Autor Wątek: Puszcza Bukowa koło Szczecina  (Przeczytany 2081 razy)

Offline Mężczyzna Borafu

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 10652
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
Odp: Puszcza Bukowa koło Szczecina
« 4 Kwi 2012, 12:01 »
A ja tam wolę zabłądzić nawet, niż jechać jak ten Tezeusz po sznurku. Niedługo to do sklepu będziemy jeździć na dzipies'ie.
I to ja rozumiem!
Zresztą co to znaczy w Polsce zabłądzić?
Pojechać inną drogą niż się planowało!

Offline Kobieta martwawiewiórka

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 6394
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 17.08.2009
Odp: Puszcza Bukowa koło Szczecina
« 4 Kwi 2012, 12:52 »
a ja lubię jeździć za Michałem jak po sznurku - bo wiem że wyszuka świetne podjazdy:)
To zalezy od celu.
Tu celem (dla mnie przynajmniej) było dać sobie trochę towarzysko w łydę na podjazdach a nie bezcelowe błakanie się po Puszczy.:)

Bardzo lubie bładzić (zreszta z moim wyczuciem kierunków nawet muszę, nie tylko lubię), ale to na innego rodzaju wycieczkach. Jak jesteśmy sami z Jackiem i nikt nam nie brzęczy, żesmy zabłądzili:D
Jakiś Ty społecznie dojrzały! Mogę sobie zsynchronizować z Tobą te dane?

Offline Mężczyzna michuss

  • Wiadomości: 393
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 28.02.2014
Odp: Puszcza Bukowa koło Szczecina
« 16 Mar 2017, 22:21 »
Ona niestety pod tym toporem jest od dobrych kilkunastu miesięcy. Ale fakt faktem, że ostatnio bardzo to przybrało na sile. Dość powiedzieć, że wiele gruntowych dróg jest nieprzejezdnych, bo zdewastował je ciężki sprzęt drwali. Z kolei taka np. Droga Górska, która w 2012 była chyba jeszcze dość bylejaka teraz jest utwardzoną, szutrową niemal autostradą - wszystko w celu sprawnej zwózki drewna. 2 dni temu mało nie potrącił mnie tam ciągnik z przyczepą wyładowaną dłużycą :/

Offline Mężczyzna michuss

  • Wiadomości: 393
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 28.02.2014
Odp: Puszcza Bukowa koło Szczecina
« 16 Mar 2017, 23:28 »
Nie mam 100% pewności czy na zdjęciu rzeczywiście jest Górska. Jesteś tego pewien? Wprawdzie pamiętam ją przez mgłę, bo wtedy mieszkałem w Stargardzie i w Bukowej bywałem rzadko, ale wydawało mi się, że jednak była trochę bardziej "okazała".

Jakby nie było dzisiaj wygląda tak:

Offline Mężczyzna michuss

  • Wiadomości: 393
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 28.02.2014
Odp: Puszcza Bukowa koło Szczecina
« 17 Mar 2017, 10:19 »
Czyli jednak... Nie mogłem sobie przypomnieć jak ona wyglądała, ale faktycznie - tak było jak na tym Twoim zdjęciu. Zmiany, zmiany, zmiany :/

Też miałem podobną mapę kiedyś, z tym, że dwustronna i opisana jako "Okolice Szczecina". Była niezła mapa online z podpisanymi wszystkimi drogami. Teraz niestety niedostępna :(

 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum