Autor Wątek: Szlakiem Orlich Gniazd - Częstochowa >Ogrodzieniec  (Przeczytany 6252 razy)

Offline Kobieta hindiana

  • Wiadomości: 4023
  • Miasto: Irlandzka wieś, królewskie hrabstwo
  • Na forum od: 04.09.2010
    • 87th Dublin Polish Scout Group, Scouting Ireland
Gratuluję, skolioza! Syn dzielny bez dwóch zdań. Też uwielbiam jeżdzić z Marysią, na razie mamy za sobą jedynie kilkugodzinne dziewczyńskie wypady po okolicy, ale też się zawsze sporo nagadamy. W ogóle rozmowy podczas naszych rodzinnych rowerowych, długich wyjazdów, zawsze są nieco inne niż domowe. Uroki bycia sakwiarzem :)
Sporo pozwiedzaliście. TO lubię !
Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi zawsze wymądrzają.
www.plscout.com

Offline Mężczyzna cinek

  • SP2SJ
  • Wiadomości: 1979
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.03.2008
Niezła wyrypa. Pogratuluj synowcowi, jest bardzo dzielny.
Bardzo miłe i wzruszające przeczytać, że tyle się nagadaliście podczas jazdy.
Planujecie już następny męski wyjazd? :)
Cytat: miki150
Cinek muszę powiedzieć, że jesteś bardziej fotogeniczny, kiedy Cię na zdjęciu brakuje

Offline Mężczyzna pelo

  • Wiadomości: 15
  • Miasto: Zabrze
  • Na forum od: 21.05.2012
gratulacje dla młodziana - super wyprawa :)
http://piotrekrzywicki.blogspot.com/ - mój mały fotograficzny świat

Offline skolioza

  • Wiadomości: 2559
  • Miasto: kraków
  • Na forum od: 01.04.2009
    • http://www.RetroMTB.pl
Dzięki Wam :)
czy planujemy następny wypad? hmmm może niech troszkę młodzież ochłonie, a za miesiąc, dwa może porwiemy się na wypad z Ogrodzieńca na południe? choć jak pisałem odcinek między Olkuszem a Krzeszowicami raczej jawi mi sie z pamięci jako mało ciekawy (może pora na weryfikację? czas pokaże!)

Offline Mężczyzna transatlantyk

  • Moderator Globalny
  • GM 2420
  • Wiadomości: 7902
  • Miasto: Annopol
  • Na forum od: 21.11.2007
    • Rowerem przed siebie.
Świetny wypad. Gratulacje. Taaakie trasy w terenie to świetny wynik jak na Bartka, no i przygoda, że szkoda słów. O ile dobrze poznaję kamping w Podlesicach, to z pewnym opóźnieniem dotarliście jednak na I Zlot Forum :D


Offline pajak

  • Wiadomości: 1846
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 22.06.2010
ta pozostała (najmłodsza) część rodziny na razie się do samodzielnej jazdy nie garnie, a z przyczepy wyrasta
Zazdrością go, zazdrością :) Nie masz tam w okolicy kogoś w Tomka wieku? Moja Natalka zrobiła niezłą zadymę na północy :) Co najmniej 3 nowe rowerzystki się promują :)

Trole są samotnikami i unikają słońca.

Offline Mężczyzna Dusza

  • ✫ ♪ ✯ ♫ ✬ ♬ ✰
  • Wiadomości: 966
  • Miasto: Opole
  • Na forum od: 23.02.2010
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym szlakiem i galerię obeżałem+przeczytałem z zapartym tchem - Bartek już na czwartej fotce pokazał, że wie gdzie się rowerem powinno jeździć :) Twardy chłop z niego, dzienne przebiegi mieliście konkretne.
Swoją drogą to jakaś plaga z tym przerywaniem wycieczek przez deszcze, coś nam pogoda w tym roku nie sprzyja ;)

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
choć jak pisałem odcinek między Olkuszem a Krzeszowicami raczej jawi mi sie z pamięci jako mało ciekawy (może pora na weryfikację? czas pokaże!)

Skolioza, Dolinki Podkrakowskie i Garb Tenczyński/Krzeszowicki uważasz jako mało ciekawe???
Na studiach to były jedne z terenów moich ulubionych wycieczek rowerowych z czasów studiów... Te wszystkie dolinki, jary, lasy bukowe i inne to było coś wspaniałego. Tylko ja głównie trzymałem się szlaków pieszych (bo rowerowych wtedy jeszcze nie było ;) ) - no i jeździłem nimi trekkingiem, nie były strasznie techniczne, z tego co pamiętam.
W sumie z chęcią bym tam wrócił kiedyś w powiększonym składzie...  8)

Odnośnie nudy to ewentualnie kawałek za Olkuszem, zanim się wjedzie w rejon dolinkowy - to tam jest dość płasko i sośniście ;)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline skolioza

  • Wiadomości: 2559
  • Miasto: kraków
  • Na forum od: 01.04.2009
    • http://www.RetroMTB.pl
Marku - dokładnie! będę należał do starszyzny? ;)

Pająku - ciężko....

Dusza - strzał w 10! Bartek ma zapał do terenu asfalt w ogóle go nie ciągnie... żeby było śmieszniej na asfaltach nierzadko notowaliśmy gorsze prędkości niż w terenie, bo tak jakoś noga za ngą się wlekliśmy, bez werwy możnaby rzec ;) a deszcz - i owszem Na dokładkę we środę (ostatnią) zmyło nas spod Grunwaldu, dziś go w końcu zdobyliśmy ale też nam trochę dolało...

Tomzoo - Dolinki i Garb mam w odległości kilku kmów od domu Bardzo lubię te tereny sporo po nich łazimy/jeździmy i polecam je każdemu! Bardziej miałem na myśli odcinek Olkusz-Krzeszowice jak pisałem powyżej (z pamięci kojarzy mi się z jazdą polami od wsi do wsi) za Krzeszowicami wiadomo że jest cudnie, zwłaszcza że sporo jedzie się trasami z włączonym ruchem samochodowym

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum