Autor Wątek: Kinderwyprawka sierpniowa  (Przeczytany 22967 razy)

Offline Maciej Mężyński

  • Wiadomości: 324
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Na forum od: 15.02.2011
    • http://www.rowerowewakacje.pl
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 29 Lip 2013, 21:33 »
Ze Złocieńca do Połczyna-Zdroju jest asfaltowa trasa rowerowa na dawnej linii kolejowej, około 40 km długości.
Tak pięknie to nie jest. Jedna gmina wypięła się na projekt i jest odcinek ubitej ziemi ale i tak jedzie się błogo z dziećmi. Co do lokalizacji kinderwyp to rewelacja. Na pewno będziecie zadowoleni.  Jako człowiek lasu i człowiek z sąsiedztwa dołożę wszelkich starań żeby się impreza udała. Tego co piszą w necie o trasach rowerowych to tak poważnie nie traktujcie. Zazwyczaj są to gruntowe drogi zupełnie nie przygotowane do turystyki rodzinnej ale damy radę. Wszak Pablo wyznacza standardy, no nie?


uzupełniam listę obecności
1. Monia, Tomek i Ala (4 l.) - rowerek + ew. przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
2. Mirka, Marek i Martyna (1 l.) - przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
3. Ania, Piotr i Jurek (2 l.) - przyczepka (dla kurażu rowerek biegowy) PD - TAK, PNUW-TAK
4. Krzysztof i Ala (4l) + Olga - żona uziemiona (z zakazem jazdy na rowerze) stąd raczej opcja stacjonarna - przyczepka - PD - TAK PNUW - TAK.
5. Kolibereq z 12-tkiem
6. JUREK i Mikolaj (6 l.) obaj na rowerach i w koszulkach forumowych , PNUW -TAK, PD - TAK
7. Agnieszka, Marcin, Natalia (5 l.) - rowerek, raczej opcja stacjonarna, PD - TAK, PNUW - TAK
8. Natalia (7 l.), Justyna, Remigiusz - każda opcja, byle na Pojezierzu Drawskim.
9. Janek (8 l., własny rower, bez opcji doczepiania), Mania (5 l., rower 20 cali z możliwościa podczepienia do follow-me lub kimania w foteliku jakby imprezy nocne były zbyt intensywne), Maciek i Ewa- PD-TAK, PNUW (wrzesień) -TAK
« Ostatnia zmiana: 29 Lip 2013, 21:40 Maciej Mężyński »
www.rowerowewakacje.pl
Rowerowe wyprawy z małymi dziećmi, grupami młodych ludzi i w ogóle o wakacjach na rowerze.

Offline Mężczyzna stroniu

  • Wiadomości: 10
  • Miasto: poznań
  • Na forum od: 27.06.2013
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 29 Lip 2013, 21:49 »
Pole u Bruna jest świetne. My pojutrze jedziemy szlifować formę ;-) w okolice Sierakowa i stamtąd 14.08 po południu przyjedziemy na miejsce.

Offline pajak

  • Wiadomości: 1846
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 22.06.2010
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 31 Lip 2013, 20:38 »
Skoro na PD nie jest daleko, to tak nieśmiało..
10. Pająk i Natala
Tak w sumie to jeszcze nie wiem jaka opcja: czy kangurek, czy fotelik, czy przyczepka: zależy od tego czy będą biedroneczki, czy obóz stacjonarny czy objazdówka oraz którędy jedziemy (asfalt z samochodami?)
Trole są samotnikami i unikają słońca.

Online Mężczyzna wojtek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 5153
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 09:57 »
11.  Marysia i Wojtek, ale jak będzie na polu u Bruna i na krótko (dokładniej: przyjedziemy 15, 16 się zmywamy).

P.S. A Ania - MartwaWiewiórka to porządna obywatelka.

Offline Mężczyzna olo

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 7078
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.02.2011
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 11:42 »
co do pola u Bruna, jeżeli się zdecydujecie: jest położony na uboczu i jest spokojnie, a właściciel mówił że nigdy nie było jakiegokolwiek incydentu. Aczkolwiek nie jest on ogrodzony płotem, a tylko murkiem z kamieni, więc teoretycznie każdy może tam wejść - stąd rozważcie zabranie zapięcia do rowerów ;-)
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.


Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 11:43 »
1. Monia, Tomek i Ala (4 l.) - rowerek + ew. przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
2. Mirka, Marek i Martyna (1 l.) - przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
3. Ania, Piotr i Jurek (2 l.) - przyczepka (dla kurażu rowerek biegowy) PD - TAK, PNUW-TAK
4. Krzysztof i Ala (4l) + Olga - żona uziemiona (z zakazem jazdy na rowerze) stąd raczej opcja stacjonarna - przyczepka - PD - TAK PNUW - TAK.
5. Kolibereq z 12-tkiem
6. JUREK i Mikolaj (6 l.) obaj na rowerach i w koszulkach forumowych , PNUW -TAK, PD - TAK
7. Agnieszka, Marcin, Natalia (5 l.) - rowerek, raczej opcja stacjonarna, PD - TAK, PNUW - TAK
8. Natalia (7 l.), Justyna, Remigiusz - każda opcja, byle na Pojezierzu Drawskim.
9. Janek (8 l., własny rower, bez opcji doczepiania), Mania (5 l., rower 20 cali z możliwościa podczepienia do follow-me lub kimania w foteliku jakby imprezy nocne były zbyt intensywne), Maciek i Ewa- PD-TAK, PNUW (wrzesień) -TAK
10. Pająk i Natala
11. Marysia i Wojtek, ale jak będzie na polu u Bruna i na krótko (dokładniej: przyjedziemy 15, 16 się zmywamy).
12. Pustelnikowa, Pustelnik, Zuza (9 l. zasięg 40km)
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna AWIK

  • Wiadomości: 178
  • Miasto: Juszkowo
  • Na forum od: 01.04.2008
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 12:26 »
1. Monia, Tomek i Ala (4 l.) - rowerek + ew. przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
2. Mirka, Marek i Martyna (1 l.) - przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
3. Ania, Piotr i Jurek (2 l.) - przyczepka (dla kurażu rowerek biegowy) PD - TAK, PNUW-TAK
4. Krzysztof i Ala (4l) + Olga - żona uziemiona (z zakazem jazdy na rowerze) stąd raczej opcja stacjonarna - przyczepka - PD - TAK PNUW - TAK.
5. Kolibereq z 12-tkiem
6. JUREK i Mikolaj (6 l.) obaj na rowerach i w koszulkach forumowych , PNUW -TAK, PD - TAK
7. Agnieszka, Marcin, Natalia (5 l.) - rowerek, raczej opcja stacjonarna, PD - TAK, PNUW - TAK
8. Natalia (7 l.), Justyna, Remigiusz - każda opcja, byle na Pojezierzu Drawskim.
9. Janek (8 l., własny rower, bez opcji doczepiania), Mania (5 l., rower 20 cali z możliwościa podczepienia do follow-me lub kimania w foteliku jakby imprezy nocne były zbyt intensywne), Maciek i Ewa- PD-TAK, PNUW (wrzesień) -TAK
10. Pająk i Natala
11. Marysia i Wojtek, ale jak będzie na polu u Bruna i na krótko (dokładniej: przyjedziemy 15, 16 się zmywamy).
12. Pustelnikowa, Pustelnik, Zuza (9 l. zasięg 40km)
13. Ola, Wojtek, Ignaś (8l), Konrad (6l) - zasięg 30km, przyjedziemy 15 koło południa

Offline Kobieta Ania

  • Wiadomości: 32
  • Miasto: Poznań / Rosnówko
  • Na forum od: 05.07.2013
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 12:40 »
Tak się umawiamy, lista się wydłuża, chyba będzie pole u Bruna.
Ja mam tylko pytanie, czy Bruno wie?
Czy ktoś z Was dzwonił tam już, oprócz informacji, że można, zebranej podczas wywiadu środowiskowego przez tomzoo?

Offline Mężczyzna AWIK

  • Wiadomości: 178
  • Miasto: Juszkowo
  • Na forum od: 01.04.2008
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 14:32 »
Czy ktoś zabiera gitarę? Bo chyba śpiewy wieczorami będą?

Offline m+k

  • Wiadomości: 847
  • Miasto: Zielona Góra
  • Na forum od: 06.09.2011
    • www.wyprawyrowerowe.zgora.pl
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 21:59 »
1. Monia, Tomek i Ala (4 l.) - rowerek + ew. przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
2. Mirka, Marek i Martyna (1 l.) - przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
3. Ania, Piotr i Jurek (2 l.) - przyczepka (dla kurażu rowerek biegowy) PD - TAK, PNUW-TAK
4. Krzysztof i Ala (4l) + Olga - żona uziemiona (z zakazem jazdy na rowerze) stąd raczej opcja stacjonarna - przyczepka - PD - TAK PNUW - TAK.
5. Kolibereq z 12-tkiem
6. JUREK i Mikolaj (6 l.) obaj na rowerach i w koszulkach forumowych , PNUW -TAK, PD - TAK
7. Agnieszka, Marcin, Natalia (5 l.) - rowerek, raczej opcja stacjonarna, PD - TAK, PNUW - TAK
8. Natalia (7 l.), Justyna, Remigiusz - każda opcja, byle na Pojezierzu Drawskim.
9. Janek (8 l., własny rower, bez opcji doczepiania), Mania (5 l., rower 20 cali z możliwościa podczepienia do follow-me lub kimania w foteliku jakby imprezy nocne były zbyt intensywne,), Maciek i Ewa- PD-TAK, PNUW (wrzesień) -TAK
10. Pająk i Natala
11. Marysia i Wojtek, ale jak będzie na polu u Bruna i na krótko (dokładniej: przyjedziemy 15, 16 się zmywamy).
12. Pustelnikowa, Pustelnik, Zuza (9 l. zasięg 40km)
13. Ola, Wojtek, Ignaś (8l), Konrad (6l) - zasięg 30km, przyjedziemy 15 koło południa
14. Gosia, Krzysiek, Gacek (2,5l - bez rowerka, własny koszyczek na kierownicy ;))

Offline Mężczyzna sparky

  • Dobry asfalt... to: czerwony asfalt :-)
  • Wiadomości: 26
  • Miasto: Paryż Północy (metaforycznie)
  • Na forum od: 19.01.2012
    • bubiteam.blox.pl
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 2 Sie 2013, 22:57 »
1. Monia, Tomek i Ala (4 l.) - rowerek + ew. przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
2. Mirka, Marek i Martyna (1 l.) - przyczepka PD - TAK PNUW - TAK
3. Ania, Piotr i Jurek (2 l.) - przyczepka (dla kurażu rowerek biegowy) PD - TAK, PNUW-TAK
4. Krzysztof i Ala (4l) + Olga - żona uziemiona (z zakazem jazdy na rowerze) stąd raczej opcja stacjonarna - przyczepka - PD - TAK PNUW - TAK.
5. Kolibereq z 12-tkiem
6. JUREK i Mikolaj (6 l.) obaj na rowerach i w koszulkach forumowych , PNUW -TAK, PD - TAK
7. Agnieszka, Marcin, Natalia (5 l.) - rowerek, raczej opcja stacjonarna, PD - TAK, PNUW - TAK
8. Natalia (7 l.), Justyna, Remigiusz - każda opcja, byle na Pojezierzu Drawskim.
9. Janek (8 l., własny rower, bez opcji doczepiania), Mania (5 l., rower 20 cali z możliwościa podczepienia do follow-me lub kimania w foteliku jakby imprezy nocne były zbyt intensywne,), Maciek i Ewa- PD-TAK, PNUW (wrzesień) -TAK
10. Pająk i Natala
11. Marysia i Wojtek, ale jak będzie na polu u Bruna i na krótko (dokładniej: przyjedziemy 15, 16 się zmywamy).
12. Pustelnikowa, Pustelnik, Zuza (9 l. zasięg 40km)
13. Ola, Wojtek, Ignaś (8l), Konrad (6l) - zasięg 30km, przyjedziemy 15 koło południa
14. Gosia, Krzysiek, Gacek (2,5l - bez rowerka, własny koszyczek na kierownicy ;))
15. Edith, Sylwek + Paulina (5l.) w swoim (jeszcze  :P) Kruzenszternie ; zasięg:do 70 km. Dołączymy 16/08 po pracy; może jeszcze i 13-latka  się namyśli i dołączy.
« Ostatnia zmiana: 2 Sie 2013, 23:09 sparky »

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 5 Sie 2013, 14:16 »
Hej!
Fajnie, że się taka wielka ekipa zbierze - mam nadzieję, że na drodze jakoś ten galimatias ogarniemy??? ;)
Co do pojemności pola namiotowego - potwierdziłem, żadnego problemu nie będzie. Zaanonsowałem kinderwyprawkę w ilości namiotów 15 +/- kilka ;)

W pierwszym poście dorzuciłem aktualne info.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Mężczyzna olo

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 7078
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.02.2011
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 5 Sie 2013, 14:21 »
ja niestety nie dotrę tym razem, rodzice mnie nie chcą puścić, mam szlaban  :D

ale pozdrówcie właściciela od gościa z Torunia co był rowerem w połowie czerwca ;-)
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.


Offline Kobieta kolibereq

  • Wiadomości: 376
  • Miasto: Śląsk
  • Na forum od: 07.02.2013
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 5 Sie 2013, 16:53 »
Hej, jak logistycznie to będzie wyglądało, zbieramy się na miejscu, czy jedziemy? Muszę to dograć w kwestii dojazdu, bo mam zwierzaki ze sobą

Edit:

Co w razie zmiany pogody?  ;)
Nie chodzę, jeżdżę, chyba zostanę listonoszem...

Offline Mężczyzna JUREK

  • Wiadomości: 1194
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 21.11.2011
Odp: Kinderwyprawka sierpniowa
« 5 Sie 2013, 17:25 »
ja niestety nie dotrę tym razem, rodzice mnie nie chcą puścić, mam szlaban 

 :(  dla mojego wnuka będzie to wielki zawód, bo olo-psotnik jest jego forumowym idolem.
Jak mu wytłumaczę , olo napsocił  mamie , dostał szlaban i nie przyjedzie ?
« Ostatnia zmiana: 5 Sie 2013, 17:54 JUREK »

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum