby posty, gdyby w opisie napisane było 'gadatliwa'. LoL
Oczywiście, każdy ma prawo interpretować to co czyta/słyszy po swojemu...nie rozumiem tylko czemu odpisujecie skoro nie jesteście zainteresowani?
Z drugiej strony to dobrze, że pojawiają się tak komstruktywne odpowiedzi, bo nie chciałbym się znaleźć na jednej wyprawie z takimi internetowymi psychologami...

Może jest ktoś, komu brakuje doświadczenia, odwagi albo towarzystwa i zainteresuje się moją ofertą.
Do takich osób skierowany jest post. Miłośnicy stukania w klawiatury załóżcie proszę swoje własne tematy.

Pozdrawiam
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline Mężczyzna globalbus

  • Wiadomości: 7326
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 03.05.2011
    • blog podróżniczy
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:20 »
wiesz, to zazwyczaj to ludzie szukają wycieczek, a nie wycieczki ich :)
twój post jest po prostu cholernie nietypowy i zaintrygował jak widać nie tylko mnie.

My home is where my bike is.

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:25 »
W takim razie przepraszam wszystkich forumowiczów za napisanie nietypowego posta na typowym forum.
Poczekam jeszcze dzień i przeniosę go w inne miejsce :-D
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline Mężczyzna cinek

  • SP2SJ
  • Wiadomości: 1979
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.03.2008
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:33 »
Puteshestvennik, nic nie musisz przenosić, ogłoszenie jest przecież o poszukiwaniu towarzysza podróży. A to że kilka osób dziwią kryteria, które obrałeś - urok demokracji :)

Robert! w świecie rzeczywistym jest całkiem normalny ;) chyba, że szeleści folią NRC w nocy i budzi współspacza w namiocie :D
Adam vel Księgowy stwierdził, że jesteś po prostu oryginalny, więc za nic nie przepraszaj.
Cytat: miki150
Cinek muszę powiedzieć, że jesteś bardziej fotogeniczny, kiedy Cię na zdjęciu brakuje

Offline Mężczyzna Robert

  • Wiadomości: 4812
  • Miasto: Konin
  • Na forum od: 03.12.2007
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 22:39 »
Cytat: "Puteshestvennik"
nie rozumiem tylko czemu odpisujecie skoro nie jesteście zainteresowani?
Ale czym?! Możliwością zabrania Ciebie na wycieczkę?

Wcześniej miałem na myśli żebyś to ty przejrzał tematy ludzi szukających towarzysza i dołączył do pasującej Ci wyprawy.

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 23:03 »
Cytat: "cinek"
Robert! w świecie rzeczywistym jest całkiem normalny ;) chyba, że szeleści folią NRC w nocy i budzi współspacza w namiocie :D


Do niczego mi ta informacja, bo jak widzisz, nie chce mnie zabrać na wycieczkę...

Następnym razem taki sztuczny lub oryginalny post zamieszczę w jakimś serwisie ogłoszeń. Szkoda tylko, że nie będę mógł widzieć min użytkowników, którzy nie mogą wtrącić 3 groszy...:-D

Dobrej nocy
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline Mężczyzna dudi

  • Administrator
  • Wiadomości: 3413
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 11.05.2009
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 23:33 »
Nie no, ludzie, już nie macie się czego czepiać :>

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 20 Cze 2011, 23:58 »
Ladnie piszesz, tak troche nostalgicznie :) Powodzenia w szukaniu towarzysza/szki.
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Puteshestvennik

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: Brigadoon
  • Na forum od: 20.06.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 21 Cze 2011, 07:11 »
Po jednym punkcie dla wszystkich kontrybutorów w tym temacie. Naprawdę pomogliście mi podjąć właściwą decyzję w doborze kierunku, czasu i sprzętu. A w międzyczasie znalazł się kompan ;-)

Szerokiej drogi i wszystkiego dobrego, już nie będę zasmucał forum sztucznymi postami :-)
To, że kochasz swoje sny nie znaczy, że jesteś słaby.

Offline grape

  • Wiadomości: 22
  • Miasto: Gliwice
  • Na forum od: 10.04.2011
Gdzieś, kiedyś, z kimś.
« 21 Cze 2011, 10:10 »
no co Ty :wink:  Twój post mnie na prawdę zaintrygował, nie sztuczny lecz oryginalny  :mrgreen: dla mnie bomba  :P
who travels, lives twice! :)

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum