Autor Wątek: Dołączę do rowerzysty/stki/grupy rowerzystów  (Przeczytany 2097 razy)

Offline Mężczyzna elhm

  • Wiadomości: 17
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 28.06.2011
Witam, to mój pierwszy post na tym forum.

Siedzę właśnie na sakwach, spakowany i gotowy w drogę. Problem w tym, że planowany wyjazd się rozpadł i teraz nie mam pomysłu gdzie i z kim się wybrać (miała być Rumunia, ale diabli wzięli wszystko w ostatniej chwili..).

Może ktoś mógłby mnie przygarnąć na wspólny wyjazd?

Mam 30 lat, wyższe wykształcenie, lubię nabijać km na asfaltach ale też odczuwam wielką frajdę z jazdy w terenie. Poruszam się rowerem mtb, dystanse rzędu 200km dziennie to nie problem. Mogę jechać w podczas deszczu.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zabraniem mojej osoby na wspólny wyjazd, to proszę o kontakt:

GG: 102594
tel. sześć zero dwa siedem siedem cztery zero osiem cztery

Offline Mężczyzna Daniel

  • turysta licznikowy
  • Wiadomości: 2773
  • Miasto: Augsburg
  • Na forum od: 16.03.2009
Jeśli nikogo nie znajdziesz, to wrzuć sakwy na rower i jedź do Rumunii, lepiej pojechać niż siedzieć w domu ;)
Wracam do jeżdżenia.

Offline Mężczyzna elhm

  • Wiadomości: 17
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 28.06.2011
Mam jeszcze taki plan na Chorwację (bardziej mi pasuje samotna podróż po Chorwacji niż po Rumunii):

Cytuj
Wyjazd około 29-30 czerwca autokarem z Krakowa do Budapesztu (koszt ok. 145zł w obie strony - Eurolines). Potem z Budapesztu możliwie najkrótszą drogą na Chorwację w kierunku wybrzeża. Ten odcinek (500km) chciałbym pokonać w miarę żwawym tempem, żeby jak najwięcej czasu zostało na eksplorowanie Chorwacji. Plan (bardzo luźny) jest taki, żeby pojechać na południe kraju wyspami a wrócić wybrzeżem lub odwrotnie, wszystko do ustalenia. Nie chcę robić dokładnego planu wycieczki, bo sam się wyklaruje w trakcie. Ważne tylko, żeby wrócić do kraju ok. 17-18 lipca.

Spanie w namiotach (kempingi, na dziko, jak się uda).


Ech, jakoś ciężko się przełamać na samotną podróż przez ponad 2 tygodnie.  :wink:
Gadatliwy nie jestem, ale czasem dobrze mieć do kogo się odezwać.

Offline Mężczyzna Daniel

  • turysta licznikowy
  • Wiadomości: 2773
  • Miasto: Augsburg
  • Na forum od: 16.03.2009
Nie każdemu pasuje samotna jazda, ale ma swój urok. Dużo częściej rozmawia się z ludźmi obcymi, pod sklepem, w miasteczku itd. Jedź ;)
Wracam do jeżdżenia.

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Ech gdyby nie brak urlopu i pewne problemy transportowe, to bym pojechala;) a tak i mnie czekaja samotne wycieczki;)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Mężczyzna Medawc

  • Wiadomości: 679
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 02.12.2010
Podpinam się pod temat, bo moje plany na lipiec niestety też wzięły w łeb. Jedyny warunek - najpóźniej 25 lipca muszę być w domu.

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
Dzisiaj rano spotkałam sąsiada, który tak nieśmiało przymierza się do Rumunii na rowerze;) Może was skontaktować? Facet jest w porządku!
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline Mężczyzna Waxmund

  • Moderator Globalny
  • Ironman
  • Wiadomości: 11151
  • Miasto: Baszowice k/Kielc
  • Na forum od: 07.06.2007
    • www.waxmund.pl
Medawc, to nie podpinaj się pod temat, tylko jedźcie gdzieś razem z Elhm :wink:
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

Offline Mężczyzna elhm

  • Wiadomości: 17
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 28.06.2011
Medawc, to sie nie zastanawiaj tylko pakuj i jedziemy ;) Rumunia, Chorwacja? Ktory kierunek bardziej Ci pasuje?

Wiewiorko, moze wskazesz sasiadowi tego posta, zawsze razniej.

Offline Mężczyzna rybakm

  • Wiadomości: 168
  • Miasto: Sosnowiec/Kraków
  • Na forum od: 29.05.2011
elhm Medawc jak macie ochotę na Polskę Egzotyczną to się możemy zgadać, generalnie plan już mam opracowany, w skrócie 3-16 lipca Przemyśl - Suwałki - Tykocin, szczegóły mogę Wam podesłać :)

Offline Mężczyzna elhm

  • Wiadomości: 17
  • Miasto: Lublin
  • Na forum od: 28.06.2011
Rybakm, bardziej mi pasuje kirerunek na poludnie od naszego kraju, ale mimo to chetnie zobacze wasz plan wycieczki. Jesli to nie problem, wrzuc mi go na pw.

Offline Mężczyzna rybakm

  • Wiadomości: 168
  • Miasto: Sosnowiec/Kraków
  • Na forum od: 29.05.2011
Zaraz będziesz miał :)

Offline Mężczyzna Medawc

  • Wiadomości: 679
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 02.12.2010
Ja również poproszę jak można. W piernika daleko tylko, 2 koniec Polski, ale mam nadzieje że połączenia kolejowe są. Tylko 3 mnie nie ma :/ Najwcześniej bym 5 jechał.

elhm, ja bym został przy Polsce jednak na pierwszy wyjazd.

Offline sebaa8

  • Wiadomości: 18
  • Miasto: Sosnowiec
  • Na forum od: 02.07.2009
    • http://www.wyprawy.zafriko.pl
Niestety moje plany rowerowe też zaczynają sie sypać... (a sponsorzy juz są ;)  )
od 18 lipca miała byc pętelka ok 1100 km do Lwowa, ale grupa powoli się rozpada i też szukam czegoś ciekawego (no chyba że ktoś chciałby moją trasę) :)

Zodiak

  • Gość
Witam, to mój pierwszy post na forum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjazdem do Rumunii, start 16 lipca, powrót po około 4 tygodniach, to zapraszam. W programie rumuńskie szlagiery: wąwóz Bicaz, szosa transfogaraska, kilka przełęczy, dolina rzeki Izy, Sighisoara, Hunedoara, no i treking po górach Retezat. Zresztą punkty warte odwiedzenia zawsze można wcześniej omówić  :) Jestem ze Śląska, start prawdopodobnie z Koszyc. Pozdrawiam.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum