Autor Wątek: Szkockie pedałowanie  (Przeczytany 8596 razy)

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4819
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Szkockie pedałowanie
« 25 Lip 2013, 12:03 »
tak wiem że tylko weekend. Brakowało  jakość zdjęciowego zakończenia...  :D

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 25 Lip 2013, 13:06 »
Hmm, relaks nad morzem z Edynburgiem w tle chyba jest dobrym zakonczeniem;) Poza tym sciazke, ktora wjezdzalismy do miasta pokazywalam juz wielokrotnie;)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 3 Wrz 2014, 11:09 »
Strasznie dawno nic tu nie dodawalam, bo w sumie nie bylo czego:( To chyba wszystko przez to ze rower zepsuty i nadal nie naprawiony:( odkladam to z miesiaca na miesiac i tak schodzi, zaraz bedzie rok;) takze pewnie zadnej dluzszej wyciezcki w tym roku nie uda mi sie zaliczyc, pozostaje jedynie krazenie po miescie i lansowanie sie na mojej blekitnej maszynie ;) Poza tym w miescie dzieje sie tyle roznych rzeczy, ze nie wiadomo na co sie zdecydowac :)

Rowerem po miescie

Edynburskie festiwale
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Mężczyzna krajewski

  • Wiadomości: 800
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 21.04.2011
Odp: Szkockie pedałowanie
« 3 Wrz 2014, 17:50 »
Bardzo ładnie prezentuje się Edynburg ze swoimi zabytkami a i Szkocję można było by zrobić rowerowo bo i pewnie teren się znajdzie, a Highland kusi, oj kusi. :)

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 3 Wrz 2014, 18:06 »
Szkocja jest piekna, a teren sie znajdzie i  kilka BIGow tez ;)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4819
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Szkockie pedałowanie
« 8 Wrz 2014, 14:04 »
fajne widoczki. Dla mnie trochę inne. A co Twoim góralem?

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 8 Wrz 2014, 14:25 »
Goral jest OK, moj towarzysz na nim jezdzi, a co do mojego roweru (Revolution) to stoi i czeka na lepsze czasy tzn. az bede miala nieco wiecej wolnego czasu i zaczne szukac do niego niezbednych czesci:)
Ale teraz jak na zlosc zaczyna mi sie ponownie sezon wyjazdowy, wiec chyba bede musiala z tym poczekac do poznej jesieni ;) Gdy sie jednak za to zabiore z pewnoscia zauwazysz, bo bede miala mnostwo pytan i mam nadzieje, ze cos mi doradzicie ;)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 15:58 »
Hello!
Wiem, ze dawno mnie tu nie bylo i ze malo, lub prawie wcale sie ostatnio nie udzielalam na forum, ale jakos malo w zeszlym roku jezdzilam rowerkiem, mialam mnostwo innych wyjazdow i zajec z nimi zwiazanych i jakos zwyczajnie sie nie skladalo. Poza tym, przez to ze jestem daleko od Polski i nie moge brac udzialu w ogranizowanych przez Was wspolnych wycieczkach i wyjazdach, czulam sie nieco wyalienowana. Do tego doszedl jeszcze niesprawny rowere, ktory swoja droga nadal czeka na naprawde, ale mam zamiar sie za to zabrac na dniach ;) A na koniec roku calkiem sie rozchorowalam, ale teraz doszlam juz do siebie, wszystko jest OK, a mnie rozpiera energia i nie moge sie doczekac kiedy rusze w  teren ;) W tym roku planuje zdecydowanie wiecej jezdzic, nie bedzie to trudne w porownaniu z rokiem ubieglym ;) Juz slecze nad mapami i planuje trasy blizszych i dalszych wycieczek :) Moze uda sie takze odwiedzic jakas kolejna szkocka wyspe ;) Plany sa, teraz wystarczy tylko (!) naprawic rower, wsiadac i pedalowac! :)
Mam nadzieje, ze bede mogla liczyc na Wasza pomoc, gdy przyjdzie do wyboru czesci i naprawy roweru ;) O tym bede oczywiscie pisac w osobnym watku, mam nadzieje w jak najblizszym czasie ;)

Takze moi drodzy jestem i zyje i wracam na forum podyskutowac i nadrobic zaleglosci ;)

A tymczasem powoli uzupelniam bikestata, poniewaz w zeszlym roku rowniez go zaniedbalam. Sa tam glownie dojazdy do pracy, ale zdarzylo sie kilka krotkich wycieczek po miescie i najblizszej okolicy :)

Odebrac przesylke

Festiwal w South Queensferry

Fajerwerki na zakonczenie festiwalu

Parada koni
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Dream Maker

  • Wiadomości: 2839
  • Miasto: Baile Uí Mhatháin
  • Na forum od: 11.06.2011
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 17:37 »
Witamy z powrotem ;)
Akurat kilka dni temu byłem na twoim blogu poczytując wpis o minimalizmie :)
Do you have a dream? I'll make this dream come true. I'm... the Dream Maker

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 17:45 »
O to super:) Jutro mam plan dodac kolejny, tym razem podsumowujacy Minimalistyczne Wyzwanie ;)

A ostatnio napisalam takze o tym Co robic, aby moc wiecej podrozowac ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Sty 2015, 18:42 Marta »
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline Dream Maker

  • Wiadomości: 2839
  • Miasto: Baile Uí Mhatháin
  • Na forum od: 11.06.2011
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 19:42 »
No to jutro też tam zajrzę :)
Do you have a dream? I'll make this dream come true. I'm... the Dream Maker

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 22:15 »
Też czytam bloga Marty :)
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 29 Sty 2015, 22:23 »
Bardzo się cieszę, że tam zaglądacie ;)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4819
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
Odp: Szkockie pedałowanie
« 30 Sty 2015, 08:12 »
bardzo fajne te zdjęcia "kanałowe". Lubię takie klimaty, a ten most super.

Pojawiaj się częściej i jeździj więcej. A ten rower do naprawy to chyba w końcu prędzej będę osobiście w tej Szkocji....  ;D

Offline Kobieta Marta

  • Wiadomości: 2744
  • Miasto: Edynburg/Lodz
  • Na forum od: 18.09.2008
    • Historie z rowerem w tle
Odp: Szkockie pedałowanie
« 30 Sty 2015, 12:43 »
Dzieki, ciesze sie ze sie podobaja :)
Co do pojawiania sie i jezdzenia, to mam taki zamiar, a za rower zamierzam sie zabrac na dniach ;) A jak bedziesz w Edi to koniecznie daj znac!! :)
The bicycle is just as good company as most husbands and when it gets old and shabby a woman can dispose of it and get a new one without shocking entire community.

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum